Horoskop dzienny na sobotę 15 czerwca 2019 roku - Byki poznają dzisiaj kogoś wyjątkowego, Ryby czekają na wyzwania...

Horoskop dzienny na sobotę 15 czerwca 2019 roku - zachęcamy do sprawdzenia, co szykują dla was gwiazdy.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą zadowolone z przebiegu wydarzeń. To wy dzisiaj będziecie rozdawać karty. Bądźcie przy tym sprawiedliwi. Zostaniecie postawieni w sytuacji, w której to od was zależeć będzie dalszy bieg spraw. Zatem, ciąży na was duża odpowiedzialność. Sprzyjający znak zodiaku to Koziorożec.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki cechować będzie dzisiaj życzliwość i szczerość. Zdaje się, że poznacie dzisiaj kogoś, kto wniesie świeży powiew w wasze życie. Dzisiaj jest też dobry dzień na naukę i zdobywanie kolejnych umiejętności. Zaskoczycie swoimi wiadomościami niejedną osobę. A przyjaznych gestów spodziewajcie się po Bliźniętach i Wodniku.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta zajęte są myśleniem o pieniądzach i długach. Po południu jednak sentymentalny nastrój zwycięży  i zaczniecie rozglądać się za starymi znajomymi. Na spotkaniu przy grillu powspominacie stare czasy. Szczególnie blisko będzie wam do Raka i Panny.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki przejęte dzisiaj losem innych ludzi i gotowe do pomocy. Gdy trzeba będzie komuś pomóc, nie zawahają się. Pomyślcie też o sobie. Może jakieś zabiegi kosmetyczne albo fitness? Przychylny jest wam ktoś spod znaku Wagi.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą wolały zostać dzisiaj w domu. Nie za bardzo chce im się włóczyć po świecie. Taki mają leniwy dzień. Dzisiaj najlepiej skupić się na swoich sprawach i potrzebach. Gdy już minie wam kiepski nastrój, rozejrzyjcie za przyjaciółmi. Tęsknią za wami. Szczególnie miło powita was ktoś spod znaku Ryb.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Pannom grozi dzisiaj wiele nieporozumień, bo będą roztrzepane i nieuważne jak nigdy. Taki mają dzień! Miejmy nadzieję, że niedługo im to przejdzie. Wyjaśnianie dzisiejszych nieporozumień trochę zajmie czasu. Przychylny wam znak to Wodnik.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Waga będą pomocne i życzliwe, ale będą chciały w zamian nieco wdzięczności. Nie zawsze można na to liczyć. Popołudnie poświęcicie zabawie i spotkaniom w większym gronie. Pomocne znaki zodiaku to dzisiaj Ryby i Rak.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony marzą o podróżach, więc już zaczynają się szykować do wakacji.  Póki co jednak, powinny jeszcze zakończyć pewną sprawę, dokończyć transakcję i zrealizować to, co obiecały. Pomocne okażą się osoby spod znaku Byka i Strzelca.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce podliczają, czy uda im się znaleźć trochę pieniędzy na zabawę i przyjemności. Na razie - czarno to widzą. Dopiero po południu znajdą w sobie więcej optymizmu. Pomocne znaki to teraz Byk i Panna.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce ani myślą zajmować się domem i obowiązkami. Raczej zabawa i spotkanie ze znajomymi - to zaplanowały na dzisiaj. Najlepsza pora dnia to popołudnie. Oczekujcie ciekawych wyzwań. Sprzyjają wam Baran i Strzelec.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki coś nie w humorze. Marzą o zmianie, wyzwaniach i niezwykłych wyprawach. Mogą być nawet niedalekie. Póki co, zajmą się sprawami zdrowia i urody. Spojrzą też krytycznie na swoją garderobę. Pomocny znak zodiaku to Bliźnięta.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby mają dzisiaj dobry dzień. Czują przypływ energii i czekają nowych wyzwań. Rano zajmijcie się szybko rodzinnymi sprawami, bo po południu czekają was liczne odwiedziny. Macie po swojej stronie Lwa i Strzelca.

Horoskopy