Horoskop dzienny na piątek 14 maja 2019 roku - Lwy będą zadowolone z wydarzeń dnia, Barany postawią na swoim...

Horoskop dzienny na piątek 14 maja 2019 roku - życzymy wam nieco chłodu w weekend.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany pójdą dzisiaj za ciosem, odważne i pewne siebie, postawią na swoim. Wszystkie nowe pomysły okażą się cenne. W dodatku dopisze wam dobry humor. Tak trzymać! Wśród przychylnych osób znajdzie się Lew. 

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Spotkania, narady, dyskusje w pracy, taki będzie dzień dla Byków. Ale wszystko przebiegnie w spokojnej atmosferze. Za to w życiu towarzyskim sporo zamieszania, hałasu i zabawy. Uważajcie na plotki,  nie dajcie się zwieść pozorom. Pomocny znak zodiaku to Wodnik.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta spokojne i romantyczne, skupione na swoich uczuciach. Nie za bardzo przejmą się dzisiaj obowiązkami zawodowymi. Myślami będą już na zaplanowanej randce. Zresztą, wygląda na to, że bardzo udanej. Przychylny znak zodiaku to Ryby.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki mają dzisiaj dzień pracowity i wymagający. Na szczęście dość szybko się uwiną z robotą dzięki samozaparciu i dyscyplinie. No, przynajmniej dopóki nie okaże się, że jest za gorąco. Pomocny znak zodiaku to Koziorożec.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy bardzo zadowolone z przebiegu dnia. Będą w swoim żywiole: przedsiębiorcze, skuteczne, zaczną rozdawać role wszystkim wokół. Jak na urodzonych organizatorów przystało. Zadbajcie też o kondycję fizyczną. Sprzyjający znak zodiaku to Skorpion.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny władcze i uparte. Porozdzielają zadania w pracy, a same nieco się poobijają. Ale potem ruszy je nieco sumienie i zabiorą się do pracy. Lojalnie będą też bronić swoich współpracowników. Po południu potrzebujecie odpoczynku po ciężkim dniu. Pomocny znak zodiaku to Lew.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mają dobre intencje. Chcą jak najlepiej dla swoich bliskich. Nie dajcie tylko poznać po sobie, że coś was denerwuje. Macie też dobry czas na spotkania towarzyskie. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Panna.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Miłe i uprzejme Skorpiony wiele dzisiaj zyskają. Dzień sprzyjabowiem sprawom towarzyskim, więc będzie całkiem wesoło. Nie dajcie się tylko wciągnąć w pracy w jakieś niejasne sprawy. Afera może gonić aferę. Ale jeśli nie dacie się sprowokować do udziału, wszystko będzie dobrze. Sprzyjają wam Bliźnięta.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelcom uda się dzisiaj załatwić sporo spraw. I to trudnych i wymagających współpracy z innymi. Gdy już uporacie się z zadaniami, nie zapomnijcie, że weekend tuż tuż. Warto coś wymyślić, aby się udał. Może krótki wypad? Sprzyja wam dzisiaj osoba spod znaku Ryb.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce weekend poświęcą swoim bliskim. Będą naprawdę zaangażowane w sprawy rodziny. Z dużym poświęceniem zajmą się wszystkimi sprawami. Uważajcie jednak na mielizny. Sprzyjający znak zodiaku to Lew.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają przed sobą sympatyczny dzień, bez problemów i większych  wyzwań. Teraz tylko uważajcie jeszcze na zakupach, aby nie przesadzić z wydatkami. Sprzyjający znak zodiaku to Skorpion.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby nie pozwolą się ominąć. Będą więc miały dobrą passę. Dzień sprzyja dobrym decyzjom finansowym. Niektóre Ryby trochę się będą dzisiaj boczyły na świat, ale trudno, może do wieczora im przejdzie. Pomocny zna zodiaku to Skorpion.

Horoskopy