Horoskop dzienny na czwartek 18 lipca 2019 roku - Lwom sprzyja dzisiaj szczęście, Wagi w znakomitym nastroju...

Horoskop dzienny na czwartek 19 lipca 2019 roku - nie zapomnijcie sprawdzić wydarzeń dnia.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą dzisiaj przejęte zasłyszanymi plotkami. Niestety, to nie jest najlepszy sposób na znajdowanie wiarygodnych informacji. Zatem, lepiej skupcie się na prawdziwych informacjach. A przy okazji przestrzegamy, żebyście dzisiaj nie przesadzili z obietnicami, bo trudno ich będzie dotrzymać. Pomocny znak na teraz to Bliźnięta.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki mają przed sobą ciekawy dzień. Wasz upór i dociekliwość wreszcie się na coś przydadzą. Odkryjecie rzeczy, które okażą się ważne dla was. Zadbajcie też o swoje zdrowie. Spacer dobrze wam zrobi. I to najlepiej taki dłuższy. Przychylny znak zodiaku to Skorpion.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą teraz bardzo towarzyskie. Dzięki temu miło spędzą dzień. Tylko jedna sprawa będzie im zaprzątać głowę. Ale rady przyjaciół sprawią, że spojrzycie na tę sprawę z innej strony. Przychylne znaki zodiaku to Skorpion i Waga.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki mogą poczuć się urażone, że nie są doceniane. Ale teraz jest najlepszy czas, aby wszystko wyjaśnić. Zwracajcie się do przyjaciół po rady, jeżeli takich potrzebujecie. Przychylny znak zodiaku to na dzisiaj Panna.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwom sprzyja teraz szczęście. Załatwicie dzisiaj trudną sprawę finansową i zyskacie poparcie wpływowej osoby. Bądźcie odważni i nie dajcie się spławić. Wytrwałym sprzyja szczęście. Zabierzcie się za pracę.  Macie szansę na sukces. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Bliźniak.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny z zapałem wezmą się do pracy, co zostanie szybko dostrzeżone i docenione. Dzień sprzyja pomysłom i ciekawym propozycjom. Macie też dzisiaj w planie rodzinne spotkanie. Przygotujcie się do niego. Przyjazny znak zodiaku to Koziorożec.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą w znakomitym nastroju. Wasze pomysły zyskają dzisiaj uznanie przyjaciół. Śmiało więc je prezentujcie. Wieczorem, być może, czeka was sympatyczne, chociaż niezapowiedziane spotkanie. Sprzyjający znak zodiaku to Bliźnięta.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą uparte i zdecydowane. Dzięki temu załatwią sporo trudnych spraw, wymagających szybkich decyzji. Zwracajcie więc baczną uwagę na szczegóły. Popołudniem macie zaplanowane spotkanie, które okaże się bardzo pożyteczne, jeśli tylko zadacie odpowiednie pytania. A sprzyjający znak zodiaku to Byk.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są teraz poważne i obowiązkowe. Odważnie podejmą trudne decyzje, decydujące o ich rozwoju zawodowym. Pewna sprawa, która zajmowała wam myśli od dłuższego czasu, znajdzie swoje rozwiązanie. Porad szukajcie teraz u osoby spod znaku Byka.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce czeka niespokojny czas. Będziecie poddawani naciskom w pewnej ważnej sprawie. Pośpiech jednak nie jest wskazany. Intuicja podpowie wam najlepsze rozwiązanie. Na wszelki wypadek nie obiecujcie zbyt dużo. Sprzyjają wam takie znaki zodiaku jak Rak i Ryby.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są dzisiaj w wojowniczym nastroju. Lepiej, aby nikt nie wchodził wam w drogę. Ale dzięki takiej postawie okażecie się nadzwyczaj skuteczni. Pomocny znak zodiaku to teraz Koziorożec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby coś dzisiaj kłótliwe. A tyle macie rzeczy do zrobienia, że wszelkie zadrażnienia mogą tylko zaszkodzić. Postarajcie się uspokoić emocje. Wieczorem odpocznijcie i przygotujcie smaczną kolację. Może to poprawi wam humor. Pomocny znak zodiaku to teraz Rak.

Horoskopy