Horoskop dzienny na niedzielę 2 czerwca 2019 roku - Panny zrobią na kimś dobre wrażenie, Strzelce posłuchają plotek...

Horoskop dzienny na niedzielę 2 czerwca 2019 roku - nie zapomnijcie przeczytać swojego horoskopu. Warto wiedzieć, co was czeka!

Horoskop - Baran (21 czerwca do 19 kwietnia)

Barany pragną pokazać się z jak najlepszej strony. Jeżeli zauważą, że ktoś potrzebuje pomocy, chętnie jej udzielą. Mają też dobre intencje i jak mogą, tak wspierają rodzinę. Wieczór mają całkiem udany w towarzystwie Ryb.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki ulegną dzisiaj namowom rodziny i zrobią coś pod jej dyktando. Cóż, tak czasem musi być. W przyszłości też będziecie mogli na nich liczyć. Wieczór spędźcie na rozmowie z Wagą. To was zainspiruje na dłuższy czas.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta dostaną dzisiaj mnóstwo propozycji spędzenia czasu. Będą miały problem z wyborem. W każdym razie, będą się dobrze bawić. Znajdźcie jednak czas na wysłuchacie bliskiej osoby. Najlepszym towarzystwem na wieczór będzie Rak.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki coś zmęczone i marzą tylko o odpoczynku. Żadnych wyjazdów czy imprez, tylko leniwe popołudnie na leżaku w ogrodzie lub na balkonie. Może tylko znajdziecie energię na przygotowanie pysznej kolacji. Przyjemnie będzie ją zjeść w towarzystwie kogoś spod Byka.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mają przed sobą miły i spokojny dzień. Trochę czasu spędzą na wysyłaniu e-maili i rozmowach przez telefon. Uda im się też kogoś namówić na niedaleką wyprawę. Pomocny znak na dzisiaj to Strzelec.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą dzisiaj robiły na innych wrażenie! I do piorunujące. Może to oznaczać nowe uczucia i zmiany w życiu, o ile jesteście singlami. Spróbujcie też rozejrzeć się wokół. Może ktoś sympatyczny czeka na sygnał od was? Pomocny znak to Byk.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Nadszedł czas na sukces. I to zarówno w życiu rodzinnym, jak i uczuciowym. Weźcie jednak pod uwagę także przyjaciół, którzy liczą na wspólny wypad, choćby do kina. Sprzyjają wam osoby spod znaku Strzelca.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Może wykorzystacie tę niedziele na spokojne przemyślenie spraw? Kiedyś trzeba podliczyć wszystko i zrobić bilans zysków i strat. Poradźcie się w niektórych sprawach Wodnika, ma dobre pomysły.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce wybiorą się dzisiaj w odwiedziny do sąsiadów. Posłuchać trochę plotek nie zaszkodzi, ale popołudnie spędźcie gdzieś indziej. Może jakieś kulturalne wyjście do kina czy teatru? Pomocny znak na dzisiaj to Koziorożec.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mają w planie porozdzielać zadania miedzy członków rodziny, a samemu odpocząć i zająć się swoim hobby chociażby. Nie wiadomo tylko, czy rodzina da się na to namówić. W razie kłopotów wezwijcie na pomoc Ryby.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Nie uszczęśliwiajcie nikogo na siłę! Jeżeli ktoś nie chce słuchać waszych sugestii, to trudno, ma prawo. Popołudnie poświęćcie jednak na pomoc rodzicie i wytłumaczenie jej swojego punktu widzenia. To polepszy wasze relacje. Sprzyjać wam będzie Lew.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby szukają pomysłu na szybkie zdobycie gotówki. Mają też zaplanowane kilka spotkań, z których może wyniknąć coś nowego. I pewnie uda się wam osiągnąć, to co zaplanowaliście. Udany dzień spędzicie z Bykiem.

Horoskopy