Horoskop dzienny na sobotę 20 lipca 2019 roku - Byki rozplotkowane, Koziorożce w znakomitym nastroju...

Horoskop dzienny na sobotę 20 lipca 2019 roku - leniwa sobota, ale niektórzy z was szykują się na zabawę.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Baranom potrzeby jest dzisiaj spokój i odpoczynek. Nie dajcie się wciągnąć w ciężkie prace domowe. Warto dłużej poleżeć w łóżku i dać sobie trochę luzu. Dobre wiadomości dotrą do was po południu. Przyjazny znak zodiaku na dzisiaj to Panna.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki mają przed sobą przyjemny i w pełni udany dzień. Tylko się nie spieszcie i pozwólcie sobie na luz. Macie też ochotę na posłuchanie najnowszych plotek. Zadzwońcie do koleżanek na pogaduszki. Nawet zwykle powściągliwy Wodnik dostarczy wam ciekawych informacji. Przychylny znak teraz to Lew.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźniętom dojdą dodatkowe obowiązki. Szczególnie przed południem wszystko się wam nawarstwi i niemal utoniecie w nawale zadań. Nie oznacza to jednak, że cały dzień będzie taki ciężki. Już po południu trochę się rozjaśni, a wieczorem wróci wam dobry humor. Przychylny znak zodiaku to teraz Panna.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki zaczną dzień od miłej pogawędki przy kawie. Trochę się rozpędzą z obgadywaniem znajomych i plotkami, ale czasem tak ich coś ponosi. Wiadomości od przyjaciół trochę was wzburzą. Propozycje, które usłyszycie, okażą się kuszące. Przychylne znaki zodiaku to na dzisiaj Lew i Baran.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy poczują się wykorzystywane i naciągane. Nie macie się jednak co tak obruszać, nie jest tak źle. Przesadzacie z reakcjami. Tak więc nie psujcie sobie humoru w sobotę. Poświęćcie się przyjemnościom i zabawie, nie zapomnijcie także o rodzinie i jej potrzebach. Przyjazny znak zodiaku to teraz Wodnik.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny mają dzisiaj powody do świętowania. Niektórzy czekają na zaproszenie od was, bo obiecaliście dobrą zabawę. Popołudnie będziecie mieć bardzo udane, a znajomi okażą się zabawni i otwarci na zwariowane pomysły. Przychylny znak zodiaku to teraz Baran.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi pragną spokoju i ciszy. Nie bierzcie więc na siebie zbyt wielu obowiązków. Rodzina może poczekać ze swoimi potrzebami. Jeden dzień tylko dla siebie to nie jest znowu tak dużo. Humor poprawi wam ulubiona muzyka lub ciekawy film. Przychylny znak zodiaku to dzisiaj Ryby.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony w wesołkowatym nastroju, będą dowcipkować i robić innym psikusy. Dzień sprzyja dobrej zabawie i odpoczynkowi. Ciekawe spotkania, dużo rozmów i planów - tak spędzicie popołudnie. Przychylny znak zodiaku to teraz Lew.

Horoskop - Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Strzelce coś zaczną narzekać na swoje zdrowie, chociaż nie mają specjalnie powodu. Nie martwcie się na zapas. Może spokojna sobota trochę wam pomoże, a w niedzielę z pewnością dojdziecie do siebie. Dzień sprzyja podejmowaniu trafnych decyzji. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Panna.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożca będą dzisiaj bawić i zachwycać różne, niewielkie nawet rzeczy. Małe przyjemności także cieszą. Odpoczywajcie i bawcie się dobrze. Nie rozmawiajcie za dużo o pracy. Wybierzcie się na spacer lub wycieczkę. Przychylne znaki zodiaku to Lew i Waga.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Leniwa sobota - to cieszy dzisiaj Wodniki. Już przy śniadaniu ogarnie was znakomity humor. Trudno po tym będzie zabrać się za domowe obowiązki. Bawcie się więc dobrze i zapomnijcie o problemach. Macie także dzisiaj ochotę na artystyczne przeżycia. Przychylny znak zodiaku to teraz Byk.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą dzisiaj rozrywane przez znajomych. Wszyscy chcą poznać wasze zdanie na jakiś temat. Przy okazji rozstrzygniecie jakiś spór, więc przysłużycie się przyjaciołom. Przychylne znaki zodiaku dzisiaj to Lew i Waga.

Horoskopy