Horoskop dzienny na wtorek 21 maja 2019 roku - Barany wreszcie zostaną docenione w pracy, Raki podejmą nowe wyzwania...

Horoskop dzienny na wtorek 21 maja 2019 roku - warto zajrzeć w przyszłość. Zachęcamy do przeczytania swojego horoskopu.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Udany dzień w pracy. Zyskacie uznanie przełożonych, może nawet dostaniecie podwyżkę, a w każdym razie, na to liczycie. Waszą pracę pochwalą także współpracownicy, co jest rzadkim zjawiskiem. Sprzyjają wam także gwiazdy, jeśli chodzi o sprawy sercowe.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Dzisiaj nici z precyzyjnie ułożonych planów. Wystarczy, że jedna osoba się spóźni, a wszystko trzeba będzie poprzesuwać i układać na nowo. Na szczęście, macie umiejętność szybkiego adaptowania się do nowej sytuacji. Wieczorem ktoś ze znajomych poprawi wam humor.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta rozluźnione, zrelaksowane, spotkają się ze znajomymi na tradycyjne już plotki. Wcześniej jednak załatwią kilka urzędowych spraw. Mają też dalekosiężne plany i zabiorą się za ich realizację. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Byk.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki odważnie podejmą wyzwania, żadne przeszkody nie będą dla nich zbyt trudne. Warto wykorzystać ten przypływ energii i chęci do walki. Może macie jakieś nie załatwione sprawy? No to teraz się za nie zabierzcie. Pomocny znak zodiaku to Bliźnięta.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Poprawi się wam nastrój i chęć do pracy. Energię, która was rozpiera, wykorzystajcie na ambitne przedsięwzięcia, do których niedawno się przymierzaliście. Wieczorem za to zmiana nastroju na bardziej refleksyjny. To dobrze, bo przemyślicie sobie to i owo. Poważnie porozmawiajcie z Wodnikiem.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny mają dzisiaj leniwy dzień, chociaż nie jest to mile widziane. Zabierzcie się jednak za pracę, aby nie stracić dobrej opinii. Macie ponadto dzisiaj to podjęcia ważną decyzję, która wpłynie na waszą przyszłości, więc się nie ociągajcie. Pomocny może okazać się Wodnik.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi staną się dzisiaj - niestety - przedmiotem plotek. Jakieś fragmenty tych opowieści dotrą do was i spowodują, że wpadniecie w furię. Nakrzyczycie na kogoś, niestety, niewinnego. Nie tam trzeba szukać źródła plotek. Do popołudnia jednak złość wam przejdzie. Sprzyjający znak to Lew.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony pokażą się w pracy z dobrej strony. Obowiązki wykonają wzorowo, przed czasem, znajdą nawet czas na pogadanie na korytarzu i tym i o owym. Potem będą mogły zając się swoimi sprawami, a pewna nowina, którą usłyszą od dalszych znajomych, bardzo ich zdziwi. Pomocny znak to Baran.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Na ambicji nie będzie wam dzisiaj zbywać. Biorąc się za nowe przedsięwzięcia możecie liczyć na pomoc przyjaciół. W dodatku wpadniecie na pomysły, które mogą okazać się zyskowne. Bardzo to dobrze wróży waszej pracy. Pomocny znak to Waga.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Spokój opanuje dzisiaj Koziorożce. Będą rozważnie podejmować decyzje. Chętnie też pomogą w potrzebie. Popołudnie to czas dla rodziny, chociaż - z drugiej strony - kusi was wieczorne wyjście. Pomocny znak zodiaku to Lew.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Dzień spraw urzędowych. Może to nie jest najbardziej ekscytujący sposób na spędzenie dnia, ale przynajmniej pożyteczny, bo wiele spraw będziecie mieli za sobą. Jeżeli podejdziecie do sprawy z cierpliwością i uprzejmością, wszystko da się załatwić. Przychylny znak to Panna.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą w nieco mistycznym nastroju. Wszystko widzą przez pryzmat tajemnicy i uduchowienia. Taki macie nastrój, trudno z tym dyskutować. Zaczniecie nawet udzielać porad sercowych. Ale czeka was także jedna poważna decyzja do podjęcia. Sprzyjający znak zodiaku to Skorpion.

Horoskopy