Horoskop dzienny na środę 5 czerwca 2019 roku - Koziorożce czeka spory sukces w pracy, Lwy czekają zmian...

Horoskop dzienny na środę 5 czerwca 2019 roku - dzisiaj niektórzy z was mogą wpaść w gorszy humor. Na szczęście przejściowo.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany nie przepuszczą dzisiaj konkurencji. Dzięki swoim staraniom wyprzedzą ich o wiele długości. Tak trzymać! Musicie tylko nieco złagodnieć po powrocie do domu, bo rodzina może źle znieść wasz władczy ton. Macie dzisiaj wiele wspólnego z Rybami.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą podejrzewać otoczenie o jakieś knowania przeciwko nim. Szczególnie w pracy poczują się nieswojo. Nie ma jednak większych powodów ku temu. Pomyślcie rozsądnie i nie dajcie się paranoi. Najlepiej poradźcie się wypróbowanych przyjaciół. Sprzyjają wam osoby spod znaku Wodnika.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta, zdaje się, będą mogły dzisiaj odtrąbić sukces. To ważny dzień w ich karierze zawodowej. Za sukcesem pójdą też pieniądze, więc bądźcie dobrej myśli. W sprawach uczuciowych może jednak pojawić się przeszkoda. Poradźcie się wtedy kogoś spod znaku Ryb.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki wprawią wszystkich w zachwyt. Dawno już nie były tak urocze i wygadane. Wykorzystajcie swój urok i zaproście kogoś na randkę. Albo wykażcie się w domu - co myślicie na smaczną kolację przy świecach? Sprzyjający znak dzisiaj to Skorpion.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy chcą zmian i to możliwie najszybciej. Mają nadzieję, że coś się wreszcie odmieni w ich życiu na lepsze. Na razie czują się zmęczone i przepracowane nad miarę. Koniecznie pomyślcie o odpoczynku. Macie sprzymierzeńca wśród Koziorożców.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny nie przejmą się dzisiaj pracą, będą wolały zadbać o zdrowie i urodę. Może czas spędzony w salonie kosmetycznym to najlepszy pomysł na dziś? Pomyślcie nad zmianami w waszym życiu, nawet niewielkimi,  dają zazwyczaj dobrą energię. Pomocny znak to teraz Lew.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mają chęć na większe zakupy. Coś by zmieniły w domu lub w swojej garderobie. Na wspólną wyprawę do centrum handlowego namawiają znajome. Trzeba przecież przygotować się do wakacji. Pomoże wam ktoś spod znaku Byka.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Energiczny Skorpion oszuka okazji do nowych przedsięwzięć. Ma szerokie plany, więc potrzebuje przestrzeni. Ruszy zdobywać nowe lądy. Gwiazdy sprzyjają odważnym, więc można się spodziewać sukcesów. Pomocny znak na dzisiaj to Baran.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelcom zaleca się dzisiaj wypoczynek. Będą czuły się zirytowane i przemęczone. Dajcie sobie chwilę oddechu. A ewentualne nieporozumienia same się wyjaśnią, więc nie warto sobie nimi zwracać dziś głowy. Sprzyjający znak to Bliźnięta.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce czeka w pracy ważny dzień. Być może będzie to prezentacja przed ważnym klientem albo zebranie z szefami. Tak czy owak - uda się wam przekonać ich do swoich pomysłów. Macie też po swojej stronie kogoś spod znaku Byka.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki będą zadowolone z dzisiejszego dnia. Będą też sobie dogadzać. A to coś pysznego do jedzenia, a to nowa garderoba. Wszystko dla dobrego samopoczucia. Wieczorem zróbcie też coś dla rodziny, będą wniebowzięci. Pomocny znak na dzisiaj to Waga.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby zaplanowały na dzisiaj wizytę, więc od rana się do niej szykują. Póki co, muszą jednak zająć się pracą. To nawet dobrze, bo teraz macie szanse nauczyć się czegoś nowego. A do pomocy przyjdzie ktoś spod znaku Byka.

Horoskopy