Horoskop dzienny na piątek 16 sierpnia 2019 roku - Lwy mają fantastyczny dzień przed sobą, Koziorożce planują weekend od rana...

Horoskop dzienny na piątek 16 sierpnia 2019 roku - od rana większość z was myśli już tylko o weekendzie. Sprawdźcie, co jeszcze was czeka?

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany powinny rano przemyśleć na nowo plan dnia. Pojawią się bowiem nowe sprawy, które będą wymagały natychmiastowego działania. Gdy już się z tym uporacie, możecie śmiało pomyśleć o odpoczynku. Weekend otworzy przed wami wiele możliwości. Korzystajcie z chwili. Przyjazne znaki teraz to Lew i Waga.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są dzisiaj zamyślone i niechętne do zwykłej w pracy paplaniny. Muszą się nad czymś poważnie zastanowić. Przy okazji wrócą do nich wspomnienia pewnych wydarzeń sprzed lat. Widać, że dzisiejszy dzień Byki chcą spędzić raczej w odosobnieniu. Sprzyjające znaki zodiaku to Baran i Koziorożec.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta spędzą dzisiaj miło czas. Szybko uporają się z obowiązkami, czy to w domu czy w pracy i rozpoczną świętowanie. Pomyślcie, z kim najlepiej spędzić weekend. Ktoś bardzo tęskni za waszym towarzystwem, nie zwlekajcie więc z wykonaniem telefonu. A przyjazne znaki zodiaku to Baran i Waga.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są teraz spokojne i bardzo opanowane. To dobrze, bo czeka was dzień pełen wyzwań. Najważniejsze, żebyście nie słuchali plotek i sprawdzali źródło informacji. Wtedy unikniecie niepotrzebnych emocji. Porozmawiajcie z przyjaciółmi lub osobami wiarygodnymi. Sprzyjające znaki zodiaku to Koziorożec oraz Ryby.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy czeka dzisiaj fantastyczny dzień. Dotrą do was pomyślne wiadomości, na które od dawna czekaliście. Szczęście będzie wam sprzyjać, a energia rozpierać. Warto dzisiaj porozmawiać z rodziną lub znajomymi i zaplanować wspólne wyprawy. Sprzyjające znaki zodiaku to Bliźnięta i Waga.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą uprzejme i chętne do pomocy, jeżeli ktoś ich o nią poprosi. Pojawi się kilka przeszkód, które jednak Panny pokonają bez trudu. Czekają je także ważne decyzje w sprawach uczuciowych lub rodzinnych. Dlatego wieczór warto spędzić z osobami, które będą was wspierać. Na przykład z kimś spod znaku Raka lub Ryby.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mają dzisiaj dobry humor i są otwarte na nowe doświadczenia. Bez oporu wezmą się nawet za ryzykowne sprawy. Są teraz dobrej myśli. Popołudniem zajmą się też własną kondycją i zdecydują się na pójście na basen, siłownię, albo przynajmniej na dłuższy spacer. Dobrze jest przebywać dzisiaj w pobliżu Raka i Panny. To wasze przyjazne znaki.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpionom dzisiaj uda się naprawić kilka spraw. Są w nastroju do działania. Gdy tylko zauważą, że ich interwencja jest potrzebna, bez wahania zdecydują się wkroczyć. Odważnie staną też w czyjeś obronie. Po tak emocjonującym dniu przyda wam się wieczorem wypoczynek. Najszybciej się odprężycie w towarzystwie Byka i Koziorożca.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce będą dzisiaj otwarte na wieści ze świata, chętnie posłuchają najnowszych plotek i włączą się w zakulisowe rozmowy. Ciekawość to dobra cecha, byle nie opierała się tylko na sensacji. Ponadto, dzień sprzyja spotkaniom w gronie rodzinnym i snuciu opowieści. Przypomnicie sobie stare dobre lata. A sprzyjające zodiaku na dzisiaj to Bliźnięta i Waga.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mają dzisiaj tylko jedno w głowie - wypoczynek. Nie za bardzo chce im się teraz pracować i pokonywać przeszkody. Czekają, aby jak najszybciej zacząć weekend. Już serfują po sieci, szukając okazji to tańszego wyjazdu. Chociaż i tak trzeba jeszcze trochę służbowych spraw pozałatwiać. A przyjazne znaki zodiaku teraz to Byk oraz Rak.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają dość miły dzień przed sobą, ale muszą się chociaż trochę postarać. Sukces towarzyski nie przychodzi, gdy nie jest się otwartym na innych i nie słucha się, co ktoś mówi. Wodniki powinny więc  bardzie otworzyć się na ludzi. Wtedy mają szansę ciekawie spędzić dzień. Pomocne znaki zodiaku to teraz Skorpion i Panna.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są dzisiaj współczujące i chętnie pomogą innym w potrzebie. Bardzo szlachetna postawa. Nie dajcie się tylko wciągnąć w czyjeś manipulacje. Kierujcie się własnym zdaniem. Intuicja podpowie wam najlepsze rozwiązanie. Macie jeszcze do zaplanowania weekendowy wypoczynek, nie zapomnijcie o tym. Pomocne znaki zodiaku to Strzelec i Waga.

Horoskopy