Horoskop dzienny na niedzielę 26 maja 2019 roku - Ryby będą zajęte domem, Panna także spędza miłe chwile z rodziną

Horoskop dzienny na niedzielę 26 maja 2019 roku - mimo wolnego dnia dużo się będzie działo. Zajrzyjcie do swoich horoskopów.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Mimo iż czeka was dzisiaj trochę pracy, to i tak dzień możecie zaliczyć do udanych. Macie nawet szansę na wykazanie się niecodziennymi umiejętnościami, których inni nawet nie podejrzewali u was. Trochę będzie przy tym dyskusji i sporów, ale co tam... Ważny jest efekt. A ten będzie pozytywny. Przychylny wam będzie dzisiaj Strzelec.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Co prawda, jest niedziela, ale i tak trzeba będzie się sprężać. Czeka was podejmowanie decyzji finansowych, które będą miały wpływ na waszą przyszłość. Nie dajcie się też sprowokować do sprzeczek, bo zepsujecie sobie tylko humor. A i tak nikt nie wyjdzie na tym za dobrze. Sprzyja wam Lew.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta beztroskie i wesołe, zapomną o swoich kłopotach, ale przy okazji zlekceważą też cudze. Oj, ktoś się może na was obrazić. Popołudnie spędzicie jednak spokojnie w towarzystwie przyjaciół. Wśród nich znajdzie się Waga, szczególnie dzisiaj dobrze do was nastawiona.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Rak nie ma dzisiaj ochoty na żadne nowe znajomości i dalekie wyprawy. Niechętnie zgodzi się na zaproszenie, czy też wyjazd. Jeśli jednak nie ruszycie się z domu, przegapicie pewną dobrą okazję. Sprzyja wam teraz Panna, rozejrzyjcie się za nią.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Świetny nastój, pozytywne nastawienia do życia - oto, jakie uczucia będą dominować dzisiaj. Nawet pewne publiczne wystąpienie, które was czeka, wyjdzie wam świetnie. Potem trochę odetchnijcie, bo weekend szybko się kończy i trzeba będzie znowu zająć się obowiązkami. Macie dzisiaj za kompana wesołego Strzelca.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panna z chęcią włączy się dzisiaj w rodzinne życie, ucieszy ją okazja do spotkania się z dawno niewidzianymi krewnymi. Powspominają stare czasy i zaplanują więcej wizyt. Wieczorem macie okazję porozmawiać szczerze z pewnym sąsiadem, który od dawna was irytuje. Nie dajcie się sprowokować do sprzeczki. Przyjazny znak zodiaku to Rak.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Jeżeli tylko nie dacie się ponieść emocjom w południe, to dzień upłynie wam perfekcyjnie. Macie też w perspektywie spotkanie z przyjaciółmi i omawianie wspólnych przedsięwzięć. Z tym bądźcie ostrożni. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Lew.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony zaczną teraz wypominać innym, to co im obiecali i domagać się wypełnienia przyrzeczeń. Róbcie to jednak dyplomatycznie, aby nie wywierać nadmiernej presji. To i tak na nic się nie zda, a może narobić wam wrogów. Pomocny znak na niedzielę to Rak.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce mają dzisiaj natchnienie i wpadną na kilka całkiem dobrych pomysłów. Tylko z realizacją będzie kłopot, bo - jak to bywa z pomysłami - potrzebne są środki. W tym finansowe. Z tym na razie raczej krucho, więc zanotujcie idee i poczekajcie na lepsze czasy. Możecie spytać o radę Lwa.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce czeka dzień bez zmartwień. Nie podejmujcie tylko pewnych decyzji zbyt pochopnie, przemyślcie je, aby potem nie odwoływać czegoś lub nie musieć naprawiać zepsutych relacji. Odpoczynek dobrze wam zrobi, a już najlepiej będzie spędzić popołudnie z Rybą.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnik spędzi ciekawie czas w towarzystwie Wagi i dość niesfornego Strzelca. Właściwie to będzie się dobrze bawić, pod warunkiem, że nie zacznie się nadmiernie wymądrzać. Może to sprowokować kogoś do ostrzejszej odpowiedzi.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby zabiorą się za domowe obowiązki z pełnym zaangażowaniem. Wprawią rodzinę w zdumienie taką aktywnością. Macie przez to, co prawda, ból w krzyżu, ale za to - jaka satysfakcja! Możecie potem w czystym sumieniem zasiąść na kanapie. Może w towarzystwie Koziorożca?

Horoskopy