Horoskop dzienny na sobotę 22 czerwca 2019 roku - Lwy zrelaksowane, Wagi szukają towarzystwa do zabawy...

Horoskop dzienny na sobotę 22 czerwca 2019 roku - zachęcamy do sprawdzenie, jak wam minie dzień.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany pogrążą się w świecie marzeń. Na szczęście nic nie przeszkodzi im w tym zagłębianiu się we wspomnienia i rozmyślaniu o przyszłości. Czasem taka chwila jest potrzebna w życiu. A intuicja wam podpowie, jak uniknąć toksycznych ludzi. Sprzyjające znaki zodiaku to Rak i Lew.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Sympatycznie i optymistycznie będzie dzisiaj wokół was. Wreszcie trochę odetchniecie. Przestańcie się już zadręczać, bo nie wszystko przecież od was zależy. Rozwiązanie problemów okaże się prostsze niż myśleliście. Macie szansę na zyskanie oddanych przyjaciół. Pomocne znaki to dzisiaj Baran i Ryby.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta chcą dzisiaj rządzić i rozstawiać wszystkich po kątach. Nie wszyscy jednak zgodzą się z wami, więc może dojść do słownych przepychanek. Nie kłóćcie się o drobiazgi, bo i po co? Lepiej spotkajcie się dzisiaj z przyjaznym wam Bykiem lub Rybą.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki chcą dzisiaj porządku i mają chęć wszystko poukładać. I nie chodzi tutaj o porządek w szafie, ale też o porządek w uczuciach. To dobrze, bo najwyższy już czas przejść nad niektórymi sprawami do porządku dziennego. Bądźcie dobrej myśli. Pomocne okażą się osoby spod znaku Barana oraz Wagi.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mają przed sobą sympatyczny dzień. Dobre wiadomości poprawią wam humor. Będziecie chętni do pracy, spotkań i w ogóle do wszelkiej aktywności. Poczujecie, jak spada wam z ramion ogromny ciężar. Dla niektórych Lwów to pierwszy dzień nowego rozdziału w życiu.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny już mają w głowie pracę, chociaż to dopiero sobota. Coś je jednak gnębi i frustruje. Poczekajcie do  poniedziałku, wtedy dopiero okaże się, czy trzeba się stresować. Na razie odpoczywajcie. Pamiętajcie też, o złożonych obietnicach. Pomocne znaki zodiaku to Strzelec i Wodnik.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są dzisiaj towarzyskie i nastawione życzliwie do świata. Mają dobry humor, który udzieli się też innym. Macie szansę na kilka ciekawych spotkań, na których dowiecie się czegoś istotnego. Więc rozglądajcie się wokół uważnie. Sprzyjać wam będzie ktoś spod znaku Byka lub Bliźniąt.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony spięte i nerwowe, więc gwiazdy radzą wam się odstresować. Najlepiej gdzieś w otoczeniu przyrody. Korzystajcie z wolnego dnia i nie zamartwiajcie się na zapas. Zarezerwujcie sobie trochę czasu tylko dla siebie. Szukajcie też towarzystwa Koziorożca i Wodnika.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce będą zadowolone z dzisiejszego obrotu spraw. Może też wybiorą się gdzieś dalej z rodziną. Wtedy będą miały wreszcie okazję porządnie odpocząć. Albo też nawiążą kontakt z dawno nie widzianymi przyjaciółmi. Warto się postarać. Po drodze będzie wam z Bliźniętami i Wagą.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce trochę się rano zdenerwują, chociaż tak naprawdę nie mają czym. Spokojnie - wszystko się wyjaśni. Nieporozumienia w sumie okażą się mało istotne. Nie martwcie się też o bliskich, bo jak na razie, wszystko jest w porządku. Pomocne znaki to Byk i Wodnik.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki będą spokojne i leniwe. Mają tylko jedno marzenie - zasiąść w cichym i spokojnym miejscu i odpocząć. Najlepiej w gronie rodzinnym, bo wszyscy już się za sobą stęskniliście. Wybierzcie się gdzieś na spacer albo na działkę. Sprzyjające znaki zodiaku to Byk i Waga.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ktoś się zwróci dzisiaj do was po pomoc i radę. Nie odmawiajcie, a będzie wam dozgonnie wdzięczny. Nie zapomnijcie też o przygotowaniach do wakacji, bo wyjazd tuż tuż. Macie szansę na chwilę odpoczynku i zadumy. Sprzyjający znak zodiaku to Byk i Rak.

Horoskopy