Horoskop dzienny na czwartek 25 lipca 2019 roku - Koziorożce mają świetne pomysły, Wagi delegują obowiązki, a Lwy marzą o wypoczynku...

Horoskop dzienny na czwartek 25 lipca 2019 roku - dzisiaj w cenie jest odwaga i bezkompromisowość. Komu się uda?

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Baranom dzień upłynie na załatwianiu spraw finansowych. Uważajcie przy tym, aby nie ulec pokusom i nie dać się wciągnąć w jakieś ryzykowne sytuacje. Po południu zajmiecie się prywatnymi sprawami. Czeka was także miłe spotkanie w większej grupie. Sprzyjający znak zodiaku to Skorpion.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki mają przed sobą pracowity dzień. Przydadzą się wasze zdolności organizacyjne, bo wyzwania będą duże. Będziecie mieli trudne zadanie zorganizowania czegoś większego, może imprezy firmowej lub nowego przedsięwzięcia? Przychylnie spoglądają dzisiaj na was Barany.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Przed Bliźniętami teraz ważne zadania i niezłe wyzwania. Ale bez problemu sobie poradzicie. Bądźcie tylko skrupulatni i punktualni, bo sprawa wymaga zaangażowania i poważnego podejścia. Przychylna jest wam Panna, unikajcie za to towarzystwa Skorpiona.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki muszą być dzisiaj odważne i bezkompromisowe. W pracy możecie domagać się, aby was wreszcie doceniono. Podwyżka wam się należy, warto o tym przypomnieć przełożonym. Jak sami nie zadbacie o swoje sprawy, to kto to zrobi? Bądźcie dobrej myśli. A sprzyja wam teraz Lew.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy pragną odpoczynku i chcą wreszcie pozbyć się męczących codziennych obowiązków. Nie jest to jednak takie proste. Muszą się wywiązać z zobowiązań. A to wymaga wysiłku. Po południu bardzo ich wciągną wydarzenia u znajomych, może trzeba będzie się w nie włączyć? Przychylny znak zodiaku to teraz Rak.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny, dzięki inicjatywie i energii, szybko uporają się ze swoimi sprawami i będą mogły poświęcić się przyjemnościom. A te czekają już w kolejce. Bo macie przed sobą miłe spotkania, trochę kulturalnych lub sportowych rozrywek i mnóstwo śmiechu. Miłego dnia życzą wam też Byki i Strzelce.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi postanowią przekazać część swoich obowiązków innej osobie w rodzinie. Nareszcie będą mogły trochę odetchnąć. A protestów nie będą słuchać. Czas na zajęcie się sobą i swoimi potrzebami. Może też zorganizujecie wypad z koleżankami lub kolegami gdzieś dalej? Szukajcie dzisiaj towarzystwa Bliźniąt.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpionom uda się dzisiaj zrealizować zamierzenia i dzięki temu będą spokojnie spoglądać w przyszłość. Warto zaplanować kilka spraw właśnie teraz, gdy czas wam sprzyja. A poza tym, macie ciekawe pomysły, więc trzeba je zacząć wdrażać. A przychylna jest wam Waga.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce czeka spokojny dzień, pod warunkiem że nie będą się za bardzo czepiać szczegółów i narzucać innym swoją wizję. Szczególnie w pracy warto być dzisiaj dyplomatą. Popołudnie spędzicie tak jak lubicie najbardziej, aktywnie i z pomysłem. Chętnie potowarzyszą wam dzisiaj Ryby.

Horoskop - Koziorożce (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożcom przyjdą do głowy świetne pomysły. I to nie tylko dotyczące pracy, ale i życia towarzyskiego. Macie teraz dobrą passę, wykorzystajcie to. Może trzeba znowu przypomnieć sobie o swoich marzeniach? W sprawach rodzinnych natomiast gwiazdy zalecają ostrożność. Przyjazny znak na dzisiaj to Lew.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki będą spokojne i opanowane. To bardzo ważne w tym momencie, ponieważ czeka was kilka niespodzianek. Znajdziecie jednak wyjście z trudnej sytuacji. Sprawy finansowe także okażą się w końcu załatwione, i to pomyślnie. Zaufajcie swojej intuicji. Przychylny znak zodiaku to dzisiaj Koziorożec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą dzisiaj mile widziane w każdym towarzystwie. Poznacie nowe, interesujące osoby i spędzicie z nimi dużo czasu. Pod wieczór nie przesadźcie jednak z wydatkami. Szczególnie kusząco będą wyglądać teraz sklepy z najnowszymi kolekcjami. Skuście się, byle bez przesady. A najlepiej spytajcie wcześniej o radę Bliźnięta.

Horoskopy