Horoskop dzienny na niedzielę 4 sierpnia 2019 roku - Lwy wreszcie mają nieco wolnego czasu, Raki przeliczają koszty wakacyjnego wyjazdu...

Horoskop dzienny na niedzielę 4 sierpnia 2019 roku - dzisiaj najważniejszy jest odpoczynek. Chociaż nie każdy może sobie pozwolić na dalszy wyjazd, to i tak może sobie urozmaicić niedzielę.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą dzisiaj w romantycznym nastroju. Może przyszykują kolację przy świecach albo zorganizują wypad w jakieś nieszablonowe miejsce? Tak czy owak - bardzo się postarają urozmaicić ten dzień. Poza tym, będą służyć innym radą i dzielić się pomysłami. Przychylne znaki zodiaku to Lew i Wodnik.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki uznają, że teraz czas na pokazanie nowych umiejętności lub talentów. Chętnie wystąpią w większym gronie lub zaskoczą najbliższą rodzinę. Zyskacie podziw i dostaniecie oklaski. Dobrze jest wierzyć w siebie. Przychylne znaki zodiaku to teraz Lew i Wodnik.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą wyrozumiałe i czułe. Ktoś z najbliższych będzie im za to wdzięczny. Dzisiaj jest też dogodny czas na rozpoczynanie czegoś nowego. Może nowe hobby lub przemeblowanie? Albo zmiana garderoby? Cokolwiek, co spowoduje, że zaskoczycie samych siebie. A przychylne znaki zodiaku to Panna i Koziorożec.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki pomyślą dzisiaj o niezbędnych wydatkach i o urlopie. Trzeba będzie dokładnie wszystko zaplanować i przeliczyć koszty, aby potem nie było niespodzianek. Po południu zajmą się swoimi przyjemnościami. Może spotkają się z przyjaciółmi lub z dawno nie widzianą rodziną? Sprzyjają im Lew i Waga.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mają dzisiaj nieco luźniejszy dzień więc wykorzystają go do nadrobienia zadań, które stoją przed nimi w następnych dniach. Dzięki temu zyskają potem nieco luzu. Jeżeli się sprężycie, zostanie wam jeszcze sporo wolnego czasu. Nie przesadzajcie jednak z nadmiarem branych na siebie zobowiązań. Pomocne znaki zodiaku to Bliźnięta i Panna.

Zobacz wideo

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj bardzo wymagające wobec otoczenia i domagać się będą zaangażowania w ich sprawy. Jeżeli ktoś nie podporządkuje się ich wymaganiom będą niezadowolone. Nie wymagajcie jednak od innych, aby zawsze wam ulegali. To nie wróży dobrze. Sprzyjające znaki zodiaku to Bliźnięta i Strzelec.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą dzisiaj zastanawiać się, jaki kierunek wakacyjnych wypraw teraz obrać. Na spotkaniu usłyszą kilka inspirujących opowieści. Może jakiś egzotyczny kraj? Albo miejsce jeszcze nie odkryte przez turystów? Pomocne znaki na dzisiaj to Byk i Skorpion.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony czeka dzisiaj podejmowanie ważnych rodzinnych decyzji. Poradzicie się przy tym kogoś z większym doświadczeniem. Nie obejdzie się przy tym bez kłopotów i kontrowersji. Nie pozwólcie jednak, aby to zepsuło wam humor. Pomocny znak zodiaku to teraz Strzelec i Wodnik.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są teraz pełne pomysłów, które w dodatku chcą od razu wcielać w życie. Ktoś was dzisiaj zaskoczy swoją postawą. Możecie liczyć także na zainteresowanie ze strony osoby, którą poznaliście całkiem niedawno. Sprzyjające znaki na dzisiaj to Lew i Wodnik.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce postanowią, że od dzisiaj oszczędzają i to solidnie. Muszą przecież opłacić urlopowy wyjazd i atrakcje, które sobie wybrały. Popytajcie znajomych, jak najlepiej to wszystko zorganizować. Może ktoś podrzuci przydatny pomysł? Sprzyjające znaki to Rak i Panna.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnikom nawet niedziela nie przeszkadza w myśleniu o pracy, tak bardzo ostatnio się zaangażowały. Może to i dobrze, ale bez odpoczynku długo tak nie pociągniecie. Zarobki są ważne, ale nie przesadzajcie z pogonią za pieniędzmi. Po południu zajmijcie się kimś bliskim. Może zabierzecie kogoś na romantyczny spacer? Sprzyjający znak zodiaku to Baran i Strzelec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby poświęcą dzisiaj sporo czasu rodzinie, która będzie z tego powodu wdzięczna. Po południu jednak zajmiecie się nadrabianiem domowych obowiązków. Nie zapomnijcie zadzwonić do kogoś bliskiego, kto na to czeka od jakiegoś czasu. Sprzyjają wam Baran i Koziorożec.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.