Horoskop dzienny na wtorek 20 sierpnia 2019 roku - Koziorożec skupi się na poważnych sprawach, Ryby raczej senne i niechętne do działania...

Horoskop dzienny na wtorek 20 sierpnia 2019 roku - w sumie nie najgorszy dzień, ale niektórym sprawy wymkną się spod kontroli.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany być może będą musiały w ostatniej chwili zmieniać plany, bo zmienią się też okoliczności albo ktoś ich zwiedzie. Nie wpadajcie jednak w gniew, każdemu się zdarza o czymś zapomnieć. Ale i tak uda wam się dzisiaj wiele rzeczy, a dzięki pomocy znajomych wybrniecie z trudnej sytuacji. Pomocny znak to dzisiaj Byk.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki uporają się z kilkoma problemami dzięki zdecydowaniu oraz szybkiej reakcji. Miejcie umysł otwarty na nowości. Pewne wysoko postawione osoby będą was też dzisiaj wspierać. W razie czego, zwróćcie się do przełożonych. Macie u nich kredyt zaufania. Sprzyjające znaki to Rak i Ryba.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są dzisiaj spokojne i rozważne. Skupcie się na najważniejszych sprawach, a mniej pilne zostawcie na inny dzień. Przyjdzie na nie czas. A teraz wsłuchajcie się w swoją intuicję. Nie zaszkodzi też pofantazjować. Czasem takie pomysły nieoczekiwanie się przydają. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Skorpion.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą się dzisiaj dobrze czuły w towarzystwie Wagi. Szukają zresztą towarzystwa osób dobrze wychowanych i godnych zaufania. Nie chce im się tracić czasu na przypadkowe spotkania. Liczy się dzisiaj efektywnie spędzony czas. Nie zadzierajcie też z kimś z domowników. To nie najlepszy pomysł tak się upierać przy swoim.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy bardzo się dzisiaj napracują. Ktoś poprosi was o pomoc, więc nie odmawiajcie, jeżeli możecie. Czas sprzyja nadrabianiu zaległości, ale nie skupiajcie się na szczegółach, lecz na meritum sprawy. Dzień sprzyja też wydajnej pracy, zatem zabierajcie się za działanie już od rana. A pomocny znak na dzisiaj to  Rak.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny chętnie pozbędą się obowiązków i oddadzą słodkiemu lenistwu. Skupią się raczej na spotkaniach towarzyskich, randkach lub wydarzeniach kulturalnych. Mogą liczyć także na natchnienie, jeżeli akurat zajmują się sprawami twórczymi. Pomocny znak zodiaku to teraz Lew.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi czeka udany dzień. Znajdziecie coś dawno zagubionego, albo przypomnicie sobie i ważnej sprawie i szybko ją załatwicie. Tak czy owak, to będzie pracowity czas. Ale na szczęście optymizm i wiara we własne siły was nie opuści. To też jest dobry czas na spłacenie ostatnich długów. A sprzyjający znak zodiaku na teraz to Ryby.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są nieco senne, ale i tak zabiorą się za pracę i nadrobią trochę zaległości. Szef spojrzy na nich innym wzrokiem. Może warto z nim porozmawiać o przyszłości? Macie dzisiaj dobry czas na planowanie i szukanie okazji na zarobek. Trzymajcie się blisko Strzelca.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są ciekawe, a nawet wręcz dociekliwe, dzięki czemu rozwikłają pewną sprawę. Nie będzie to jednak dla was w pełni satysfakcjonujące. Znajdźcie sobie jakąś alternatywę, bo może się to przydać. Gorące dyskusje, w których weźmiecie udział, będą was cieszyć i dostarczą mnóstwa informacji. Będziecie też zadowoleni z pewnego spotkania. Sprzyjający znak to dzisiaj Baran.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Macie dobry czas na poważne sprawy, analizy i podsumowania. Korzystajcie z dobrej passy. Taki czas nieczęsto się zdarza. Rachunki i inne sprawy, w tym służbowe, pochłoną wam teraz mnóstwo czasu. Ale warto to mieć za sobą. Dzisiaj macie też okazję zaprezentować swoje talenty, na przykład kulinarne. To będzie udany wieczór. Sprzyja wam teraz Lew.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Nie pozwólcie dzisiaj na wchodzenia w wasze życie z butami. Ktoś będzie chciał to zrobić, a wy mu to ułatwicie. Zatem, wykażcie się asertywnością. Pewien poważniejszy problem w pracy pochłonie niektórych z was na cały dzień i trudno będzie znaleźć czas nawet na kawę. Poradźcie się Panny, jeżeli utkniecie i nie będziecie wiedzieli, co robić dalej. Z pewnością wam pomoże.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są dzisiaj senne i niechętne do działania. Skupcie się zatem na kilku istotnych problemach, a resztę zostawcie na później. Lepiej chwilę się zdrzemnąć niż popełnić jakieś pomyłki, robiąc coś na siłę. Niestety, ta rada nie dotyczy Ryb w pracy, tutaj pomoże kawa lub króciutki spacer. Pogoda może jednak temu nie sprzyjać. Szukajcie towarzystwa Wodnika lub Barana. Te znaki okażą się pomocne.

Horoskopy