Horoskop dzienny na piątek 24 maja 2019 roku - Raki natchnione, a Ryby bardzo pomocne, można na nie liczyć...

Horoskop dzienny na piątek 24 maja 2019 roku - czas na sprawdzenie, co nas czeka.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany dociekliwe jak nigdy. Dzięki temu wykryją jakąś aferę w pracy lub na osiedlu. Tak czy owak, nie obejdzie się bez awantury. Potem będziecie trochę żałować swojego wybuchu. Tym bardziej, że nie do końca mieliście rację. Pomocy może wam udzielić Skorpion.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Sympatyczny dzień, a w dodatku nie przepracujecie się dzisiaj. Spokojnie wykonacie służbowe zadania, a potem macie już czas dla siebie. Nie przejmujcie się, jeśli ktoś będzie chciał na was zepchnąć swoje obowiązki. Nie ma do tego prawa. Bawcie się dobrze w towarzystwie Koziorożca.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mają dzisiaj rodzinne obowiązki. Ktoś poprosi je o pomoc i trudno będzie odmówić. Zajmie wam to sporo czasu, ale rodzinie się nie odmawia. Popołudnie raczej pracowite, więc nie będziecie specjalnie wypoczęci. Przychylnie spogląda na was Wodnik.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Dla Raków dzień okaże się udany i nawet nadmiar rodzinnych zobowiązań nie zmieni jego nastroju. Raki o artystycznej duszy mogą dzisiaj spodziewać się natchnienia. Uda im się stworzyć coś interesującego. Przychylny znak to Byk.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy spokojnie spędzą piątek, nie mają się co spodziewać dzisiaj rewolucji czy też ekscytujących zadań. Raczej spokojne przedpołudnie przejdzie wam szybko i bez problemu. Wieczorem trochę ruchu z powodu niespodziewanej wizyty. Sprzyja wam dzisiaj Rak.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj zadziorne, stawiają na swoim. Mogą przez to wpaść w drobne kłopoty. Ale to przejściowe. Możecie śmiało liczyć na wsparcie ze strony przyjaciół. Dzień sprzyja też zaczynaniu nowych spraw. Sprzyja wam Wodnik.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi trochę już zmęczone tym tygodniem marzą już tylko o weekendzie. Więc nie obiecujcie zbyt wiele współpracownikom i rodzinie, bo musi wam starczyć energii na swoje sprawy. Chociaż trochę ruchu wam nie zaszkodzi. Pomocny znak to dzisiaj Byk.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony powinny dzisiaj zrobić sobie szczegółowy plan działań na przyszły tydzień. Potem może im zabraknąć czasu. Tym bardziej, że dzisiaj gwiazdy wam sprzyjają, a do głowy przyjdą wam same ciekawe pomysły. Przychylny znak to teraz Byk.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce muszą dzisiaj coś przemyśleć. Może to mieć związek z niedawno podjętymi decyzjami. Macie trochę czasu na przemyślenia, więc wykorzystajcie to w pełni. Lepiej podejmować decyzje "na zimno". Pomoże wam Byk, a Bliźnięta podsuną dobry pomysł.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą musiały zmienić plany. Ale nie będą z tego powodu zmartwione. Dzień przyniesie im sporo ciekawych spotkać, rozmów i snucia planów. W dodatku kilka spraw, którymi zajmuje się w pracy, okaże się sukcesem. Przyjazny znak to Wodnik.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki będą raczej radosne i optymistyczne. To pomoże im przebrnąć przez masę zadań, które się przed nimi dzisiaj piętrzą. Dobrze by było wpaść na jakieś niekonwencjonalne pomysły, żeby z tego wybrnąć, Pomocny szukajcie u Barana.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby pomocne i otwarte na innych. Można się po was spodziewać dzisiaj mądrych, przemyślanych rad. Jeżeli macie taką szansę, to wyjdźcie do ludzi. Poznacie kogoś wyjątkowego. Wieczorem uważajcie, aby się z kimś nie pokłócić. Przychylny znak to Koziorożec.

Horoskopy