Horoskop dzienny na niedzielę 18 sierpnia 2019 roku - Bliźnięta okażą się odważne i przedsiębiorcze, Lwom dopisze humor...

Horoskop dzienny na niedzielę 18 sierpnia 2019 roku - nie przeoczcie najważniejszych spraw, sprawdźcie wydarzenia dnia.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Baranom będzie dzisiaj dopisywał dobry humor. Wiadomości od rodziny, które do was dotrą, okażą się pomyślne, więc nie macie się co martwić. Możecie oddać się odpoczynkowi. Dostaniecie ciekawe propozycje na spędzenie niedzieli, więc korzystajcie z okazji. Przyjazny znak zodiaku to Lew.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki mają teraz dobry czas na odpoczynek, a wakacyjne przygody czekają. Postarajcie się jednak pamiętać o obietnicach złożonych znajomym lub rodzinie. Nie zaniedbujcie kontaktów z ludźmi. Weźcie się za siebie i może wybierzcie na dłuższy spacer albo poza miasto. To poprawi wam humor. Pomocne znaki zodiaku to Baran i Panna.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są dzisiaj odważne i przedsiębiorcze. Sprawy, którymi zajmowały się od jakiegoś czasu, szybko pójdą więc do przodu. Możecie też wyruszyć w podróż. Wakacje niedługo się skończą, czas na odpoczynek. Uważajcie jednak na siebie i nie forsujcie się zanadto. Przyjazny znak zodiaku to Baran.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki nawet w niedzielę myślą o pracy. Zabiorą się za porządki, a przynajmniej za zaplanowanie sobie pracy na najbliższy tydzień. Dlatego po południu mogą poczuć się zmęczone. Pomyślcie zatem o sobie i swoim samopoczuciu. Coś trzeba z tym zrobić. Pomocne znaki zodiaku to dzisiaj Panna i Koziorożec.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą dzisiaj miały świetny nastrój. Okażą się odważne i bezkompromisowe. Rano uda im się pozałatwiać wszystkie rodzinne sprawy, dzięki temu reszta dnia będzie już tylko dla nich. Leniwy nastrój sprzyja odpoczynkowi, ale i sportowa aktywność wam nie zaszkodzi. Przyjazny znak zodiaku to Wodnik.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny zajmować się będą rodziną i rozwiązywaniem problemów, a przy okazji przemyślą sprawy finansów. Przypływ sił sprzyjać będzie też aktywności, więc Panny wybiorą się poćwiczyć, pobiegać, albo pojeździć na rowerze. Będą mieć przy tym sporo radości. Sprzyjającym znakiem zodiaku jest dzisiaj Rak.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi zamarzą o błogim lenistwie i ciekawych rozmowach. Poszukają więc towarzystwa osób, które mają coś interesującego do powiedzenia. Zabierzcie się także za siebie i pomyślcie o dłuższym odpoczynku. Będziecie teraz tego potrzebować. Sprzyjające znaki to Baran i Lew.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą dzisiaj jakieś rozdrażnione i łatwo wpadające w gniew. To niestety, może popsuć wiele spraw. Uważajcie więc na to, co mówicie, bo nie zawsze macie rację, a łatwo kogoś zniechęcić do siebie. Dopiero pewna pomyślna wiadomość poprawi wam humor. Uważajcie tylko, aby nie było za późno. Sprzyja wam dzisiaj Waga.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce chcą jeszcze nacieszyć się wakacjami. Zabiorą się więc za organizowanie wyjazdu, być może nawet egzotycznego. Uważajcie jednak, aby nie przesadzić z kosztami. Potem trudno poradzić sobie z ratami. Sami zresztą wiecie, jak to jest. Może najpierw poradźcie się rodziny lub przyjaciół. Sprzyjający znak teraz to Panna.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce nie mogą się dzisiaj zbytnio przemęczać. Mają nieco słabszą kondycję i potrzebują odpoczynku. Nie mogą zanadto nadwerężać organizmu, który domaga się odpoczynku. Może doświadczenia kulturalne bardziej was wciągną? Sprzyjający znak zodiaku to teraz Ryby. W razie czego, zwróćcie się do nich.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają teraz czas na cieszenie się latem. Wreszcie przyszedł moment, gdy mogą się rozluźnić i zapomnieć o pracy. Dzień sprzyja wizytom u przyjaciół i dobrej zabawie. Macie także kilka ciekawych historyjek do opowiedzenia. Możecie też liczyć na osoby spod znaku Lwa. 

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby z chęcią wyręczą dzisiaj kogoś w męczących obowiązkach. Nie przesadzajcie tylko w braniu na siebie nadmiernych ciężarów. Może się okazać, że zabraknie wam czasu na własne sprawy. Wykażcie się pewną asertywnością. Posłuchajcie rady kogoś przychylnego, który ma na celu wasze dobro. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Baran.

Horoskopy