Horoskop dzienny na wtorek 28 maja 2019 roku - Bliźnięta zdecydowane i odważne, Panna zapracowana po uszy...

Horoskop dzienny na wtorek 28 maja 2019 roku - większość z was spokojnie spędzi ten dzień. Ale i tak warto poznać szczegóły.

Horoskop - Baran (21 marca do19 kwietnia)

Barany nie mają dzisiaj nastroju do zajmowania się poważnymi sprawami. Skupią się raczej na rozrywce, spotkaniach towarzyskich i na zawziętym plotkowaniu. Barany o ciągotach artystycznych mogą dzisiaj liczyć na natchnienie. Sprzyja wam teraz Lew.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Plan dnia może was dzisiaj zaskoczyć. Prawie nic nie zdarzy się tak, jak powinno. A zacznie się od małego opóźnienia. Macie też powód do zadowolenia, bo współpraca z kimś z zewnątrz będzie układała się znakomicie. Pomocny znak to Lew.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta okażą dzisiaj zdecydowanie. Będą miały otwartą głowę i nie odmówią eksperymentów. To się nazywa odwaga! Osiągnięcie wszystko, co zaplanowaliście na dzisiaj. Także dzięki poparciu, udzielonemu wam przez pewną ważną osobę.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki spokojne i skupione. Nie pozwolą sobie na rozpraszanie się, ani na nadmierną stratę czasu. Co ma być dzisiaj zrobione, to będzie wykonane. Trochę poniesie was fantazja przy jednym projekcie, ale to dobrze, bo akurat to było potrzebne. Sprzyja wam Waga.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mają dzisiaj dość kiepski nastrój. Już od rana ktoś je wytrąci z równowagi. Może nawet dojść do nieprzyjemnej wymiany zdań. Dopiero druga połowa dnia okaże się nieco jaśniejsza. Sprzyja wam dzisiaj Byk, możecie więc śmiało zwrócić się do niego.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Wciągną was dzisiaj sprawy zawodowe, macie zatem cały dzień pełen wyzwań i problemów. Ale na szczęście, niezbyt trudnych do rozwiązania. Tym bardziej, że możecie liczyć na pomoc współpracowników lub nawet samego szefa. Pomocny znak to Baran.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi nie muszą się dzisiaj spieszyć. Nie ma zresztą takiej potrzeby, a dzień sprzyja zadumie i odpoczynkowi. Trochę się rozmarzycie poza tym. Macie też słuchać intuicji, bo ona wami dzisiaj steruje. Pomocny okaże się natomiast Baran.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony dzień będą mogły zaliczyć do udanych. Coś im się uda, coś przepchną do przodu. A jeśli zaczną wierzyć bardziej w swoje możliwości, to osiągną sporo i zaskoczą wszystkich swoim sukcesem. Sprzyja wam Rak.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Nie ryzykujcie dzisiaj za bardzo, skupcie się raczej na spokojnym, systematycznym działaniu. Aura nie sprzyja podejmowaniu dużych wyzwań. Uważajcie na siebie i zadbajcie o komfort. Tak czasem trzeba. Pomocny znak to Bliźnięta.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Będziecie dzisiaj rozchwytywani. Sporo osób będzie chciało was zaprosić do współpracy, albo przynajmniej poznać wasze zdanie. Dyskusje, jakie się będą przy tym toczyły, przyniosą wam wiele satysfakcji. Do pomocy będziecie mieli Wagę.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Jeśli planowaliście na dzisiaj jakieś większe działania, to sobie odpuśćcie. Dzień sprzyja raczej niezobowiązującym spotkaniom i pogaduszkom. I uważajcie po południu na zakupach. Nie wydawajcie fortuny, pieniądze jeszcze wam się przydadzą.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby powinny być dzisiaj ostrożne i uważne, bo łatwo mogą coś przeoczyć. Jeżeli akurat przygotowujecie dokumenty, to uważajcie na szczegóły. Poza tym, nadrabianie zaległości jest waszym zadaniem na dziś. Pomocny znak to Panna.

Horoskopy