Horoskop dzienny na czwartek 23 maja 2019 roku - Byki mogą podejmować dzisiaj wyzwania, Koziorożce pełne energii

Horoskop dzienny na czwartek 23 maja 2019 roku - nie przeoczcie ważnych wydarzeń. Może horoskop coś wam podpowie.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany, dzięki intuicji, unikną dzisiaj kłopotów. Szybko zorientują się, że czas na szybkie działanie, a nie na wyjaśnienia. Trochę zaskoczy je reakcją ludzi. Będą jednak potrafiły wczuć się w sytuację i znakomicie nią pokierować. Sprzyja wam teraz Skorpion.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki poczują, że są ważne i potrzebne. Będą miały satysfakcję, że ich wysiłki nie poszły na marne. Dzisiaj jest też dobry dzień na podejmowanie niecodziennych wyzwań. Bądźcie zdecydowani i nastawieni na sukces. Sprzyja wam Koziorożec.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta pokażą się w pracy jako solidne, kompetentne osoby. Nawet sam szef to zauważy i je pochwali. Nie dacie się też wyprzedzić innym, szczególnie w waszej dziedzinie. Tutaj jesteście "the best". Popołudnie najlepiej spędzić gdzieś poza domem, bo macie się dobrze bawić. Pomocny znak to Panna.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą trochę zapatrzone w siebie i nastawione na własne korzyści. Ale jednocześnie cierpliwe i wytrwałe, co gwarantuje im sukces. Najbardziej ambitne plany na dziś zrealizują bez problemu. Po południu oczekujcie dobrych wiadomości. Pomocny znak to Bliźnięta.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą dzisiaj oazą spokoju. Nie dadzą się ponieść emocjom, nawet gdy sytuacja będzie temu sprzyjać. Wyzwania, jakie staną przed wami, będą wymagały spokojnej rozwagi i wsparcia z zewnątrz. Na szczęście, raczej możecie na to liczyć. Pomocny okaże się Rak.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny czeka ciekawy dzień. Zdaje się, że spotkacie kogoś, kto znaczył dla was niegdyś wiele. A teraz nagle się pojawi. Będzie dużo wspomnień. Przy okazji przypomnicie sobie swoje dawne pasje i zdaje się, że zapragniecie je odświeżyć. Sprzyjające znaki zodiaku to Skorpion i Ryby.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi pewne siebie i swoich racji, nie ustąpią nawet szefowi. Dzięki uporowi zakończą pewną zagmatwaną sprawę. I zyskają poklask u podwładnych. Popołudnie lepiej jednak poświęcić na lżejsze sprawy. Może dobra kolacja i lampka wina? Spodziewajcie się zaproszenia od Byka.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Dobre samopoczucie nie opuści was przez cały dzień. Na fali dobrego humoru wpadniecie na ciekawy pomysł i zaraz przekonacie do niego innych. Zaplanujcie wszystko z rozmachem, bo dopiero wtedy będzie widać wszystkie dobre strony tego przedsięwzięcia. Po drodze jest wam teraz z Wagą.

Horoskop - Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Dla Strzelców dzień rozpocznie się sennie i dość chmurnie. Nic nie będzie zapowiadało późniejszego przełomu. Bo tak koło południa humor wam się nagle poprawi. A to za sprawą wieści, które do was dotrą.  Bardzo się ucieszycie z takiego obrotu spraw. Pomocne znaki to Ryby i Waga.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będzie przepełniać pozytywna energia. Pomyślą też nad zmianą nawyków i zaplanują jakieś niezwykłe wyjazdy czy spotkania. Najważniejsze decyzje podejmujcie po południu, bo gwiazdy mówią, że to dzisiaj najlepszy dla was czas. Sprzyja wam Wodnik.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki nad wyraz poważne i obowiązkowe. Zawalczą o to, aby zasady były przestrzegane, a normy respektowane. To stanie się dla was dzisiaj ważne. Przypilnujecie, aby was słuchano. Zrozumienia możecie szukać u Bliźniaka.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Nie będziecie może najbardziej punktualną osobą w mieście, ale za to sympatyczną. Wyciągniecie pomocną dłoń do kogoś, kto was potrzebuje. Nie dacie się też złym nastrojom, wprowadzanym przez pewne marudne osoby. Pomocne okażą się dzisiaj Bliźnięta i Waga.

Horoskopy