Horoskop dzienny na wtorek 23 lipca 2019 roku - Ryby czeka miła niespodzianka, Skorpiony mają udany udany dzień...

Horoskop dzienny na wtorek 23 lipca 2019 roku - sprawdźcie, kto dzisiaj ma najwięcej szczęścia.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Jeżeli tylko możecie, wybierzcie się na spacer lub na krótką wycieczkę. To pomoże wam przetrwać dzisiejszy dzień. Nie macie bowiem nastroju do pracy i do nadmiernego wysiłku. Oczekujcie też na wiadomości od przyjaciół. Poprawią wam humor na dłużej. A przyjaznym znakiem jest teraz Koziorożec.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są dzisiaj aktywne, zainteresowane otoczeniem, wręcz ciekawskie. Nie będą unikać plotkowania, szczególnie na temat kogoś powszechnie znanego. Dzień sprzyja także załatwianiu spraw w urzędach lub bankach. Wykorzystajcie dobrą aurę. Pomocne znaki to Bliźnięta i Rak.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta zajęte są dzisiaj swoimi finansami. W dodatku rodzina będzie domagać się podsumowań. Nie szalejcie więc na zakupach. Czy rzeczywiście potrzebny wam jest kolejny gadżet? Przychylne znaki na dzisiaj to Byk oraz Skorpion.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki jak zwykle towarzyskie, tym razem wybiorą się w odwiedziny do dawno nie widzianego przyjaciela. Może nawet zorganizują niewielkie przyjęcie? Albo zaplanują weekendowe atrakcje i zaczną szukać współuczestników. Unikajcie jednak rozmów o pieniądzach. A przychylne znaki zodiaku to Baran i Waga.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy nie mają ochoty na trudzenie się w pracy. Chętnie urwą się wcześniej, aby pogawędzić z przyjaciółmi albo pójść do kina. Popołudnie to także czas zakupów, chociaż powinniście uważać na wydatki. Pomocne znaki na dzisiaj to Rak i Panna.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Pannom humor popsuje przypomnienie sobie o zaległościach i obowiązkach, które nałożyły sobie na głowę. Trzeba będzie się mocno wysilić w pracy, aby nadążyć ze wszystkim. Jeżeli coś was zatrzymuje, musicie sobie z tym poradzić, albo poprosić o wsparcie. Pomocą służą dzisiaj Ryby.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi rano długo nie będą mogły się dobudzić. Mogą też okazać się zapominalskie. Unikajcie na razie zbytniego pośpiechu. Po południu gwarantujemy powrót dobrego nastroju. Spotkania okażą się udane, a w towarzystwie Raka i Skorpiona będziecie się dobrze bawić.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą mieć udany dzień. W dodatku ilość spraw do załatwienia okaże się mniejsza, niż początkowo sądziliście. Wybierzcie się na zakupy albo na lunch ze znajomymi, bo dzień temu sprzyja. Z Koziorożcami będziecie dzisiaj mieć wiele wspólnego.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce na wakacjach będą się dzisiaj dobrze bawić. Ale i w pracy nie będziecie się nudzić. Może nawet więcej czasu spędzicie na pogawędkach niż na wypełnianiu obowiązków. Uważajcie jednak, aby komuś nie podpaść. Sprzyjające znaki zodiaku to Bliźnięta i Byk.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce nadrabiają stracony czas. Czeka je masa telefonów i e-maili, na które trzeba odpowiedzieć. To niestety szybko się nie skończy. Wieczorem poczujecie jednak, że to był naprawdę męczący ale udany dzień. Możecie teraz oddać się spokojnie relaksowi, bo dzień pracy już za wami. Przychylne są dzisiaj Bliźnięta i Panna.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki będą dzisiaj oazą spokoju. Nic nie wytrąci je z równowagi. Nawet czyjeś niewybredne żarty. Po południu macie zagwarantowany dobry humor i pozytywną energię. To oznacza, że spotkania, które zaplanowaliście, okażą się udane. Przychylne znaki zodiaku na dzisiaj to Baran i Ryby.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby mają dzisiaj wiele pozytywnej energii. Humor dopisuje im od rana. W dodatku unikną kłopotów dzięki szybkiej reakcji na wydarzenia. Czeka was sporo niespodzianek, ale całkiem miłych. Jeżeli kogoś dzisiaj poznacie może się okazać, że na dłużej. Pomocne znaki zodiaku to Bliźnięta i Strzelec.

Horoskopy