Horoskop dzienny na sobotę 17 sierpnia 2019 roku - Panny wyjątkowo spokojne i zamyślone, Lwy dostaną pomyślną wiadomość...

Horoskop dzienny na sobotę 17 sierpnia 2019 roku - czeka was piękny dzień. Przeczytajcie, jak uniknąć kłopotów, gdyby jednak takie były.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są dzisiaj przebojowe, energiczne i szybkie w działaniu. Trudno za nimi nadążyć. Ciekawymi pomysłami będą sypać jak z rękawa. To będzie więc wasz dzień! Macie też okazję na poznanie kogoś intrygującego. W sumie czeka bardzo udany dzień. Przyjazne znaki na dzisiaj to Koziorożec i Wodnik.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki czeka spokojny i miły dzień. Najważniejsze będą dzisiaj uczucia, zaczną także wspominać z nostalgią przeszłość, w czym pomoże im pewna osoba. Trudno im będzie oderwać się od tamtych spraw. Taki to już czas. A sprzyjają im dzisiaj Koziorożec oraz ktoś spod znaku Bliźniąt.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mają dzisiaj super humor. Od rana będą żartować i wszystkich wokoło zabawiać. Postanowią także zabrać się za uprawianie sportu, chociaż tylko amatorsko. Ale dobrze im pójdzie zdobywanie nowych umiejętności. Nie zapominajcie też o kimś w rodzinie, komu obiecaliście pomoc. A sprzyjają wam teraz Koziorożec i Wodnik.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki mają taki nastrój, że tylko troska ze strony najbliższych może im poprawić samopoczucie. Wymagają dzisiaj zrozumienia i czułości. Ktoś bliski będzie to doskonale rozumiał. Czeka was więc miły wieczór z ulubionymi daniami na stole i rozmową o tym, co was martwi. Przyjazny znak na dzisiaj to Panna albo Ryby.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lew dostanie nieoczekiwanie dobrą wiadomość. Poprawi im to humor na dłużej. Niektóre Lwy mają chęć na weekendową na wycieczkę, więc zabiorą się za organizowanie wyjazdu. Wszystko powinno się udać. W dodatku szczęście będzie wam sprzyjać. Zatem do dzieła. Sprzyjające znaki na dzisiaj to Baran i Wodnik.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny dzisiaj są spokojne, wyciszone i szukają zacisznego zakątka, aby wypocząć po męczącym tygodniu. Mają też kilka spraw do przemyślenia i nie chcą niczego robić w pośpiechu. Zaufajcie sobie i swojej intuicji oraz nie przyspieszajcie biegu wydarzeń. Na razie wystarczy to tempo, które macie. A sprzyjające znaki zodiaku to Baran i Skorpion.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są dzisiaj pełne optymizmu. Zdaje się, że wszystko idzie do przodu i to po waszej myśli. Wreszcie wyjaśnią się pewne sprawy i nie będzie trzeba zawracać sobie nimi głowy. To dobry dzień na udzielanie odpowiedzi, bo jest czas na ich solidne wyjaśnienie. Pomocne znaki na dzisiaj to Panna i Wodnik.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpionom dzień się wyjątkowo uda. Będą się dobrze bawić, chociaż myśl o obowiązkach domowych trochę je zmartwi. Ale szybko się z tym uporają. Natomiast Skorpiony na urlopie znajdą się w wyjątkowo ciekawym miejscu. Cieszcie się chwilą. Sprzyjają wam Koziorożec i Wodnik.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce będą dzisiaj podporą dla przyjaciół w potrzebie. Znajdą rozwiązanie problemu i zyskają tym wdzięczność. Mają też dobry czas na poznawanie ludzi i zaczynanie spraw od nowa. Czeka was wiele przygód. Ale to będą miłe wydarzenia i poprawią wam humor na dłużej. Pomocne znaki zodiaku to Rak i Koziorożec.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce okażą się dzisiaj uparte i trudno będzie się z nimi porozumieć. Bedą chciały za wszelką cenę postawić na swoim. To może oznaczać niesnaski i popsuć kilku osobom humor. Postarajcie się opanować emocje. Poza tym, gdy trochę ustąpicie, korona wam z głowy nie spadnie, a nastrój w grupie z pewnością się poprawi. A sprzyjające znaki zodiaku to Waga i Ryby.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są tak skoncentrowane na działaniu, że żadne przeszkody im niestraszne. Nawet ich nie zauważą. Warto też część dnia poświęcić na zajęcie się swoją kondycją lub urodą. To dobry czas na spokojny popołudniowy relaks w jakimś miłym miejscu lub wyruszenie na dłuższy spacer. Pomocne znaki zodiaku to Lew i Waga.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są dzisiaj zajęte pomaganiem znajomym, którzy poprosili je o wsparcie. Będą zadowolone z tego, że są komuś potrzebne. To także dobry dziań na dłuższe spacery czy wyprawy, które posłużą waszej kondycji. Nie zapomnijcie też zadzwonić do kogoś, komu obiecaliście rozmowę. Sprzyjające znaki zodiaku to teraz Lew i Skorpion.

Horoskopy