Horoskop dzienny na piątek 7 czerwca 2019 r. - Koziorożce potrzebują zmian, Lwy są już gotowe na zmiany...

Horoskop dzienny na piątek 7 czerwca 2019 r. - zachęcamy do zapoznania się z wydarzeniami dnia.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany koniecznie muszą się skoncentrować. Łatwo dzisiaj o pomyłkę, a potem zrobi się nerwowo. Trzymajcie się planu, a powiedzie się wam wszystko. Sprzyjający znak zodiaku to Byk.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki czują, że powinny już awansować. Szczególnie że przydałyby się im lepsze dochody. Spróbują podyskutować o tym z szefem. Będzie dużo gadania wokół. Ale cóż, kto by się tam tym przejmował. Sprzyjający znak zodiaku to Rak.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Ambitne Bliźnięta wezmą się dzisiaj za trudne sprawy. Będą miały naprawdę ciekawe pomysły. To pomoże im opanować rzeczywistość. Nawet szef okaże zdziwienie. Pomocny znak to na dzisiaj Byk.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Rakom brakuje dzisiaj ciszy i spokoju. Marzą o odpoczynku. W związku z tym są nieco drażliwe i niechętne do wysiłku. Ktoś jednak okaże wam sympatię i wyrozumiałość. Spodziewajcie się odsieczy od Bliźniąt.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są gotowe na zmiany. Potrzebują nowości i wyzwań. Nie chcę też słuchać niczyich rad. Lepiej nie wdawać się z wami w dyskusję dzisiaj. I tak postawicie na swoim. Sprzyjający znak zodiaku to Strzelec.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny niepokorne i zadziorne. Mają w nosie przepisy i zasady. Nie wiadomo, czy wam to wyjdzie na dobre. W niektórych okolicznościach może zaszkodzić. Możecie liczyć dzisiaj na Wodnika.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mają do załatwienia różne urzędowe sprawy na mieście i skoncentrują się na tym. Urzędnicy będą wam przychylni, a problemy zostaną szybko rozwiązane. Nie kierujcie się cudzymi opiniami. Sprzyjający znak zodiaku to Lew.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony tajemnicze jakieś dzisiaj. Nie chcą zdradzić nawet słowem, co je dzisiaj zaprząta. Dzień ma jednak dla was sporo niespodzianek. W tym - w sprawach finansowych. To może być przełom. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Byk.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelcom praca będzie się dzisiaj paliła w rękach. Wezmą na siebie wiele trudnych spraw i mogą mieć z tego powodu niezły kocioł. Szybko nie wyjdziecie z tego nawału pracy. Poszukajcie pomocy u kogoś spod znaku Raka.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożcom przyjdzie do głowy, że może by tak coś zmienić w swoim życiu? Ich zdolności organizacyjne przydadzą się dzisiaj w pracy. Nawet klienci dostrzegą, że jesteście kompetentni i rzetelni. Pomocny znak to dzisiaj Waga.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają chęć na kolejną podróż, więc radzimy zacząć się rozglądać za ofertami. Ale najpierw skupcie się na dzisiejszym dniu i na wykonaniu planu. Macie teraz dobry czas na ciekawe projekty w pracy. Pomocnym znakiem okaże się Panna.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby chcą uporządkować swoje finanse, więc przypomną sobie, kto jeszcze ma im zwrócić pieniądze i delikatnie dadzą do zrozumienia, że już czas. Potem planują małą rodzinną uroczystość. Mają dobre pomysły na atrakcyjne spędzenie wieczoru. Pomocny znak to teraz Waga.

Horoskopy