Horoskop dzienny na środę 29 maja 2019 roku - Raki w znakomitej formie, a Bliźnięta nieco roztargnione i spóźnialskie

Horoskop dzienny na środę 29 maja 2019 roku - sprawdźcie, a jakim nastroju spędzicie dzisiejszy dzień.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Dla Barana dzień okaże się ważny z dwóch powodów. Po pierwsze, w wyniku dłuższych przemyśleń podejmie kluczową decyzję, związaną z kierunkiem dalszej edukacji bądź z pracą. A druga dotyczyć będzie, a jakże, finansów. Nie dajcie się złapać w pułapkę. Pomocny może okazać się Skorpion.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki mają dzisiaj większe spotkanie, albo zebranie lub zjazd. Bardzo potrzebują wsparcia i pochwał, aby utwierdzić się w przekonaniu, że są na dobrej drodze. Ale będą też dzielnie bronić swojego zdania. Popołudnie poświęcą przyjaciołom, w tym Lwom.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą dzisiaj spóźnialskie i nieporządne. Ale nikt nie jest doskonały! Nie bierzcie na siebie trudnych zadań, bo możecie mieć kłopoty ze skupieniem się nad nimi. Omijajcie ludzi toksycznych, bo tylko popsują wam humor. Sprzyjają wam Lew i Koziorożec.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki w świetnej formie, chętnie zabiorą się za sprawy wymagające zdecydowania i odwagi. W dodatku, większość zadań, za które się wezmą, okaże się łatwa i dość szybko uporają się z ich realizacją. Przyjdą im też do głowy pomysły, które zrobią wrażenie na szefach. I to jeszcze jakie!

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy większość dnia poświęcą dzisiaj na sprawy rodzinne. Najważniejsze okaże się urządzanie domu i zakupy. W pracy uważajcie na to, co mówicie, bo niektórzy mogą was źle zrozumieć. Bądźcie otwarci na nowe znajomości. Pomocny znak to Baran.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panna, jeśli tylko uwierzy w swoje siły, poradzi sobie dzisiaj ze wszystkimi trudnościami. Jest to także dobry moment do pogodzenia się w osobami, z którymi niedawno nieźle się posprzeczaliście. Dzisiaj nawet w miłości sprzyja wam szczęście.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Strzeżcie się dzisiaj przed nadmiernym wydawaniem pieniędzy i w ogóle, przed wszelką rozrzutnością. To nie jest czas na nadmierną konsumpcję, tylko na zgromadzenie środków. Oczywiście, pod warunkiem, że zależy wam na realizacji marzeń. Na przykład, co do fantastycznych wakacji.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony energicznie zabiorą się za porządki, i to zarówno w pracy, jak i w domu. Wiele osób będzie też dzisiaj pod waszym urokiem. A decyzje, które podejmiecie, zyskają wam fanów. I to wielu. Trzymajcie się rad Wodnika.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce mogą liczyć dzisiaj na dobre pomysły i uznanie otoczenia. Wreszcie coś ruszy do przodu. Uważajcie tylko na budżet, bo to newralgiczna sprawa. Ostrożność w wydatkach bardzo wskazana. Pomocny znak to dzisiaj Baran.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Wojowniczy nastrój, z którym wstaniecie rano, ulotni się dopiero po południu. Wasza postawa udzieli się innym, będziecie zalążkiem małego buntu przeciwko... To zależy od sytuacji. Wieczorem pojawi się szansa na ciekawą znajomość.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

W Wodniki wstąpi dzisiaj despota. Zaczną wszystkimi rządzić i rozstawiać ludzi po kątach. Oj, nieładnie. Może spróbujecie swojej skuteczności na innym polu, niż praca. Przyda się takie zdecydowanie, jeżeli macie trudne sprawy do załatwienia, na przykład w urzędach.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Dzień dość ciekawy, spędzicie go na wykładach lub prelekcjach, albo na... zebraniach. W każdym razie gdzieś, gdzie się dużo mówi. Macie szansę na rozwój, poszerzycie swoja wiedzą i zyskanie nowych znajomych. To będzie dla was cenne doświadczenie.

Horoskopy