Horoskop dzienny na niedzielę 9 czerwca 2019 roku - Lwy w wirze towarzyskich spotkań, Skorpiony pomocne i życzliwe...

Horoskop dzienny na niedzielę 9 czerwca 2019 roku - raczej spokojna niedziela, więc odpoczywajcie i cieszcie się słońcem.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany dzisiaj zamknięte w sobie i skoncentrowane na wspomnieniach. Oglądają stare zdjęcia i zastanawiają się, kto na nich jest. Taki sentymentalny dzień. Co do spraw sercowych, to okażą się zaborcze i zazdrosne, zresztą bez jakiegoś powodu. Pomocną dłoń może wyciągnąć ktoś spod znaku Wodnika.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki rano zajmą się wymyślaniem atrakcyjnego sposobu na spędzenie dnia. Namówią znajomych na zwariowana wyprawę. Będą miały przy tym sporo radości. Jeżeli planujecie zajęcia sportowe, uważajcie aby nie nabawić się kontuzji. Sprzyja wam Baran.

Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Nie macie co narzekać na nudę. Pełno znajomych będzie wokoło, a was wszędzie witać będą z radością. Nawet jakieś trudne sytuacje uda wam się rozładować, a to dzięki osobistemu urokowi, który będzie dzisiaj wszystkich urzekał. Sprzyjający znak to dzisiaj Skorpion.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Rakom maszy się spokojna niedziela w hamaku w ogrodzie lub na kanapie. Taki ma dzień. Trudno go będzie namówić na większe eskapady. Macie trochę spraw w domu, więc wolny czas się przyda. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Ryby.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy towarzyskie, rozgadane, wesołe. Z tego wszystkiego, wydacie kupę kasy nawet się nie zastanawiając. Bawcie się dobrze! Dobrze mieć wokół siebie przyjaciół. Zróbcie jak najlepszy użytek z tego dnia. Strzelec ma dla was ciepłe uczucia.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Dzisiaj Panny są refleksyjne i... leniwe. Niespecjalnie będą miały ochotę na domowe obowiązki. Taki dzień! Rozejrzyjcie się za znajomymi, mają ochotę na wasze towarzystwo. Dzisiaj warto się gdzieś wybrać, dalej od domowych pieleszy. Pomocny znak to teraz Byk.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Dobry humor będzie wam towarzyszył przez cały dzień. Nie zapomnijcie zadzwonić do kogoś, komu obiecaliście spotkanie. Pamiętajcie o rodzinie i jej potrzebach. Może jakiś grill lub wyjście na miasto? Sprzyjający znak zodiaku to Byk.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony pomocne i życzliwe. A będzie komu pomagać. Rodzina tylko czeka na czyjąś inicjatywę, a znajomi potrzebują wsparcia. Będziecie dla nich nadzieją na odmianę, więc się postarajcie. Wsparcia udzieli wam Lew.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce mają ochotę na jakiś wypad w teren, albo na szalony weekend. Tak czy owak, chcą się dobrze bawić. Odezwijcie się do dawno niewidzianych znajomych. Będzie im miło. W waszym kręgu ktoś spod znaku Bliźniąt ma dla was sporo uczucia.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Od rana Koziorożce zaczną się przygotowywać do towarzyskich spotkań, albo uroczystych rodzinnych obiadów. Wesoły nastrój będzie wam towarzyszył cały dzień. W żadnym razie nie słuchajcie plotek. Sprzyjają wam Wodnik i Rak.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Jakieś wasze ryzykowne zachowanie sprawi, że rodzina zacznie się o was martwic. Dbajcie o siebie i nie dajcie się wciągać w nieciekawe sprawy. Sprzyjający znak zodiaku to Rak. Macie dzisiaj okazję poznania też fantastycznej osoby, zdaje się spod znaku Lwa. Ma dla was ciekawe wieści.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby w łagodnym nastroju, mają potrzebę spokoju i odcięcia się od otoczenia. Nie kłóćcie się z rodziną, bo nie ma po co tak się denerwować. Możecie za to pierwsi wyciągnąć rękę na zgodę. Sprzyjają wam osoby spod znaku Barana.

Horoskopy