Horoskop dzienny na czwartek 22 sierpnia 2019 roku - Ryby z sukcesem zakończą pewną sprawę, Koziorożce zaplanują podróż...

Horoskop dzienny na czwartek 22 sierpnia 2019 roku - w sumie całkiem udany dzień. Sprawdźcie jednaj szczegółowo, co was czeka.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany zachowywać się dzisiaj będą nieco nieracjonalnie. Ktoś wciągnie je w dyskusje, które odciągną je od pracy. Nie za bardzo przypadnie to do gustu szefowi. Ale też odkryją przy tym coś ciekawego. Może też podejmą decyzję, która zmieni wiele w ich planach na najbliższe dni. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Bliźniak lub Wodnik.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki zaplanują dzisiaj wieczorne spotkanie, na którym chciałyby się trochę rozerwać. Mają teraz okazję rozruszać kilku przyjaciół i wyciągnąć ich z domu. To będzie udane spotkanie. Nawet pewna sprawa służbowa zostanie przy okazji załatwiona. Pomocne znaki zodiaku to Strzelec i Rak.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźniętom czas szybko popłynie w towarzystwie osoby, z którą lubią wybrać się co jakiś czas na zakupy. Tym razem uważajcie jednak na wydatki, bo koniec wakacji to nie najlepszy moment na wydawanie większych sum. Możecie także spokojniej spędzić czas przy kawie. A poradźcie się najlepiej kogoś spod znaku Panny lub Skorpiona.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki wpadną dzisiaj w wyjątkowo dobry humor. Zabłysną także inteligencją i erudycją. To się nazywa zrobić furorę w towarzystwie! Przy tych sukcesach towarzyskich nie zapomnijcie jednak o najbliższej rodzinie i jej potrzebach. Ktoś tam nieco za wami tęskni. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Lew i Waga.

Zobacz wideo

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy okażą się dzisiaj skryte i nie będą okazywać emocji. To dobrze, bo czeka was dość trudny dzień,  wiele spraw i pracy, a w dodatku macie teraz jakby mniej energii niż zwykle. Nie zniechęcajcie się jednak tak szybko. Nie musicie przecież brać udziału w każdym spotkaniu czy rozmowie. Zostawcie niektóre sprawy do rozwiązania innym. Sprzyjające znaki to Skorpion i Koziorożec.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą teraz w swoim żywiole. Zaczną się rządzić i rozstawiać innych po kątach, czym nieco zdenerwują otoczenie. Może spróbujcie dzisiaj, dla odmiany, być bardziej dyplomatyczni i negocjujcie, zamiast narzucać swoje zdanie. Poradźcie się kogoś przyjaznego spod znaku Raka lub Skorpiona.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą dzisiaj trochę nieobecne duchem. Zagłębią się we własny świat i zamyślą nad przeszłością. Nie ma co jednak za długo ją rozpamiętywać. Weźcie się za siebie i wróćcie do rzeczywistości. Tu i teraz jest ważniejsze. Macie po południu ważne sprawy do załatwienie i skupcie się na nich. Sprzyjające znaki zodiaku to teraz Rak i Koziorożec.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są dzisiaj dobrze nastawione do świata i chętne do współpracy. Są przy tym wyrozumiałe i łatwo będzie je zadowolić. Zatem praca z wami to teraz przyjemność. Zabierzcie się zatem za te sprawy, które odkładaliście na bok od dawna. Po południu nie przesadźcie jednak z wydatkami. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Koziorożec i Wodnik.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce będą teraz zajęte własnym wyglądem i spędzą w salonie kosmetycznym sporo czasu. Wreszcie trzeba było zabrać się za siebie. To dobrze, że znaleźliście czas. Dzień sprzyja także rodzinnym spotkaniom i ustalaniu planów. Miejcie na względzie kogoś wymagającego uwagi w waszym otoczeniu. Może trzeba mu pomóc? Pomocne znaki zodiaku to Baran i Wodnik.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mają ochotę na dalszą podróż, podejmą zatem starania, aby się do niej przygotować. Trzeba znaleźć najkorzystniejsze oferty, a to zajmuje nieco czasu. Postarajcie się przy tym, nie podpaść szefowi, który zauważy, że coś innego, poza pracą, was zajmuje. Sprzyjające znaki zodiaku to Waga i Wodnik.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki okażą się dzisiaj kochliwe i zajmą się romansowaniem, nawet w pracy. Oczywiście, nie dotyczy to Wodników w związkach. Ale tutaj też się można wykazać. Romantyczna kolacja byłaby bardzo na miejscu. Gwiazdy sprzyjają teraz sprawom uczuciowym. A po drodze będzie wam z Panną i Lwem.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą miały dzisiaj dobry czas, a rzeczy, którymi się zajmą, zakończone zostaną z sukcesem. Pewne osoby będą miały dzisiaj do was wiele pytań, więc postarajcie się przygotować do spotkania. Macie teraz szansę na pomyślne i opłacalne finansowo porozumienie. Nie zepsujcie tego. Pomocne znaki zodiaku to Bliźnięta i Strzelec.

Horoskopy