Horoskop dzienny na środę 22 maja 2019 roku - Raki odważne i przedsiębiorcze, Panny też nie mają na co narzekać...

Horoskop dzienny na środę 22 maja 2019 roku - zachęcamy do sprawdzenia wydarzeń nadchodzącego dnia.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Baranom zamarzy się dzisiaj luksus, drogie samochody i wspaniałe podróże... Ale, póki co, zrobią wiele, aby więcej zaoszczędzić. Będą bardziej rozsądne na zakupach, a także podejmą się nowych zleceń, aby móc zrealizować swoje marzenia. Porad możecie szukać teraz u Lwa. Z pewnością coś wam podsunie.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą wniebowzięte, ich najbardziej nieziemskie pomysły zyskają akceptację. Uda im się przekonać całkiem niezłe grono osób. Możecie także liczyć na poparcie i pomoc, i to konkretną, wielu przyjaciół. Popołudnie przeznaczcie na świętowanie sukcesu.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mogą być zadowolone: wszystko, co zaplanowały na dzisiaj zostanie zrealizowane, a w dodatku zyskają opinię osób niezawodnych. Można na nich polegać. Drugą połowę dnia najlepiej przeznaczyć na zajęcie się sobą: może jakieś zabiegi kosmetyczne, albo relaks. Pomocny znak zodiaku to Koziorożec.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki odważne i nieprzewidywalne. Wystąpienia publiczne nie będą dzisiaj dla nich żadnym problemem. Jeśli trafi się taka okazja obszernie wypowiedzą się na zebraniu w pracy, czy też na innym forum. Będzie im towarzyszyć przekonanie o własnych racjach. Może jednak warto trochę zwolnić?

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy dostaną dzisiaj nowe, odpowiedzialne zadania. Mogą dzięki temu wykazać się swoimi zdolnościami przywódczymi. Wykażcie się także odrobiną luzu, bo wystraszycie podwładnych. A przecież chcecie, aby dobra passa trwała nadal i wszystko się udawało. A to można osiągnąć tylko wspólnie.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Ależ zajęć przed wami! Cały dzień, nic tylko spotkania, negocjacje, rozmowy. Musicie się skupić, aby wszystkiemu podołać. Powrót do domu przyjmiecie z ulgą. Rzeczywiście... czas się zrelaksować. Ktoś lub coś wam jednak przeszkodzi. Pomocny znak to Waga.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi wzburzone postępowaniem pewnego Skorpiona, zrobią niezłą awanturę. Tylko... czy naprawdę będą mieć rację? Lepiej jednak trzymać nerwy na wodzy. Jeżeli jednak już nie uda wam się powstrzymać, to pamiętajcie, że trzeba będzie potem przepraszać za ten wybuch złości.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony staną się dzisiaj doradcami w sprawie mody i urody. Znajomi będą oczekiwać od nich porad, a najlepiej wspólnej wyprawy na zakupy. To dobrze, bo czekają was niedługo towarzyskie spotkania i nowe ciuchy bardzo się przydadzą. Spotkajcie się z Wagą I Rybami.

Horoskop - Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Strzelcom ktoś będzie dzisiaj podstawiał nogi, więc koniecznie muszą znaleźć sojuszników. Najlepiej poszukać ich wśród Skorpionów. I zdać się na swoją intuicję, może coś podpowie. Nieżyczliwe osoby zawsze jednak się znajdą. Trzeba się z tym pogodzić i zdać się na pomoc przyjaciół.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą bardzo zadowolone z przebiegu dnia. Sprawy, które je absorbowały przez ostatnie dni, zostaną szczęśliwie zakończone, w potem zostanie już tylko czas na... świętowanie. Macie też okazję na nawiązanie płomiennego romansu. Sprzyjają wam Waga i Rak.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki będą dzisiaj trzymać wszystkich na dystans. Raczej nie pozwolą nikomu za bardzo się z sobą spoufalać. Skoncentrują się na bieżących sprawach i nadrabianiu zaległości. Nie będą zachwycone, jeżeli ktoś im przeszkodzi. Ale nie da się wszystkiego kontrolować. Dla przyjaciół powinno się znaleźć czas.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ktoś będzie dzisiaj próbował przypisać sobie wasze zasługi. Nie pozwólcie na to. Stanowczo zareagujcie, bo inaczej sytuacja będzie się powtarzać. Ale potem wróci wam dobry humor i dzień okaże się w sumie udany. Sprzyjające znaki to Lew i Skorpion.

Horoskopy