Horoskop dzienny na czwartek 30 maja 2019 roku - Ryby mogą spodziewać się ciekawej propozycji, Wagi wykażą się asertywnością...

Horoskop dzienny na czwartek 30 maja 2019 roku - zachęcamy do sprawdzenia wydarzeń dnia.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany bardzo dzisiaj niesforne i buntownicze. Mogą nawet podpaść szefowi, nie będzie więc łatwo. Trochę musicie uważać z tymi ostrymi sądami, bo narobicie sobie kłopotów. Dyplomacja przede wszystkim. Krytyka owszem, jest ważna, ale musi być konstruktywna. Popytajcie Byka o zdanie.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Bykom pomoże dzisiaj wsparcie ze strony Raka. Wykorzystajcie jego wiedzę i doświadczenie. Macie okazję nauczenia się czegoś ważnego. Wasza energia bardzo się dzisiaj przyda, bo czeka was trudne zadanie.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Rano skupcie się, żeby nie zapomnieć o zabraniu ze sobą czegoś, co jest wam niezbędne w pracy. Po co potem marnować czas na szukanie w przepastnych torebkach lub w zabałaganionym samochodzie. Humor macie gwarantowany na popołudnie, po smacznym obiedzie w ciekawym towarzystwie.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki wstaną lewą nogą, dlatego rano mogą być trochę niespokojne i marudne, a nawet wybuchowe. Popołudnie będzie nieco lepsze, może pomoże wam pyszny obiad w dobrym towarzystwie. Będziecie mieli okazję przeprosić za poranne wybuchy. Pomocny znak to Panna.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lew marzy dzisiaj o spokoju i chwili oddechu. Niechętnie zabierze się za trudniejsze sprawy. Przypływ sił i chęci do pracy przyjdzie dopiero po południu. Będzie już może za późno na wielkie wyzwania, ale i tak zdążycie z większością spraw na dziś. Pomoże wam Rak.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Pannom praca będzie się paliła w rękach. Podejmą się dodatkowych zleceń i chętnie wesprą współpracowników. Popołudnie spędzą kulturalnie i interesująco. Na wieczór natomiast szykują niespodziankę.

Zobacz wideo

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagom ktoś będzie chciał dzisiaj dołożyć pracy. Nie pozwólcie się tak obciążać. Zbyt wiele spraw na głowie może spowodować, że coś przeoczycie, albo zrobicie po łepkach. A to nie w waszym stylu. Odpocznijcie w towarzystwie Barana.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skopiony uznają, że muszą pomóc przyjaciołom w potrzebie. Bardzo się w tę pomoc zaangażują. Potem nadejdzie czas na rodzinne zakupy, a nawet na przemeblowania w domu. Już dawno tak się nie angażowaliście w rodzinne sprawy.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce powinny dzisiaj być czujne, aby pewien mały problem nie został rozdmuchany do wielkiego. Macie dobrą passę, wykorzystajcie ją dobrze. Musicie tylko wykazać się chęcią do współpracy i bardziej zaangażować.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Od rana zabierzcie się za pracę, bo inaczej nie zdążycie ze wszystkim na czas. A to ważne, wiele spraw zależy od waszego zaangażowania. Popołudnie poświęćcie rodzinie, ponieważ ktoś oczekuje od was pomocy. Sprzyjający znak zodiaku to Bliźnięta.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają od rana na pieńku z szefem, bo zapomniały o jakimś poleceniu. A to akurat było dość ważne. Spróbujcie nadrobić stracony czas. Potem będzie czas na dyskusje i wyciąganie wniosków. Pomocny znak to teraz Koziorożec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby mają całkiem udany dzień. I nawet nie tak intensywny, jak się zapowiadał. Znajdą nawet czas na plotki przy kawie. Po południu ktoś wpływowy będzie chciał z wami rozmawiać. Zdaje się, że może to być całkiem korzystne dla was. Sprzyjający znak to Strzelec.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.