Horoskop dzienny na niedzielę 19 maja 2019 roku - Panny w szoku, Lwy zapracowane, Raki zabawiają znajomych...

Horoskop dzienny na niedzielę 19 maja 2019 roku - czasem warto zajrzeć w przyszłość.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany znowu pełne energii. Nie zniosą ani minuty nudy. Ruszą więc organizować spotkania towarzyskie i podróże za miasto. A jeśli nawet zostaną w domu, to i tak będą zabawiać rodzinę. Sprzyjający znak zodiaku to Waga.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki ogarnie jakaś podejrzliwość. Nie będą dzisiaj ufać ludziom, nic a nic. Dlatego lepiej, aby zabrały się teraz za swoje sprawy, uporządkowały papiery lub zrobiły maseczkę na twarz, czy inne zabiegi pielęgnacyjne. Przychylne znaki zodiaku to Baran i Ryby.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Najpierw niedziela będzie senna i melancholijna, ale koło południa zarówno pogoda, jak i wasz humor, poprawią się na tyle, że postanowicie wyjść z domu. Namówicie znajomych na dalszy spacer lub wyjazd. Po drodze wam będzie z Lwem i Strzelcem.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki w dobrym humorze i chciałyby swój dobry nastrój przekazać innym. Dowcipkują, opowiadają anegdoty i żarty wszystkim, którzy tylko chcą słuchać. Potem zorientują się, że ktoś w rodzinie potrzebuje wsparcia. Sprzyjają im Bliźnięta i Lew.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy spokojne, ale - mimo niedzieli - zapracowane. popołudniowa wizyta przyjaciół nieco je rozchmurzy. Parę osób będzie też miało ciekawą propozycję wjazdu. Może jednak się skusicie? Sprzyjające znaki zodiaku to Byk i Panna.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj zaszokowane czyimś zachowaniem. Nie będą mogły się opanować, żeby nie wydawać sądów. Potem dostaną niespodziewaną, atrakcyjną propozycję. Może się skusicie? Przyjazny znak zodiaku to Skorpion.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagom dzień upłynie na podsumowywaniu rodzinnego budżetu. Trochę trzeba będzie się ograniczyć, na co absolutnie nie zgadza się ktoś z najbliższych. Trzeba teraz wytoczyć cięższe działa, bo inaczej nici z waszych pomysłów na oszczędzanie.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony najpierw obiecają różne rzeczy, a potem będą się z tego wycofywać. Oj, nieładnie! Lepiej było się tak nie rozpędzać z obietnicami. Po południu trzeba będzie się zająć rodzinnymi sprawami. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Panna.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Sprzyja wam dzisiaj szczęście, zabierajcie się zatem za realizację trudnych projektów. Teraz się udadzą! Macie także szansę na zdobycie nowych terenów lub umiejętności. Tak trzymać!  Pomocne znaki to Koziorożec i Wodnik.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Wasze talenty i umiejętności ktoś dzisiaj doceni i wygłosi swoje pochwały. Będziecie bardzo zadowoleni. Postanowicie zatem zabrać się za trudniejsze zadania. Powodzenia! Macie dzisiaj dobrą passę. Sprzyja wam Panna.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki dostaną jakąś, nie najlepszą, propozycję finansową. Raczej nie ulegniecie pokusie. No i dobrze! Tak więc, humor macie teraz taki sobie. Popołudnie jednak będzie już ciekawsze. Przyjaciele poprawią wam humor. Sprzyjający znak zodiaku to Skorpion.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby wstaną dzisiaj lewą nogą, będą marudne i w ogóle... Na szczęście dzień uratują znajomi, którzy wpadną na plotki i z dobrą energią. Może nawet namówią was na dalszy wyjazd. Sprzyjające znaki zodiaku to Byk I Lew.

Horoskopy