Horoskop dzienny na niedzielę 21 lipca 2019 roku - Panny snują plany, Rybom sprzyja dzisiaj fortuna...

Horoskop dzienny na niedzielę 21 lipca 2019 roku - nie zapomnijcie sprawdzić wydarzeń dnia.

Horoskop - Baran (21 marca 19 kwietnia)

Barany będą się dzisiaj nieco się popisywać, co nie zrobi na rodzinie dobrego wrażenia. Jeżeli chcecie osiągnąć sukces, musicie bardziej się postarać, a także znaleźć sojuszników. Zatem, okażcie więcej skromności. Po drodze jest wam dzisiaj z Koziorożcem.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Uparte Byki trudno będzie dzisiaj do czegoś przekonać. Nie macie teraz zbyt wiele cierpliwości. Ale postarajcie się nie denerwować i przyjmijcie pewne sprawy z uśmiechem. Nie dajcie się sprowokować do wybuchu. A sprzyjający znak zodiaku to teraz Panna.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta bardzo się przejmą krytyką innych. Zepsuje im to humor na jakiś czas. Nie bądźcie jednak za bardzo zmartwieni, ludzie lubią dużo mówić bez potrzeby. Wybierzcie się na spacer i nabierzcie dystansu. Kino także dobrze wam zrobi. Pomocny teraz okaże się Byk.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki mają przed sobą udany dzień. Do południa wszystko powinno się udać. Nie rezygnujcie z planów tylko dlatego, że ktoś was skrytykował. Polegajcie na swojej intuicji. Wieczorem zachowajcie ostrożność za kierownicą. Sprzyjający znak zodiaku to Baran.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mają niespokojny dzień. Może się okazać, że są kłopoty z wywiązaniem się z obietnic. Po południu czeka je jednak poprawa humoru. Wasze nastawienie do świata zmieni się na nieco bardziej optymistyczne. Ale i tak ryzykowne nie podejmujcie się zbyt ryzykownych zadań. Przychylny znak zodiaku to Panna.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny postanowią dzisiaj działać i zacząć coś nowego. Plany okażą się nieco ryzykowne i mogą doprowadzić do ostrzejszej wymiany zdań z niektórymi członkami rodziny. Po południu zadbajcie o siebie i o swoją kondycję. Czas na relaks, najlepiej w towarzystwie Wodnika.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mają przed sobą udany dzień. W sprawach zawodowych nastąpi pewien przełom i znajdziecie się na dobrej drodze do sukcesu. Jeżeli potrzebujecie pomocy, zwróćcie się do przychylnego wam Lwa. W wieczorem unikajcie niepotrzebnych dyskusji.

Zobacz wideo

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony dzisiaj coś roztargnione. Najlepiej skupić się na najważniejszych sprawach, zamiast w kółko analizować szczegóły. Teraz nadszedł też czas na zajęcie się rodziną i jej problemami. Macie do nadrobienia wiele spraw. Pomocy szukajcie u osoby spod znaku Byka.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelcom dzień uda się nadzwyczajnie. Zaległe sprawy pójdą do przodu, a pomoc nadejdzie z najbardziej niespodziewanej strony. Odpocznijcie jednak, bo przed wami pracowity tydzień. Sprzyjające znaki zodiaku to Koziorożec i Ryby.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce powinny dzisiaj polegać na swojej intuicji i uważać na próby manipulowania swoją osobą. Na szczęście możecie też liczyć na pomoc ze strony przyjaciół. Poszukajcie okazji do rozmowy z kimś spod znaku Wagi. Popołudnie poświęćcie na spotkania ze znajomymi. Czeka was udany wieczór.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnikom uda się dzisiaj załatwić jedną trudną sprawę. Pomoc przyjaciół okaże się ważna i przekonacie się na kogo można tak naprawdę liczyć. Po południu skoncentrujcie się na odpoczynku i zrelaksujcie się, najlepiej w towarzystwie kogoś spod znaku Ryby.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby mają przed sobą sympatyczny dzień. W dzisiejszych zadaniach bardzo pomoże im wiara w siebie oraz wiedza i zdobyte niedawno umiejętności. Najlepszą porą okaże się popołudnie, a osoby spod znaku Panny i Lwa bardzo wam pomogą w kilku sprawach. Możliwe, że przyniesie wam to korzyści finansowe, więc śmiało działajcie.

Horoskopy