Horoskop dzienny na piątek 23 sierpnia 2019 roku - Wodniki okażą się przedsiębiorcze, Ryby też nie będą narzekać na brak sukcesów w pracy...

Horoskop dzienny na piątek 23 sierpnia 2019 roku - to będzie raczej udany dzień. Większość z was ma w sobie sporo energii i dobry humor. Zresztą sprawdźcie sami!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są odważne i buntownicze. To będzie wasz dzień. Staniecie w obronie słabszych, albo wygłosicie dłuższą mowę na temat niesprawiedliwości na świecie. Tak czy owak, jesteście dzisiaj uwrażliwieni na zło i będziecie je zwalczać. Ktoś jednak spróbuje was zgasić. Nie dajcie się zmanipulować! A sprzyja wam teraz Wodnik.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są dzisiaj władcze i zasadnicze. Nic nie umknie ich uwagi, a podwładnych porozstawiają po kątach. Dzień sprzyja także załatwianiu spraw w urzędach. Tam przyda się stanowczość. Czeka was także jakiś spór, który jednak zostanie rozwiązany dzięki waszej nieprzejednanej postawie. Trzymajcie się daleko od Koziorożca.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mają przed sobą ciekawy dzień. Będą musiały wykazać się odwagą i zdecydowaniem. To zresztą dla Bliźniąt nic nowego. Często pokazują pazurki. A teraz sytuacja będzie tego wymagać. Postarajcie się jednak nie zaostrzać sporów. Czas na zakończenie nieporozumień. Pomocny znak zodiaku to Lew.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą dzisiaj nieco podenerwowane, usłyszą bowiem od kogoś jakieś niemiłe zdanie. Ale nie dajcie się podejść ludziom, którzy mają nieciekawe zamiary. Nie warto w ogóle zwracać na nich uwagi. Lepiej skoncentrujcie się na osobach, na których wam zależy i ponadto, możecie na nich liczyć. Sprzyjają wam na przykład Skorpiony.

Zobacz wideo

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy spędzą ten dzień w dużym towarzystwie. Może to być wyjazd służbowy, albo impreza rodzinna. Tak czy owak, dzień wymagać będzie aktywności, energii i dobrego humoru. Na szczęście, tego wam nie brakuje. Spotkania okażą się udane, a niektóre pozyskane wiadomości bardzo przydatne. Pomocny znak zodiaku na dzisiaj to Koziorożec.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny mają pracowity poranek. Ale jeżeli się sprężą i zrobią wszystko, co należy, reszta dnia będzie znacznie wolniejsza. Aby osiągnąć sukces musicie jednak być punktualni i skrupulatni. Szczegóły są teraz ważne. Nie zajmujcie się teraz finansami, bo to nie ten czas. Lepiej zostawić sprawy pieniędzy na później. Sprzyjający znak zodiaku to Lew.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są w dobrej formie. I to zarówno psychicznej, jak i fizycznej.  Dlatego zabiorą się za sprawy wymagające odwagi i zdecydowania. Trochę się przy tym napracują. Inni popatrzą na nich zdumieni, ale nie będą ich powstrzymywać. Nie przejmujcie się zatem reakcją otoczenia i róbcie swoje. Przyjazny znak zodiaku to Wodnik.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony poświęcą dzisiaj czas najbliższej rodzinie. To dobrze, bo ktoś już dawno czeka na wasze zainteresowanie. Może razem zabierzecie się za porządkowanie domu? Najwyższy czas posprzątać i nieco ogarnąć ogródek lub rośliny na balkonie. Pomocny znak zodiaku to teraz Lew.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce będą w dobrym humorze i zadowolone z przebiegu wydarzeń. Kilka spraw należy, co prawda, rozwikłać, ale pójdzie wam to sprawnie. Nie pozwólcie tylko, aby wasze gadulstwo zepsuło stosunki z pewną osobą. Nadmiar plotek jest szkodliwy, psuje atmosferę. Powstrzymajcie się przed ich rozsiewaniem. Pomocny znak zodiaku to Panna.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mają przed sobą udany dzień. Pilnujcie jednak finansów, żeby nie wymknęły się wam spod kontroli. Jeżeli będziecie, jak zwykle, pracowite i systematyczne, uporacie się w miarę szybko z pracą i zaczniecie wcześniej weekend. Tego wam teraz trzeba! A sprzyjający znak zodiaku to Rak.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są energiczne i przedsiębiorcze, jak zawsze zresztą. To pomoże wam zakończyć sprawy w pracy nieco wcześniej. Zostanie więcej czasu na weekendowy wypoczynek. Może zaplanujecie grilla? To ostatnia okazja na większe spotkanie w czasie wakacji. Potem będzie już mniej możliwości. Macie po swojej stronie kogoś spod znaku Lwa.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą miały dzień wypełniony obowiązkami. Ale spokojnie sobie poradzicie. Za to wieczorem zabierzcie się za siebie, przygotujcie sobie dobrą kolacje albo wybierzcie ze znajomymi na miasto. Potrzebujecie odmiany i dobrej energii. Najlepiej czerpać ją od dobrych przyjaciół. Macie takich wśród Lwów i Koziorożców.

Horoskopy