Horoskop dzienny na sobotę 1 czerwca 2019 roku - Ryby odważne i przedsiębiorcze, Skorpiony mają dzisiaj wenę...

Horoskop dzienny na sobotę 1 czerwca 2019 roku - nie zapomnijcie sprawdzić, co niesie dzień.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą zadowolone i usatysfakcjonowane, bo ktoś ważny dla nich pochwali je dzisiaj i doceni za wysiłki. Mają też teraz czas na pomyślenie o swojej kondycji i zdrowiu. Może wreszcie zmobilizują się do pójścia na basen czy siłownię? Sprzyja im Lew.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki optymistycznie nastawione do świata, który zresztą odwdzięczy się im sympatią i przychylnością. A konkretnie - ktoś spod znaku Wodnika. Macie też okazję do naprawienia relacji z sąsiadami. Znajdźcie chwilę czasu na porozmawianie z nimi.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mają przed sobą udany weekend. Dostaniecie mnóstwo propozycji. Teraz trzeba tylko korzystać z okazji i dobrze się bawić. Niech wam nie przychodzi do głowy zajmowanie się pracą zawodową. Sprzyja wam ktoś spod znaku Byka.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki z optymizmem spojrzą w przyszłość. Nawet pewna osoba, hołdująca spiskowej teorii dziejów, nie popsuje wam humoru. Trzymajcie się swojego zdania i nie dajcie się zbić z pantałyku. Sprzyjać wam będzie dzisiaj ktoś spod znaku Barana.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy uparte jak zwykle, będą chciały postawić na swoim za wszelką cenę. Oj, żeby to się nie skończyło wielką awanturą. Uważajcie też na swoje sprawy sercowe. Ktoś nie lubi być strofowany. Sprzyjający znak zodiaku to Koziorożec.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Pannom marzą się wakacje, albo przynajmniej długi weekend. Będą trochę markotne. Na szczęście po południu humor im się poprawi. Dotrze do nich pewna pomyślna wiadomość. Macie też wiele wspólnego z kimś spod znaku Lwa i Ryb.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi jakieś spokojne i wyciszone. Niech nic was nie martwi, wiele rzeczy pójdzie teraz po waszej myśli. Rozchmurzcie się i wybierzcie na spacer lub w podróż. Nawet niedaleka, zmieni wasze nastawienie do życia. Rozejrzyjcie się za pomocnymi Rybami.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony pełne fantastycznych pomysłów! Dawno już nie mieliście takiej weny. Zabierzcie się za realizację, póki czas wam sprzyja. Dobierzcie do pomocy kogoś spod znaku Wagi. Z pewnością razem zdziałacie więcej.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce mają dzień bez fajerwerków. Raczej spokojne rozmowy w gronie rodzinnym, może jakiś niewielki proszony obiad lub kameralny grill? Uważajcie na zakupach, aby nie przesadzić z wydatkami. Pomocnym znakiem okaże się Byk.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mają dobry humor od rana. Piękna pogoda nastraja je dobrze do świata. Może zdecydują się na większą wyprawę poza miasto. Nie przesadzajcie tylko z wydatkami. Z Rakiem i Strzelcem możecie śmiało wybrać się nawet na koniec świata.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki czują się dzisiaj jak małe dzieci. Potrzebują troski i opieki. Tak się będzie przynajmniej przez pół dnia. Potem poprawi im humor wizyta znajomych i ciekawe rozmowy. Dostaną też niezłą propozycję. Poza tym, szukajcie towarzystwa Lwa i Raka.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby nie nie zatrzyma. Nie ulegną czyimś wpływom, mimo starań tej osoby. Będą się trzymały swojego zdania i wyczucia. Mają teraz szansę na zdobycie nowych przyjaciół i interesujące przeżycia. Po drodze im będzie ze Strzelcem.

Horoskopy