Horoskop dzienny na poniedziałek 27 maja 2019 roku - Bliźnięta okażą się pomocne, Skorpionom pomoże cierpliwość i opanowanie...

Horoskop dzienny na poniedziałek 27 maja 2019 roku - w poniedziałek warto wiedzieć, co jest grane. Czytajcie horoskopy na dziś.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany wpadną dzisiaj na pomysł, aby wybrać się do dawno nie odwiedzanych znajomych. Wzbudzą ich konsternację nietypowym zachowaniem. A potem zmienicie swoje plany na popołudnie. Przychylne znaki zodiaku to Lew i Strzelec.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki mają dzisiaj dobry nastój. Dzięki rozmowie z kimś starszym z rodziny kilka spraw ułożyło im się w głowie. Popołudnie pełne dobrej energii, więc poniedziałek można zaliczyć do udanych. Przychylne znaki zodiaku to Panna i Koziorożec.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mają dzisiaj misję - rozweselają znajomych. Dzielą się swoim dobrym humorem, jak mogą. Można na nich liczyć także w pracy. Ktoś będzie miał do was ogromną prośbę. Jeśli udzielicie pomocy, z pewnością wyjdzie wam to na dobre. Przyjazne znaki to Lew i Panna.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Rakom sprzyja szczęście. Po swojej stronie będą też mieć pokaźną część firmy. Sprawy będą więc toczyć się na waszą korzyść. Na koniec warto pogodzić się z oponentami. Przychylne znaki to Lew i Ryby.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwom dzień przebiegnie szybko i dość radośnie. Zapomnijcie na chwilę o kłopotach. Zawsze też możecie liczyć na pomoc przyjaciół. Popołudnie przyniesie wam ważne rozstrzygnięcie. Sprzyjające znaki to Bliźnięta i Waga.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą dzisiaj pracować bez rozgłosu. Staną się spokojne, wyciszone. Jednakże rozmowa z kimś wpływowym da wam do myślenia. Może czas już na zmiany? Przychylne znaki zodiaku to dzisiaj Ryby i Skorpion.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są dzisiaj towarzyskie, jak nigdy. Wszędzie zdążą się zjawić, nawet po pracy, zamiast do domu, pobiegną na spotkanie. W dodatku będzie to dzień z dobrą energią, pomożecie też komuś w potrzebie. Po waszej stronie jest dzisiaj Wodnik.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpionom pomoże dzisiaj opanowanie i cierpliwość. Wyciągniecie też naukę z przeszłości. Nie śpieszcie się i nie poganiajcie innych. Nic na siłę. Jeszcze nadejdzie czas bardziej przychylny waszym działaniom. Przychylne znaki to Rak i Ryba.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce zaczną dzisiaj zmieniać coś w swoim życiu, bo czują, że to najwyższy czas. Szczęście będzie im sprzyjać. Popołudnie poświęćcie na zaległe sprawy, czas mieć je już z głowy. Sprzyjają wam Waga i Wodnik.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożcom potrzeba dzisiaj więcej dobrej woli i wiary w ludzi. Dopiero wtedy zabierajcie się za pracę. Macie możliwości zakończenia z sukcesem pewnego projektu. Nie przesadzajcie tylko z krytycyzmem. Sprzyjają wam Byk i Ryby.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Coś ciekawie się dzisiaj zapowiada! Może stary znajomy się odezwie, albo w pracy ktoś przyszykuje niespodziankę. Po południu wyraźny przypływ energii. To dobrze, bo pracy co niemiara. A ze spotkaniem poczekajcie do wieczora.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby uważają, że są niedoceniane i zrobią wiele, aby dzisiaj udowodnić, że stać je na dużo. Nie wiadomo tylko, czy wasz wysiłek rzeczywiście zostanie doceniony. Ale nieważne, nie dajcie się pesymizmowi. Pomocne znaki to Panna i Koziorożec.

Horoskopy