Horoskop dzienny na piątek 19 lipca 2019 roku - dobry humor nie opuści Wodnika i Strzelca. Ryby potrzebują zmian...

Horoskop dzienny na piątek 19 lipca 2019 roku - kto będzie dzisiaj wyjątkowo marudny? Sprawdźcie!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany mają głowę pełną pomysłów na spędzenie weekendu. Nowe idee trzeba jeszcze przedyskutować z rodziną lub innymi towarzyszami wypraw. Ciekawe, czy spodobają się im wasze plany? Uważajcie na siebie po południu, bo wasza koncentracja słabnie. Sprzyjający znak zodiaku to Rak.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są zainteresowana sprawami przyjaciół, więc na swoje zadania zostawią sobie już mało czasu. Ale priorytetem będzie pomoc znajomym. Dzień pełen odwiedzin i długich rozmów. Po południu zapomnijcie chociaż na chwilę o problemach i odpocznijcie. Najlepiej w towarzystwie Lwa i Bliźniąt.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta do południa pełne humoru i optymizmu. Potem przyjdą jednak chmury. Będziecie podenerwowani, szczególnie z powodu pewnej bałaganiarskiej osoby. Przestańcie jednak tak się zachowywać, bo sami też czasem o czymś zapominacie. Błądzić jest rzeczą ludzką. Popytajcie o radę przyjacielskiego Raka.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki mogą być dzisiaj marudne. Taki mają dzień. Nawet zwykłe sprawy będą im się wydawać trudne i uciążliwe. Ale co tam - po południu zły humor wam przejdzie i znowu staniecie się sobą. Sprzyjający wam znak zodiaku to dzisiaj Strzelec.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy poczują, że codzienne sprawy już ich nużą i potrzebują odmiany. Najlepiej żeby była to podróż w jakieś nieznane okolice i szansa na nowe przygody. Na razie musicie jednak się wstrzymać, bo ilość zaległych spraw lawinowo rośnie. Trzeba najpierw uporządkować otoczenie. A sprzyjający znak zodiaku to teraz Waga.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny rano nie będą najszczęśliwsze. Chwilowo opanuje je niepewność i rozterki, co do swojej osoby. Ale nie będzie to trwało długo, a kilka przyjaznych słów ze strony znajomych natychmiast poprawi im samopoczucie. Sprzyjający wam znak zodiaku to na dzisiaj Baran.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi lubią dzisiaj czepiać się szczegółów, więcej niż zwykle. I ciągle są niezadowolone. Trudne je teraz przez to znieść. Przypływ dobrego humoru spodziewany jest dopiero po południu. Czeka was także niespodziewana wizyta. A pomocnym znakiem okażą się Ryby.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpionom dzień może upłynąć miło, jeżeli tylko nie wdadzą się w utarczki z sąsiadem lub współpracownikiem. Uważajcie więc na słowa. I nie przejmujcie się zanadto wypowiedziami innych. Dobry humor może wam poprawić prezent, który możecie zrobić sami sobie. Czasem tak trzeba. A przyjazne znaki zodiaku to Lew i Waga.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Dzisiaj spotkania i rozrywki towarzyskie będą dla was najważniejsze. Na razie w kąt pójdą obowiązki zawodowe i poważne zadania. Dobry humor nie będzie was opuszczał. Nie przesadzajcie tylko z narzucaniem swojego zdania innym. A po drodze wam będzie z Koziorożcem.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Senny poranek Koziorożca szybko przekształci się w dzień pełen przygód. Aura sprzyja nowym znajomościom i udanej zabawie. Tym bardziej, że ktoś nowo poznany okaże się przyjacielem na lata. Powodzenia zatem! Sprzyjają wam dzisiaj Lew i Strzelec.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnikom spełnią się dzisiaj marzenia. Wasze pomysły zostaną zaakceptowane, a za nimi pójdą uznanie i satysfakcja. Dzisiaj postanowicie także, że zadbacie o urodę. Odwiedźcie więc salon piękności, a przynajmniej fryzjera. Sprzyjające znaki zodiaku to Byk i Waga.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby mają potrzebę zmian. I to natychmiastowych. Zaczną od porządkowania otoczenia i to zarówno w pracy, jaki i w domu. Popołudnie sprzyja spotkaniom w wesołym towarzystwie, więc odstresujecie się natychmiast. A sprzyjający teraz znak zodiaku to Waga.

Horoskopy