Horoskop dzienny na środę 17 lipca 2019 roku - Wodniki w świetnym humorze, Byki natomiast bardzo zapracowane...

Horoskop dzienny na środę 17 lipca 2019 roku - nie przegapcie wydarzeń dnia.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Baranom od rana będzie dzisiaj towarzyszył dobry humor. Rano zaczną sypać żarcikami i tak zostanie już cały dzień. Nawet zawiłe rodzinne sprawy nie zepsują im dnia. Macie też dzisiaj możliwość pokazania się ze swojej dobrej strony. Ktoś poprosi was o pomoc. Raczej nie odmówicie. Sprzyjające znaki zodiaku to Bliźnięta i Koziorożec.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Bykom rano robota będzie paliła się w rękach, ale nie wytrzymają takiego tempa dłużej. W południe poczują, że czas na odpoczynek. Nie bierzcie na siebie zbyt wielu obowiązków. Zostawcie sprawy służbowe i odetchnijcie na chwilę. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Strzelec.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta ogarnie rano lenistwo i nie za bardzo będzie im się chciało ciężko pracować. A tego domaga się teraz szef. Wyjątkowo traficie dzisiaj na jego dobry humor, więc wybaczy wam niedociągnięcia. Niektórzy ze współpracowników także chętnie wam pomogą. Możecie liczyć na kogoś spod znaku Wagi.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki jakieś dzisiaj rozkojarzone, właściwie nie wiadomo dlaczego. Dopiero około południa poczujecie przypływ sił i zaczniecie efektywnie pracować. Dzień upłynie wam na spotkaniach służbowych i na szukaniu okazji do zawarcia korzystnego kontraktu. Sprzyjający znak zodiaku do Baran.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy odkryją dzisiaj nowe fakty na temat swoich znajomych, ale zachowają to dla siebie. Nie chcą dokładać swoich dwóch groszy do plotek. Bardzo się wam to chwali. Po południu gwiazdy radzą wam zająć się swoimi sprawami i z daleka omijać cudze. Lepiej skupić się na lżejszych zajęciach. Pomocny znak zodiaku to teraz Skorpion.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny rano będą bardzo zachowawcze, ale już w południe zmienią frot i staną się bardzo odważne. Dzień sprzyja ciekawym pomysłom zawodowym. Macie teraz szansę prześcignąć konkurencję. Najlepsza pora dnia to popołudnie. Sprzyja wam dzisiaj ktoś spod znaku Skorpiona.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą dzisiaj pewne siebie i we wszystkim postawią na swoim. Będą dzisiaj załatwiać dość trudne urzędowe sprawy i ich zdecydowanie zrobi wrażenie. Popołudnie zarezerwujcie na sprawy osobiste. A sprzyjający znak zodiaku to teraz Byk.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony zadowolone i w dobrym humorze. Wszystko idzie im jak należy, a szanse na sukces rosną. Nie dajcie się lenistwu, tylko korzystajcie z dobrej passy. Propozycje wyjazdowe, które dostaniecie, okażą się ciekawe i chętnie skorzystacie. Pomocne znaki zodiaku to Bliźnięta i Rak.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce potrzebują dzisiaj towarzystwa. Czują, że rozmowy i wymiana doświadczeń bardzo by im pomogły. Chciałyby zabłysnąć w towarzystwie, więc starają się pokazać z jak najlepszej strony. Ale są także uczulone na potrzeby innych. Co się bardzo chwali. Pomocny znak zodiaku to Baran.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą miały dzisiaj wiele do powiedzenia, a także do pokazania, ponieważ prezentują wyniki swojej pracy. Wszystko powinno przebiec zgodnie z waszym planem, a efekty was zadowolą. Popołudnie poświęćcie na spotkania ze znajomymi. Potrzebujecie teraz odstresowania. Przychylne znaki zodiaku to Rak i Skorpion.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają dobry humor i w dodatku czeka je poprawa sytuacji finansowej. Nie rzućcie się jednak od razu do wydawania pieniędzy. Unikajcie nadmiernych wydatków. Lepiej też nie brać pożyczek. Wieczorem za to ważcie słowa, aby nie doszło do sprzeczki. Pomocne znaki zodiaku to teraz Lew i Skorpion.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą się dzisiaj szkolić i zajmować swoim rozwojem.Pamiętajcie jednak także, że ktoś czeka na wasz telefon. Po południu oczekujcie samych przyjemności. Pomocne znaki zodiaku na dzisiaj to Byk i Panna.

Horoskopy