Horoskop dzienny na poniedziałek 22 lipca 2019 roku - Lwy trochę leniwe i niechętne obowiązkom, Raki życzliwe, a Ryby snują plany...

Horoskop dzienny na poniedziałek 22 lipca 2019 roku - na początku tygodnia nie zapomnijcie o sprawdzeniu, co was czeka. Przeczytajcie swój horoskop.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany dzisiaj zajmują się rodzinnymi obowiązkami. To dla nich priorytet i wszystko inne pójdzie w kąt. Nie dajcie się jednak zwariować. Macie także prawo do własnego życia. Tym bardziej, że czas zająć się własnym zdrowiem lub urodą. Po poradę zwróćcie się do osoby spod znaku Panny.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki mają teraz przyjemny okres, gdy nie ciąży na nich zbyt wiele spraw, a aura sprzyja odpoczynkowi i rozrywce. Spotkajcie się z przyjaciółmi i niczym nie zamartwiajcie. Byki z artystycznymi ciągotami będą mieć dzisiaj natchnienie. Przychylny znak zodiaku to Ryby.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta okażą się dzisiaj zachowawcze, ostrożne i nieco podejrzliwe. Nie będą słuchać porad lub zaleceń innych osób, nawet szefa. Taki mają nastrój! Nie da się was namówić na nic rewolucyjnego, mimo że ktoś będzie próbował. Macie po swojej stronie osoby spod znaku Raka.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są życzliwe i chętnie udzielą pomocy komuś, kto akurat tego potrzebuje. Spotkacie dzisiaj osobę, która chętnie się z wami zaprzyjaźni i spędzicie ciekawie czas. Wieczorem pilnujcie się, aby nie wszczynać sporów. Przyjazny znak zodiaku to teraz Koziorożec.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mają leniwy dzień i chętnie sobie pofolgują. Gdyby się dało, w ogóle nie zabierałyby się za jakiekolwiek obowiązki. Trzeba się jednak przemóc. Nie obiecujcie za wiele innym, aby nie zabrakło wam czasu na realizację zobowiązań. A po radę możecie zwrócić się do Byka.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny czeka teraz kilka miłych chwil i dzień zaliczą do udanych. Mimo poniedziałku nie zwali się wam na głowę zbyt wiele spraw. Zatem znajdziecie czas na zajęcie się sobą i swoimi potrzebami. Sugerujemy odpoczynek czynny, chociażby spacer lub wizytę na basenie.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Dzisiaj ogarnie was chęć na wspominanie i rozmarzycie się nieco, gdy rzucicie okiem na przeszłość. Warto teraz jednak zrobić plany na najbliższe tygodnie, bo czas sprzyja działaniu. Wkrótce spotkanie z dawno nie widzianą osobą. Dajcie się ponieść emocjom. A sprzyja wam teraz ktoś spod znaku Bliźniąt.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą musiały zmienić dzisiaj plany w obliczu nowych wydarzeń i zadań. Dzień sprzyja wyjazdom i spotkaniom, a czekają was też nieoczekiwane propozycje. Korzystajcie z okazji na zawarcie korzystnego kontraktu. Po wsparcie zwróćcie się teraz do Lwa.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelcom towarzyszyć będzie radość i optymizm. W dodatku sprawdzą się w kłopotach niekonwencjonalne rozwiązania, w których Strzelce są najlepsze. Nie zajmujcie się starymi sprawami, a spory zostawcie za sobą. Sprzyjający znak zodiaku to na dzisiaj Baran.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce czeka dzisiaj spotkanie lub randka. Nie dajcie się wciągnąć zbyt głęboko w rodzinne obowiązki, aby nie zabrakło wam energii na popołudnie. Nie bądźcie zanadto pryncypialni w pewnym rodzinnym sporze, aby nie zepsuć sobie dnia. Można trochę ustąpić, szczególnie komuś starszemu.  Przyjazny znak zodiaku na dziś to Wodnik.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnikom dzień upłynie na dociekaniu cudzych tajemnic. Nie przesadzajcie jednak z wchodzeniem z butami w czyjeś życie. Cieszcie się spokojnym dniem i skoncentrujcie na swoich planach. Jeżeli macie taką potrzebę, zwróćcie się o poradę do kogoś spod znaku Skorpiona. Ma dla was wiele sympatii.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby czeka dość sympatyczny czas. Zróbcie też plany na najbliższe dni, bo aura sprzyja takim zadaniom. To, co teraz zamierzycie, okaże się ważne i to nie tylko dla was. Intuicja podpowie wam także, jak postąpić z pewną osobą. Weźcie sobie do serca to, co ma do przekazania ktoś spod znaku Barana. To życzliwy wam znak.

Horoskopy