Horoskop dzienny na poniedziałek 17 czerwca 2019 roku - Raki czeka sympatyczny dzień, Skorpiony skupione na pracy...

Horoskop dzienny na poniedziałek 17 czerwca 2019 roku - początek tygodnia nie obejdzie się bez horoskopu.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany, mimo ambitnych planów i starań, mogą dzisiaj mieć kłopot z realizacją. Pojawią się niespodziewane trudności, ale możecie je ominąć. Tyle tylko, że będzie to wymagało wzmożonej pracy z waszej strony. Unikajcie sprzeczek, bo dzisiaj macie trochę niewyparzony język. Możecie potem żałować tego, co powiedzieliście. Przyjazny znak to dzisiaj Lew.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki mają udany dzień. Wasze analizy i wnioski, które zaprezentujecie na spotkaniu w pracy, zyskają uznanie. Macie teraz dobry czas w firmie. A potem, już w domu, nie wdawajcie się w szczegóły. Ktoś może nie zrozumieć waszych intencji i się obrazić. Przychylny jest wam ktoś spod znaku Lwa.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta okażą się tajemnicze. Nie będą odkrywać kart przed nikim. W pracy nie wszystkim się to spodoba i będą próbowali rozgryźć wasz sekret. Dzień sprzyja też sprawom biznesowym. Pomocny znak zodiaku to Byk.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki czeka przesympatyczny dzień. Będą optymistami, a ich aura udzieli się innym. To pomoże uporać się im z trudnościami i ruszyć z kopyta. Wiele osób będzie chciało skorzystać z waszej rady i znajomości rzeczy. Wieczorem nie zapomnijcie skontaktować się z Bykiem.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy pracowite i obowiązkowe. Nie trzymajcie się tylko kurczowo swoich pomysłów. Otwórzcie umysł na pomysły innych. Nie zawsze są gorsze od waszych. Macie też dzisiaj dobry czas na załatwianie spraw związanych ze zdrowiem. Przychylny znak zodiaku to teraz Wodnik.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny mają teraz moment  prawdy. Przypominają sobie o niezrealizowanych planach i niewypełnionych obietnicach. Nie wszystko dzisiaj się powiedzie, ale bądźcie dobrej myśli. Nie wszystko musi być od razu zrobione. Jutro też jest dzień. Przychylny znak zodiaku to Ryby.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mają nie najlepszy nastrój. Złoszczą się i denerwują na wszystko. Spokojnie... musicie się wyluzować. Wszystko będzie dobrze. Nie podejmujcie pochopnych decyzji i nie rozrabiajcie za bardzo. Żeby nie trzeba było potem się tłumaczyć. Pomocny znak to teraz Ryby.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony bardzo zapracowane, nie mają czasu nawet na porządny posiłek. Ale pojawią się nowe dane i będziecie musieli skorygować kierunek działań. Jak już wszystko się wyjaśni i ustalicie zasady działania, odpocznijcie gdzieś w cichym zakątku. Pomocny znak to Bliźnięta.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelcom będzie się dzisiaj dobrze działo. Niekonwencjonalne pomysły są dzisiaj w cenie. To dobrze, bo Skorpiony w tym celują. Wasze inicjatywy zyskają aplauz i będzie można przystąpić do ich realizacji. Sprzyjający znak zodiaku to Skorpion.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce szukają dzisiaj uznania, bo chcą się utwierdzić w przekonaniu, że ich inicjatywy w pracy są dobrze postrzegane i odpowiednio doceniane. Pokażecie się teraz z najlepszej strony. To dobry moment na przypomnienie szefowi, że czas na podwyżkę. Pomocny znak zodiaku to Rak.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki ambitne i zdecydowane zrobić wszystko, aby osiągnąć sukces. Może jednak nie wszystko pójść po waszej myśli. Przygotujcie się na korektę planu. Pamiętajcie o swoich zobowiązaniach, bo ktoś wam o tym przypomni, tylko w niezbyt miłej formie. Pomocny znak zodiaku to Ryby.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby mają spokojny dzień, bez nadmiernych zadań. Będą miały czas na zastanowienie się nad przyszłością i sprawami, które go czekają. Musicie się zmobilizować do wysiłku i skończyć z kilkoma sprawami, które ciągną się za wami. Przychylny znak to teraz Waga.

Horoskopy