Horoskop dzienny na poniedziałek 19 sierpnia 2019 roku - Bliźnięta okażą się pomocne, a Raki czeka niespodzianka...

Horoskop dzienny na poniedziałek 19 sierpnia 2019 roku - czas zacząć nowy tydzień, warto zajrzeć też do swojego horoskopu.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą dzisiaj naprawdę zniewalające. Okażą się elokwentne, zabawne i pełne werwy. Nowe znajomości, ciekawe rozmowy - poniedziałek możecie uznać za udany. Sami zresztą wydatnie się do tego przyczynicie. A sprzyjające znaki zodiaku to dzisiaj Rak oraz Panna.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki mają dzisiaj dzień, gdy intensywnie myślą o swoim zdrowiu. Podejmą też kilka działań, które mają nim poprawić samopoczucie, chociaż nie mają się czym tak naprawdę martwic. Niektóre nawyki jednak nie zawsze wychodzą wam na dobre. Zatem można by pomyśleć o niewielkiej zmianie stylu życia. A sprzyjające znaki zodiaku to Baran i Panna.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta staną się podporą dla pewnej nieśmiałej osoby, która będzie potrzebowała ich wsparcia. Są też dzisiaj wyjątkowo otwarte na różne doznania, nawet nieco ryzykowne. Skupcie się też na swojej pracy, żeby potem nie ponosić konsekwencji jakiego zaniedbania. Pomocne znaki zodiaku na teraz to Skorpion i Ryby.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki mają ciekawy dzień, a spotkanie ze znajomymi będzie obfitować w niespodzianki. Zastanówcie się, które informacje mogą się wam przydać. Nie dajcie się wmanewrować w żadne dziwne układy. Trzymajcie się swojego wyczucia, a nie cudzych pomysłów. Możecie liczyć na pomoc kogoś spod znaku Strzelca oraz Koziorożca.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy potrzebują dzisiaj potwierdzenia, że są lubiane i cenione, i to nie tylko w pracy. Macie teraz dobry czas, gwiazdy wam sprzyjają, więc i wasze przedsięwzięcia się powiodą. Ktoś będzie też oczekiwał od was rady i pomocy. Nie odmawiajcie, a z pewnością zyskacie wdzięczność. Pomocne znaki na dzisiaj to Strzelec i Wodnik.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny zajmą się organizowaniem ostatnich wakacyjnych wyjazdów. Ktoś was przy tym nieco zdenerwuje, gdy będzie się wymigiwał z obietnic. Zachowajcie zimną krew i nie denerwujcie się, a na przyszłość ostrożniej dobierajcie towarzyszy wypraw. Przyjdą wam do głowy ciekawe rozwiązania. A przyjazne znaki zodiaku teraz to Bliźnięta i Waga.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mimo poniedziałku chętnie by poimprezowały. Niestety, to nie takie proste, jeżeli nie jesteście akurat na wakacjach. Ale i tak można pomyśleć o ciekawym zorganizowaniu popołudnia ze znajomymi. Jednak nie wychodźcie z pracy zbyt wcześnie, bo podpadniecie szefowi. Pomocne znaki zodiaku to Wodnik i Ryby.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony już na początku tygodnia poczują się nieco zmęczone. Zdaje się, że to ostatni moment, aby skorzystać z wakacji. Nie przejmujcie się tak bardzo pracą, tylko zaplanujcie urlop. Kiedyś trzeba wypocząć. Ktoś zajmie się waszymi sprawami. A pomocne znaki zodiaku, które możecie poprosić o pomoc, to Baran i Waga.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce dzisiaj są wyjątkowo uprzejme i łagodne. Nic nie wyprowadzi ich z równowagi, a dobry humor rozładuje niejedną burzę. I to zarówno w pracy, jak i w domu. Zatem dzień będzie udany, a sprawy, które zaplanowaliście, zostaną zamknięte. Spodziewajcie się wsparcia ze strony Byka oraz Wagi.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Nie będzie to zbyt udany dzień dla Koziorożców. Trochę się obrażą na świat i zapomną o dobrych manierach. Niektórzy będą was omijać dzisiaj z daleka. Postarajcie się powalczyć ze swoim złym humorem i zmieńcie nastawienie. Wtedy z pewnością coś się zmieni na lepsze. Pomocne znaki na dzisiaj to Lew i Panna.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki nie będą dzisiaj specjalnie spolegliwe. Nie pozwolą, żeby im ktoś wchodził w drogę. Zdecydowanie będą domagać się respektowania swoich praw. Wieczorem czeka was długa rozmowa z kimś bliskim. Wiele spraw dzięki temu zostanie wyjaśnionych i naprawionych. Zatem powodzenia! Sprzyjające znaki na dzisiaj to Strzelec i Ryby.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby nie będą narzekać na brak zajęć. Zwali się na nich cała masa spraw. Trzeba będzie ruszyć się z domu i pozałatwiać przynajmniej te najpilniejsze. Macie teraz przed sobą ciekawe wyzwania, zatem do dzieła. Trzymamy kciuki. Podobnie jak i przychylne wam znaki: Bliźnięta oraz Skorpion.

Horoskopy