Horoskop dzienny na sobotę 25 maja 2019 roku - Wagi mają do podjęcia ważną decyzję, Ryby także czeka wyzwanie

Horoskop dzienny na sobotę 25 maja 2019 roku - zachęcamy do sprawdzenia wydarzeń dnia.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Najpierw szybko zajmijcie się rodziną i domowymi obowiązkami, żeby potem mieć więcej czasu dla siebie. Potrzebujecie chwili spokoju oraz zajęcia się swoimi potrzebami. Może wizyta w salonie piękności poprawi wam nastrój. Wieczór macie dla siebie.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki dzisiaj będą zmęczone, nie za bardzo będzie im się chciało wikłać w jakieś rozgrywki czy inne spory. Najpierw postanowią solidnie wypocząć. Z pewnością aktywność fizyczna może wam pomóc, szczególnie na świeżym powietrzu. Pobiegajcie trochę dla zdrowia. Przychylny znak to Ryby.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźniętom nie za bardzo odpowiada podporządkowywanie się rodzinnym tradycjom. Woli chodzić własnymi drogami. Ma dzisiaj szansę spotkać kilka interesujących osób, które okażą się ważne w ich życiu. Przychylność Lwa i Wodnika gwarantowana.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Rak ma dzień wspomnień. Zdaje się, że tak nastroiły go niedawno obejrzane zdjęcia z dawnych lat. A może filmy? Tak czy owak, Raki cenią sobie tradycję. Przynajmniej dzisiaj. Powrócą też do ulubionego przed laty zajęcia. Przyjazny znak to Byk.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Bardzo udany dzień. Uzyskacie pomoc ze strony starszej osoby, której się nie spodziewaliście. A jeżeli posłuchacie, co mówią inni, zdobędziecie cenną informację. Może także nauczycie się czegoś nowego. Sprzyjają wam Strzelec i Wodnik.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Powinniście dzisiaj więcej się liczyć ze zdaniem innych. Też mają coś do powiedzenia w sprawach ich dotyczących. Teraz dobrze jest coś wspólnie zaplanować. Jak się razem zastanowicie, przyjdą wam do głowy niezłe pomysły.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mogą być zadowolone z całego dnia, bo i humor im dopisze, i pracy nie przybędzie, a w dodatku rodzina okaże się wyrozumiała i wspierająca. Macie dzisiaj do podjęcia ważną decyzję, nie zwlekajcie dłużej, aby nie uciekła wam okazja.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Uważajcie, aby ktoś nie wpłynął na wasze samopoczucie i nie zepsuł wam soboty. Nie ma co poświęcać uwagi marudnym i nieciekawym osobom. Weźcie się za własne sprawy, macie tyle do zrobienia, że z ledwością zdążycie. Pomocnym znakiem okaże się Baran.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Uporacie się dzisiaj z ważną rodzinną sprawą. Odetchniecie z ulgą, bo długo was to męczyło. W dodatku, macie teraz szansę wpaść na coś, co przyniesie wam profity. Zaplanujcie kilka ruchów do przodu, a zobaczycie, że przyniosą wam sukces. Pomocny znak to Baran.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożec raczej dzisiaj nie odpocznie. Ma do zorganizowania całą masę rzeczy, będzie się dwoił i troił, by wszystkiemu podołać. Nie martwcie się, podołacie wszystkiemu, a nawet uda wam się zaplanować coś na jutro. Szczególnie pomocny okaże się Skorpion.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki ciągnie dzisiaj w świat. Chętnie gdzieś wyjadą, choćby na jeden dzień. Macie teraz dobrą passę, a wasze pomysły będą wyśmienite. Nic, tylko zabrać się za realizację. Świat stoi przed wami otworem. Sprzyjają wam Baran i Ryba.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą dzisiaj oazą spokoju. To dzień omawiania rodzinnych wydarzeń i planowania przyszłości. Nie dajcie się sprowokować i ponieść nerwom. Macie przed sobą ważne decyzje do podjęcia. Sprzyjają wam Skorpion i Koziorożec.

Horoskopy