Horoskop dzienny na poniedziałek 10 czerwca 2019 r. - Koziorożce dostaną ciekawą propozycję, Bliźnięta pełne optymizmu...

Horoskop dzienny na poniedziałek 10 czerwca 2019 r. - zaczynamy tydzień... od horoskopu.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Baranom humor dopisuje, mają ochotę na towarzyskie spotkania, chociaż nawet na chwilę nie przestają myśleć o pewnym zobowiązaniu. Kiedyś trzeba będzie się z niego wywiązać. Dzisiaj jest dobry dzień na tego typu sprawy. Sprzyjające osoby spod znaku Raka oraz Panny chętnie wam doradzą.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Naprawdę dużo pracy zwali się wam na głowę. Poniedziałki to nie są wasze ulubione dni w kalendarzu. Nie dość, że w pracy masa roboty, to także w domu znajdą się pilne zadania. No i jak tu odpocząć? Porozmawiajcie też z Lwem oraz Baranem. Może coś wam przyjdzie do głowy?

Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta w optymistycznym nastroju rozpoczną tydzień. Co prawda, zadań w pracy nie będzie im brakować, ale to i tak nie zepsuje im humoru, na szczęście. Snują też plany na przyszłość, dość brawurowe. Ktoś się nimi zachwyci. Może to być Panna lub Koziorożec.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki od rana nie w sosie. Nie za bardzo chce im się zaczynać tydzień, ale cóż - muszą się wykazać w pracy, bo szef ma na nich oko. Popołudnie raczej spokojne, oprócz tego, że zadzwoni ktoś znienacka i ich czymś zaskoczy. Pomocnej dłoni mogą się spodziewać od Byka i Koziorożca.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy czeka ciekawy i pracowity dzień. Będą musiały podjąć ważne decyzje, niektóre zaważą nawet na ich przyszłości. Wasze opinie będą się dzisiaj liczyć. Staniecie na rozdrożu, więc dobrze się zastanówcie.  Nie wszystko jednak będzie zależeć od was.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą wyjątkowo zdyscyplinowane i punktualne. Wzorowo zaczną tydzień. To nawet dobrze, bo na start będą miały dobrą energię. Trzeba w pracy pokazać się z najlepszej strony. Tym bardziej, jeżeli się ja lubi. Sprzyjają wam Strzelec i Wodnik.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Poniedziałek zacznie się pracowicie. Niech nawał pracy was nie przerazi, to tylko tak groźnie wygląda. Macie jeszcze w zapasie dużo czasu. Wasza pomysłowość zrobi na kimś wrażenie. Poza tym, macie po swojej stronie Raka I Pannę.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony senne i wyczerpane od rana. Właściwie nie wiadomo dlaczego. Nic przecież takiego ciężkiego nie robiły w weekend. Widocznie taki mają dzień. Jeśli chcecie się zrelaksować, to najlepiej w towarzystwie kogoś spod znaku Barana lub Strzelca.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Poniedziałek zacznie się sennie. Nie macie dzisiaj głowy do pracy, bo już jesteście myślami na egzotycznych wakacjach. Ale rzeczywistość przypomina o sobie, więc czas na zainteresowanie się pracą. Sprzyjają wam teraz osoby spod znaków Byka i Raka.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mogą dzisiaj dostać propozycję, dzięki której mogą ruszyć z miejsca ze swoją karierą. Pomysłów wam nie będzie brakować. Zapamiętajcie co najlepsze, bo jeszcze się przydadzą. Sprzyjają wam Bliźnięta i Strzelec. Zawsze możecie się ich poradzić.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnikom brakuje dzisiaj inspiracji, szuka więc natchnienia w gazetach o książkach. Ma przed sobą trudne zadanie i potrzebuje kreatywnych rozwiązań. Sprzyjają wam Bliźnięta i Ryby. Spodziewajcie się po nich wsparcia i lojalności.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby zajmą się sprawami rodziny i domu. Trzeba będzie pozałatwiać kilka spraw, a to teraz najlepszy moment. Chwilowy spadek formy dopadnie was po południu. Wsparcia oczekujcie od kogoś spod znaku Wodnika lub Skorpiona.

Horoskopy