Horoskop dzienny na czwartek 15 sierpnia 2019 roku - Strzelce w świetnym nastroju, Koziorożce spotkają kogoś interesującego...

Horoskop dzienny na czwartek 15 sierpnia 2019 roku - nie wszyscy spędzą dzisiejszy dzień spokojnie. Zdarzy się także burza.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany pokażą się dzisiaj z mniej znanej strony. Otoczenie będzie zaskoczone ich talentami. Dawno już się nie było tak ciekawie. Chętnie nauczycie się teraz czegoś nowego. Dzień sprzyja także niedalekim podróżom, więc zastanówcie się nad wyjazdem. Sprzyjające znaki na dzisiaj to Bliźnięta i Lew.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą dzisiaj unikać ryzyka i różnych męczących obowiązków. Niełatwo będzie też im się skupić. Dlatego potrzebujecie planu działania. Lepiej przygotować się na niespodzianki. Czeka was bowiem dość denerwująca wiadomość. Nie dajcie się jednak zdenerwować. Jeżeli będzie trzeba, zwróćcie się do Bliźniąt lub Wodnika. Macie ich po swojej stronie.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są dzisiaj optymistycznie nastawione do świata. Służą radą i pomocą. Poproszą też o wsparcie kogoś bliskiego. W niektórych sprawach możecie jednak liczyć tylko na siebie. Pamiętajcie, że wyświadczone dobro zawsze wraca. Poradźcie się kogoś spod znaku Skorpiona lub Koziorożca. Z pewnością was zrozumieją.

Zobacz wideo

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki coś dzisiaj senne. Nawet bezchmurne niebo nie obudzi ich zbyt wcześnie. Gdy już się jednak otrząsną ze snu, to i tak będą chodzić rozmarzone. Czeka je ponadto artystyczne przeżycie. Może wybiorą się na koncert albo same coś wykonają? Możecie liczyć na natchnienie. Znajomi chętnie się z wami dzisiaj spotkają i pochwalą. Sprzyjają wam teraz Wodniki i Ryby.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy muszą dzisiaj uważać, aby kogoś nie urazić albo nie zdradzić sekretów. Łatwo zrobić komuś krzywdę, gdy działacie i mówicie coś bez zastanowienia. Połowa dnia upłynie wam też na porządkach i to nie tylko tych związanych ze ścieraniem kurzu. Chodzi raczej o porządek wewnętrzny i zastanowienie się nad sobą. Przyjazne znaki to Rak i Panna.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą dzisiaj łagodzić nieporozumienia i rozwiązywać spory. Mają kilka istotnych spraw do wyjaśnienia. Jeżeli uda im się zrobić to teraz, z pewnością zyskają nie tylko wdzięczność kogoś bliskiego, ale i więcej czasu. Warto zatem trochę się wysilić. A pomocne znaki na dzisiaj to Rak i Wodnik.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagom dzień przebiegnie szybko. Zajęte będą rodzinnymi obowiązkami i spotkaniami. Pewna wizyta nieco ich zaskoczy. Poza tym, uważajcie dzisiaj na to co jecie, bo wasz organizm będzie nieco osłabiony. Zatem, weźcie się za swoje zdrowie. A sprzyjające znaki zodiaku to Koziorożec i Wodnik.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony mają teraz czas na zastanowienie się nad swoim życiem osobistym i związkami. Może czas na podjęcie pewnej decyzji? Nie ma co dłużej zwlekać. Przyszłość czeka i warto się do niej odpowiednio przygotować. Nie chcecie przecież, aby coś was niemile zaskoczyło. Pomocne znaki na dzisiaj to Byk oraz Rak.

Horoskop - Baran (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj w znakomitym nastroju. Wesołe, zabawne i chętne do wspólnego spędzenia czasu z rodziną lub przyjaciółmi. Są dość wyrozumiałe, więc nawet czyjeś niemiłe uwagi nie popsują im humoru. Wieczór natomiast sprzyjać będzie podsumowaniom i zastanowieniu się nad przyszłością. Pomocne znaki zodiaku to Baran i Koziorożec.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mają dzisiaj okazję poznać kogoś nowego. Może będzie to początek pięknej przyjaźni? Kto wie. Dzień sprzyja także robieniu planów i ustalaniu priorytetów. Może chwilowo brakować wam gotówki, ale szybko wpłyną wam jakieś sumy na konto. Macie teraz trochę wydatków, ale spokojnie podchodźcie do tego. Pomocne znaki zodiaku na dzisiaj to Skorpion i Ryby.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki poświęcą się teraz rodzinie. Chociaż może przy tym dojść do mocniejszej dyskusji na temat obowiązków i zaangażowania w rodzinne sprawy. Nie dajcie się jednak sprowokować i nie bierzcie całej winy na siebie. Powinniście dzielić się pracą sprawiedliwie. Zatem spokojnie wyjaśnijcie sytuację. Sprzyjające znaki zodiaku to teraz Bliźnięta i Waga.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą dzisiaj nieco niespokojne. Zdenerwuje je wścibstwo sąsiadów lub niezorganizowanie kogoś z rodziny. Przez takie marudzenie poważnie się gdzieś spóźnicie. Skupcie się więc na tu i teraz i naprawcie zepsute relacje. Gwiazdy radzą spokojne podejście do problemów. A sprzyjające znaki zodiaku to Byk i Panna.