Horoskop dzienny na wtorek 16 lipca 2019 roku - Strzelce w znakomitym nastroju, Rybom sprzyja szczęście w pracy...

Horoskop dzienny na wtorek 16 lipca 2019 roku - większość z was spędzi dzień w dobrym nastroju. Czekają was udane spotkania i owocne rozmowy. Sprawdźcie szczegóły!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany mają przed sobą sympatyczny czas. Nie boją się ryzykownych planów i odważnie stawiają czoło przeciwnościom. Tak trzymać! Sprawy towarzyskie też teraz okażą się satysfakcjonujące. Macie dzisiaj udane popołudnie ze znajomymi. Przychylny znak zodiaku to Waga.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki czują, że zaniedbały obowiązki zawodowe i zaczną z wielką energią nadrabiać zaległości. Będą przy tym bardzo drobiazgowe i spostrzegawcze. Nie wytykajcie tylko innym zbyt mocno ich błędów, bo popsujecie tylko atmosferę i nic tym nie zmienicie. Przychylne są wam Panna i Waga.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mają dobry moment w pracy. Pomysły, które zaprezentują, okażą się dobre i zostaną zaakceptowane. Dodatkowe ustalenia okażą się jednak konieczne. Nie wymigujcie się od konsultacji, to jest niezbędny etap w realizacji zadań i bardzo pomocny. Szczególne względy czekają was ze strony Lwa i Wagi.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki trochę dzisiaj kłótliwe. Zaskoczą wszystkim zdecydowaniem i uporem. Nie pomoże wam to w negocjacjach z przełożonymi, a jeśli macie jakieś sprawy do załatwienia w urzędzie, to także nie będzie to najlepsza strategia. Zatem lepiej wykazywać się większą elastycznością. Sprzyja wam teraz Skorpion.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są dzisiaj towarzyskie i wrażliwe na potrzeby innych. Otwartość w kontaktach z ludźmi bardzo się wam przyda. Teraz możecie dzięki temu sporo zyskać. Popołudniem czeka was spore spotkanie towarzyskie lub wyjście do kina, czy też na koncert. A przyjaźnie nastawione do was są dzisiaj Wagi.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny mają przed sobą udany dzień. Rozwikłają pewien konflikt, który nie dawał im spokoju od jakiegoś czasu. Pierwsze wyciągną rękę na zgodę. Mają także w planie spotkanie z kimś z rodziny, bardzo zresztą sympatyczne. Sprzyjający znak zodiaku na dzisiaj to Bliźnięta.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Zainteresujcie się teraz swoją karierą. Może się okazać, że to najlepszy moment na przypomnienie o sobie przełożonym. Poważnie zastanówcie się nad zarobkami i możliwościami dorobienia. A poza tym, dzień dość przyjemny, bez niespodzianek, ale nie nudny - sami możecie o to zadbać. Przyjaciele czekają na telefon. A sprzyjają wam Panna i Skorpion.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą zadowolone z wydarzeń dnia. Wiele zrobią też dla innych. Sporo osób ma nadzieję, że im pomożecie. I tak się stanie. W rozmowach z szefem okażecie się dobrymi negocjatorami. Zatem - powodzenia! A sprzyjają wam dzisiaj osoby spod znaku Barana.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelcom towarzyszyć dzisiaj będzie dobry nastrój. A poza tym, okażecie się wyrozumiali i łatwo wybaczycie innym ich błędy. Żadnych słownych utarczek, ani niepotrzebnych działań. Otoczenie doceni waszą postawę. Po południu czeka was miłe spotkanie. Pomocne znaki zodiaku to teraz Rak i Ryby.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożcom przyjdą do głowy ciekawe pomysły. Będą przekonywać innych do swoich idei. Dzień sprzyja planowaniu podróży. Zatem zabierzcie się za działanie! A po południu uważajcie na drodze, łatwo się będzie pogubić. Sprzyjają wam teraz Bliźnięta.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki rozwikłają dzisiaj trudną sprawę, będą więc miały powód do świętowania. Niektórzy uznają ich działania za brawurowe. Nie bierzcie tylko na siebie zbyt wiele, inni nie za bardzo to docenią. Mogą nawet poczuć się pominięci. Sprzyjający znak zodiaku na dzisiaj to Panna.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Rybom poszczęści się dzisiaj w pracy. Ktoś doceni wreszcie ich zaangażowanie i zapał. Może to zaowocować dodatkowym zastrzykiem finansowym. Oby, ponieważ ostatnio na zakupach wydawaliście nieco za dużo. Sprzyjający znak zodiaku teraz to Byk.

Horoskopy