Horoskop dzienny na poniedziałek 20 maja 2019 roku - gwiazdy sprzyjają dzisiaj nowym przedsięwzięciom, szczególnie Bliźnięta powinno to ucieszyć...

Horoskop dzienny na poniedziałek 20 maja 2019 roku - mimo poniedziałku nie będzie tak najgorzej. Sprawdźcie w swoim horoskopie.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany dostaną dzisiaj to, na czym im tak ostatnio zależało. Gwiazdy przestrzegają tylko, żebyście w sprawach finansowych byli ostrożniejsi. Po południu ktoś poprosi was o pomoc, mamy nadzieję, że nie odmówicie. Sprzyjają wam Rak i Ryby.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Udany dzień, szczególnie przed południem. Koniecznie wtedy zabiegajcie o spotkanie z kimś ważnym i przedstawcie mu swoją sprawę, Macie teraz najlepszy czas na rozwiązywanie problemów i zapewnioną przychylność ze strony decydentów. Sprzyjają wam Bliźnięta.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mają w sobie dzisiaj dużo pewności i powinny ten dobry czas wykorzystać. W pracy zaprezentujcie swój projekt, albo włączcie się w nowe przedsięwzięcia, bo tam czeka was sukces. Nie rozpędzajcie się jednak po południu z zakupami. Sprzyjają wam Baran i Byk.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki w poniedziałek mają jeszcze weekendowy nastrój i są niezbyt chętne do większego wysiłku. Uważajcie jednak, żeby nie przeoczyć ważnego spotkania lub daty. Po co się macie później tłumaczyć? Nie słuchajcie też pewnych ryzykownych propozycji. Sprzyjają wam Byk i Ryby.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwom szczęście będzie dzisiaj sprzyjać, zwłaszcza rano. Zatem, za istotne sprawy zabierzcie się od razu, żeby mieć je z głowy. Jeszcze raz przemyślcie też pewną propozycje, bo może ona oznaczać, że zarobicie trochę pieniędzy. Porozmawiajcie z Bykiem o tym i podejmijcie decyzję.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny wstaną w melancholijnym humorze, łagodnie mówiąc. Ale otrząsną się z tego i ruszą na spotkanie dnia. Mają dzisiaj okazję przebywania w większym gronie i prezentacji swoich pomysłów. Może też zabiorą się za planowanie podróży. W razie problemów, możecie liczyć na przyjaciół.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mają przed sobą sympatyczny dzień. Tym bardziej, że nawet się nie spodziewają, ile pomocy mogą uzyskać od przyjaciół. Dzisiaj Wagami będzie też kierować intuicja. Wieczór sprzyja natomiast odpoczynkowi, będzie wokół was spokojnie i cicho. Pomocny jest Koziorożec.

Horoskop - Skorpion (24 października do 21 listopada)

Skorpiony od rana będą zniesmaczone czyjąś krytyką i to niezbyt mądrą. Nie ma co się za bardzo przejmować takimi sprawami. Jeżeli macie jakieś ważne sprawy do załatwienia, zróbcie to po południu. Możecie bowiem liczyć na życzliwość ze strony urzędników lub innych osób, powiązanych ze sprawą. Pomocny znak zodiaku to Panna.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są optymistycznie nastawione do świata. Rozpoczną tydzień w znakomitym nastroju i pełne dobrej woli. Gwiazdy sprzyjają dużym przedsięwzięciom, więc nie obawiajcie się podejmowania decyzji. Ambitne Strzelce tylko na tym zyskają. Sprzyjające znaki zodiaku to Baran i Panna.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce powinny dzisiaj trzymać się raczej utartych dróg, niż podejmować ryzykowne decyzje. Spokojnie przeczekajcie czas i wykorzystajcie go na analizę. Nie pozwólcie, aby drobiazgi wytrąciły was z równowagi. Po południu aura nieco się zmieni i zostaniecie docenieni w pracy oraz pochwaleni za pewien pomysł. Sprzyja wam Waga.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki rozwiążą dzisiaj trudny problem i wprawi ich to w znakomity humor. Resztę dnia spędzą już beztrosko i nie będą przy tym specjalnie skupione. Nawet zdecydują się na wcześniejsze wyjście z pracy i  spędzenie wieczoru na świętowaniu sukcesu. Spotkają się z Baranem.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Mimo poczucia obowiązku nie bierzcie jednak w pracy zbyt dużo na siebie. Najlepiej skoncentrujcie się na kilku najistotniejszych problemach, a resztę zostawcie innym. Powinniście wygospodarować czas na pewne spotkanie towarzyskie, bo okaże się ciekawe i pomocne. Sprzyjają wam Lew i Byk.

Horoskopy