Horoskop dzienny na sobotę 18 maja 2019 roku - Wagi marzą o podróżach, Lwy nadrabiają towarzyskie zaległości

Horoskop dzienny na sobotę 18 maja 2019 roku - poniżej wasze horoskopy. Nie zapomnijcie przeczytać!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Czeka was sporo zamieszania i telefonów. Głównie od osób, które będą chciały usłyszeć od was porady, nawet w sprawach sercowych. Nadmiar gości trochę was zmęczy. Pomocy możecie oczekiwać od Koziorożca.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki pracowite jak mrówki, nawet w sobotę nie odpoczywają. Tym razem zabierają się za sprzątanie domu. A może nawet za przemeblowanie. Pamiętajcie jednak przy tym o sobie i swoich potrzebach. Czas zadbać o zdrowie i urodę. Wybierzcie się razem z Panną w jakieś miłe miejsce. Dobrze wam to zrobi.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta raczej senne, melancholijne i niechętne domowym obowiązkom. Ale spokój może sprzyjać przemyśleniom, tym bardziej, że Bliźnięta czeka wkrótce coś, co będzie wymagało podjęcia decyzji. I to szybko. Sprzyjający znak zodiaku to Skorpion.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki natkną się dzisiaj na sąsiadów, z którymi wymienią najnowsze plotki. Niektóre dadzą im do myślenia. Reszta dnia upłynie im na zajmowaniu się problemami rodzinnymi. Uwaga: ktoś was dzisiaj niespodziewanie odwiedzi. Będzie niespodzianka. Sprzyjający znak zodiaku to Bliźnięta.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą nadrabiać towarzyskie zaległości. Dzięki spotkaniom znajdzie wiele nowych inspiracji i pomysłów. Może nawet będzie okazja do flirtu. Najlepiej teraz porozmawiać z Bliźniętami i Wagami.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny przejmą się dzisiaj problemami przyjaciół. Będą pragnęły jakoś im pomóc. Albo chociaż doradzić. Może zdecydują się wesprzeć ich pożyczką? Popołudnie będzie spokojne, dopóki nie otrzymacie pewnej elektryzującej wiadomości. Na szczęście, to jedna z tych, co to lubią poprawiać nastój.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi czeka udany dzień. To pora na wyjaśnienie nieporozumień i zakończenie sporów. A także... czas podróży albo wspominania podróży. Ktoś z sąsiedztwa może wam także podsunąć dobry pomysł. A pomocny znak to na dzisiaj Lew.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony nie będą narzekać na brak wrażeń. Przypomną się starzy przyjaciele, a z nimi stare szalone pomysły i wygłupy. To były czasy! Sobota zapowiada się więc zabawowo. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Lew.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce stracą dzisiaj swą zwykłą pewność siebie. Wystarczy, że ktoś lekko skrytykuje to, co robicie, a zaraz poczujecie się urażeni. Nie przesadzajcie jednak z reakcjami, krytyka może być inspirująca i dawać do myślenia. Wieczór za to spędzicie miło z przyjaciółmi.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce trochę despotycznie podejdą dzisiaj do świata. Nie zniosą żadnej odmowy. Nie rozpoczynajcie dzisiaj żadnych poważnych rozmów, bo może dojść do nieporozumień. Spotkajcie się lepiej z przyjaciółmi. Pomocne znaki to Byk i Waga.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki prawie załamane nadmiarem domowych obowiązków. Nie tak sobie wyobrażały tę sobotę. Na szczęście, znajdzie się pomocnik. Dlatego po południu będzie jeszcze szansa na odwiedziny u przyjaciół i miłe pogawędki. Pomocny znak to Waga.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby mają dzień poważnych przemyśleń. Zaczną się zastanawiać, jakie wartości są dla nich teraz najważniejsze. Co tak naprawdę chcą w życiu robić. Dzisiaj warto podejmować dalekosiężne decyzje. Sprzyja wam Koziorożec.

Horoskopy