Horoskop na poniedziałek 1 lipca 2019 roku - Raki i Lwy w dobrych humorach, za to Ryby coś marudne...

Horoskop na poniedziałek 1 lipca 2019 roku - nowy miesiąc, nowe nadzieje. A jak tam z waszymi planami?

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany nie za bardzo będą się dzisiaj angażować w pracę. Raczej schowają się gdzieś przed szefem i zwolnią tempo. Potrzebują bowiem chwili oddechu. Energia wróci wam dopiero po południu, co zaowocuje wyjściem z domu i ciekawymi spotkaniami. Pomocne znaki to na teraz Rak i Panna.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Bykom nie zabraknie dzisiaj energii. Plan działań na lipiec okaże się realistyczny, trzeba tylko skupić się na kilku szczegółach, a potem wszystko się ładnie zazębi. Intuicja pomoże wam na dzisiejszym spotkaniu z szefem. Przychylny znak zodiaku to Baran

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą dzisiaj wyciszone i skoncentrowane na swoich przemyśleniach. Ne bierzcie na siebie dodatkowych obowiązków, bo może wam zabraknąć czasu na podstawowe. Wspomnienia, w których się zatopicie, też nie pomogą wam w pracy. Lepiej więc zwróćcie się w stronę Wodnika i zacznijcie działać.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki potrzebują dzisiaj towarzystwa. W związku z tym zmienią plany i zabiorą się za dzwonienie do przyjaciół. Może jednak nie jest to najlepszy dzień na spotkania? Inni mają już swoje plany. Nie obrażajcie się, tylko zmieńcie sposób myślenia. Pomocny znak to Lew.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy w dobrym humorze mimo wielu obowiązków. Spróbujcie myśleć dzisiaj w sposób niekonwencjonalny. Sporo czasu zajmie wam teraz rodzina i jej problemy. Ale potem czeka was już beztroski dzień i wiele optymistycznych wydarzeń. Sprzyjający znak zodiaku to Baran.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny chcą być dzisiaj życzliwe i uczynne, więc chętnie pomogą komuś w potrzebie. Albo rozejrzą się za jakąś charytatywną działalnością. Może wesprą schronisko dla zwierząt albo zajmą się kimś w trudnej sytuacji? Przychylne są wam osoby spod znaku Koziorożca.

Zobacz wideo

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi dość tajemnicze, nie będą zdradzać swoich sekretów. Nie bądźcie jednak zbyt zamknięte w sobie, bo wtedy innym trudno będzie was wspierać. Nie krytykujcie też zanadto pewnej młodej osoby, bo łatwo ją urazić. Pomocy możecie oczekiwać od Skorpiona.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony nie dadzą się łatwo zagonić do obowiązków, jeżeli nie nabiorą wreszcie ochoty do pracy. Ich szefowie nie mają teraz z nimi łatwo. Taki przekorny duch będzie nakręcał Skorpiony do działania lub do... kontestowania rzeczywistości. Ale dobry humor nie będzie was opuszczał. Sprzyjający znak zodiaku to Rak.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce uznają, że ich zadaniem na dzisiaj jest rozweselić rodzinę lub przyjaciół i zabiorą się za działanie. Nie miejcie jednak innym za złe, że nie podzielają waszego entuzjazmu. Zatroszczcie się o innych, ale bez zbytniej ostentacji. Pomocny znak zodiaku to Skorpion.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce ogarnie dzisiaj beztroski nastrój. Poczują, że to już wakacje i czas na odpoczynek. Macie przed sobą kilka miłych spotkań. Nawet w pracy będzie nieco lżej. Jeżeli wykazujecie zdolności artystyczne, to teraz wyjdzie wam coś wyjątkowo udanego. Przychylny znak zodiaku to Byk.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki zdenerwują się dzisiaj na kogoś, kto ciągle zmienia plany. Nie jest to komfortowa sytuacja, oj nie! Lepiej zadawać się z bardziej odpowiedzialnymi osobami. Teraz czeka was kilka spotkań, a przynajmniej jedno może okazać się przełomowe. Macie po swojej stronie Raka.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą w buntowniczym nastroju i nie podporządkują się naciskom z zewnątrz. Nie mają dzisiaj ochoty na żadne wspólne wyjścia ani huczne imprezy. Nawet jeżeli są na wakacjach. Kiedyś trzeba wreszcie odpocząć. Sprzyja im teraz Lew.

Horoskopy