Horoskop dzienny na sobotę 8 czerwca 2019 roku - Lwy okażą się wielkoduszne, a Wodniki wspaniałomyślne...

Horoskop dzienny na sobotę 8 czerwca 2019 roku - nie zapomnijcie przeczytać horoskopu. Trzeba wiedzieć, co niesie dzień.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany zajęte będą sprawami sercowymi. Trzeba będzie uporządkować kilka spraw. Przy okazji pamiętajcie, że nie tylko ta druga strona ma zobowiązania. Wy też. Dzisiaj czeka was także pewna niespodziewana wiadomość. Może mieć coś wspólnego z Rybami.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki mają dzień porządków i podsumowań. Czeka je trochę rodzinnych zobowiązań i powinny się nimi zająć. Rodzina potrzebuje większego zaangażowania się w jej sprawy. Pomocna dłoń także się przyda. A wsparcia możecie oczekiwać od Koziorożca.

Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta czeka wspaniały dzień, w dodatku spotkają kogoś naprawdę ciekawego. Na ich drodze stanie ktoś wyjątkowy. Poza tym, mają ochotę na dalszy wyjazd i zaraz zabierają się za przygotowania do podróży. Może towarzystwo kogoś spod znaku Raka was ucieszy?

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki okażą się spostrzegawcze i śmiałe. Bez problemu poradzą sobie z wszystkim dzisiejszego dnia, tym bardziej, że znajdą pomocnika. Pewnych spraw jednak lepiej dzisiaj nie wywlekać. Możecie naradzić się z kimś spod znaku Wodnika, on też ma podobny problem.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy powinny teraz okazać wielkoduszność i zapomnieć o starych urazach. Pomysły, jakie macie na dzisiejszy dzień, okażą się trafione i wszyscy będą się znakomicie bawić. Nowe znajomości okażą się ciekawe i pomocne. A sprzyjać wam będą dzisiaj Ryby.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Nie zaniedbujcie dzisiaj znajomych, tęsknią za wami. Raz trzeba by się porządnie zabawić. Tym bardziej, że piękny wieczór przed wami. Ale póki co, uporajcie się z bieżącą robotą. Poproście o pomoc kogoś spod znaku Ryb, nie powinien odmówić.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagom przyjdzie dzisiaj zmagać się z oporem materii. Może będzie to awaria samochodu, a może jakiś inny przypadek od losu. Tak czy owak, będą musiały temu poświęcić czas. Z tego powodu szybko im minie sobota, nie zdążą nawet wypocząć. Dzień sprzyja też robieniu planów na wakacje. A sprzyjający znak to Wodnik.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są spragnione działań i wyzwań, ale póki co, muszą poczekać na lepsze dni. Dzisiaj raczej nie zabierajcie się za większe sprawy. Skupcie się za to na planowaniu wakacji. Najwyższy czas coś w tej sprawie przedsięwziąć. Pomocny znak to Koziorożec.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce mają szansę na zdobycie tego, o co od dawna zabiegały. Mogą też pokazać światu swoją najlepszą stronę. Tak trzymać. Strzelce o ciągotach artystycznych czeka uznanie dla ich twórczości. Macie dużo dobrej energii dzisiaj. Pomocny znak to teraz Ryby.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Udany dzień przed wami. Nie przejmujcie się przebrzmiałymi kłopotami i nieprzyjemnymi plotkami. To już jest za wami. Cieszcie się z przyjaźni i sympatii znajomych, a o starych sporach zapomnijcie. Wsparcia udzieli wam troskliwy Rak.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki lubią czasem działać zupełnie bezinteresownie. Dzisiaj nadarzy się okazja do pokazania się z najlepszej strony. Wykorzystajcie szczęśliwy splot wydarzeń. Będzie wam dopisywał humor i optymizm. Wsparcia możecie też oczekiwać od kogoś spod znaku Byka.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Rybom uda się uniknąć kłopotów, a to za sprawą intuicji, która ich nie zawiedzie. Trzymajcie się pryncypiów, a wszystko się dobrze skończy. Macie dobrą rękę do odważnych przedsięwzięć. Pomocną dłoń wyciągnie dzisiaj Lew.

Horoskopy