Horoskop dzienny na środę 14 sierpnia 2019 roku - Raki w zabawowym nastroju, Lwy zajmują się rodzinnymi sprawami...

Horoskop dzienny na środę 14 sierpnia 2019 roku - w sumie czeka dość udany dzień. Sprawdźcie, komu sprzyjają gwiazdy.

Horoskop - Baran (21 marca d 19 kwietnia)

Barany mają dzisiaj dzień z finansami. Będą rozliczać siebie i rodzinę, sprawdzać wydatki i podsumowywać koszty. Nie będzie to więc zbyt przyjemny dzień. Uregulujcie wszystkie rachunki i rozglądnijcie się za sposobami na lepszy zarobek. Możecie liczyć na współpracę ze strony Bliźniąt i Wag. Może coś się dzisiaj uda załatwić?

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki mogą być zadowolone z dzisiejszego dnia. Jeżeli tylko nie ulegną lenistwu, to uda im się zrobić coś wartościowego i ambitnego. Nie zapomnijcie też o swoim zdrowiu. Dzisiaj po południu macie czas na zajęcie się sobą. Może wreszcie zadzwonicie też do kogoś, z kim od dawna chcieliście porozmawiać. Pomocne znaki zodiaku to Panna i Lew.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą dzisiaj nadrabiać zaległości. Jeżeli skupicie się i przestaniecie odkładać sprawy na jutro, to wiele zadań ma szansę pójść do przodu. Tym bardziej, że do głowy przyjdą wam ciekawe pomysły i zyskacie tym uznanie przełożonych. Sprzyjają wam Byk i Waga.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki raczej nie przejmą się teraz pracą. Od rana będą myśleć o zbliżającym się weekendzie i rozrywkach. Przypomną sobie o swoim hobby i zapragną się tym zająć. Wieczorem czeka was spotkanie z bliską osobą. Przygotujcie jakąś niespodziankę, może dobrą kolację? A sprzyjające znaki na dzisiaj to Lew i Waga.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą zajmować się dzisiaj sprawami rodzinnymi. Czekają sprawy, o których dyskutowali z bliskimi od jakiegoś czasu. Przyszedł czas na podjęcie ważnych decyzji. Kluczowe będzie dogadanie się z kimś starszym. Poszukajcie wsparcia wśród osób spod znaku Byka i Panny.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Rozglądnijcie się za kimś młodym i energicznym, z kim możecie teraz podbijać świat. Macie ogromną ochotę na niebanalny weekend, zatem do dzieła. Trzeba coś wymyślić. Energia was rozpiera, więc powinno się wam wszystko udać. A sprawy zawodowe możecie odłożyć na później. Po drodze jest wam z Bykiem oraz Wodnikiem.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi zabiorą się za podsumowanie, rachunki i planowanie wydatków. Takie dzisiaj czeka was zadanie. Rodzina ma swoje wymagania i niełatwo będzie je zmieścić w budżecie. Na szczęście czekają was także korzystne zbiegi okoliczności i powody do zadowolenia. A sprzyjają wam teraz Rak i Strzelec.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpionom uda się dzisiaj polubownie rozwiązać pewne sporne sprawy. Mogą zatem być zadowolone i uznać ten dzień za udany, Tym bardziej, że czeka je także całkiem miłe spotkanie. I niespodzianka! Pamiętajcie też o złożonych obietnicach. Przyjazne znaki to teraz Lew i Strzelce.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Gwiazdy radzą wam teraz oszczędzać energię i nie robić niczego na siłę. Jeżeli ktoś was namawia do czegoś, co nie jest wam na rękę, nie musicie ulegać. Jeszcze nadejdzie czas na nowe pomysły. Spokojnie poczekajcie na lepsze chwile. Póki co, bądźcie blisko Bliźniąt i Wodnika.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Dla Koziorożców to ważny dzień. Będzie okazją do sprawdzenia, kto tak naprawdę wam sprzyja, a kto tylko udaje przyjaźń. Czeka was bowiem pewne zadanie, które wymaga pomocy z zewnątrz. Skupcie się na nim, a wszystko pójdzie dobrze. Sprzyjające znaki zodiaku na dzisiaj to Byk i Waga.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają przed sobą udany dzień. Zadań jednak będzie tak dużo, że z trudem uporacie się ze wszystkim Poproście o pomoc współpracowników, ale pamiętajcie, że i oni chcą zdążyć przed weekendem. Nie przesadzajcie zatem z delegowaniem obowiązków. Przyjazne znaki to przede wszystkim Baran i Lew.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby skupią się dzisiaj na rozmowach ze znajomymi, tak że w sumie zapomną nawet o pracy. A to oznacza, że skumulują się wam sprawy i trudno będzie je nadgonić. Ale będą też dobre strony: wpadniecie na ciekawy weekendowy pomysł, który wszystkim się spodoba. Przyjazne znaki na dzisiaj to Rak i Wodnik.

Horoskopy