Horoskop dzienny na sobotę 24 sierpnia 2019 roku - Bliźnięta szukają odmiany, Wodniki będą zabiegane...

Horoskop dzienny na sobotę 24 sierpnia 2019 roku - spokojny i dla niektórych pracowity dzień. Zresztą, sprawdźcie sami.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany powinny dzisiaj zarezerwować sobie więcej czasu dla siebie. To dzień, w którym musicie zadbać o swoje potrzeby. Może dawno odkładana wizyta u kosmetyczki? Albo wyjazd do SPA? Może być to także zwykły spacer w ulubione miejsca. Rodzina powinna was zrozumieć. Każdy potrzebuje oddechu co jakiś czas. Pomocne znaki zodiaku to teraz Lew i Panna.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą nieco rozzłoszczone. Nie za bardzo uda im się skupić, zatem kilka spraw wymknie im się spod kontroli. A Byki tego nie lubią. Odpocznijcie, zanim zabierzecie się za porządkowanie otoczenia. Może chwila oddechu pozwoli wam się uspokoić i podejść do kilku spraw z otwartą głową. W razie problemów poradźcie się Ryby.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą miały chęć na zupełnie co innego, niż cała rodzina. Chętnie się odłączą i spędzą dzień po swojemu. Spotkają się ze zrozumieniem i z łatwością przekonają otoczenie do swojego pomysłu. Dla singli jest to także dzień ważnej randki. Może być ciekawie. A za sobą macie dzisiaj takie znaki jak Lew i Waga.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą raczej zachowawcze i wycofane. Trudno je będzie namówić na coś zwariowanego. A rodzina chętnie zrobiłaby coś ciekawszego, niż codziennie. Może wypad do niedawno otwartych atrakcji w okolicy? Zastanówcie się nad zmianą nastawienia. Po południu macie szansę na nowe znajomości. Ktoś da wam trochę do myślenia. Sprzyjający znak to teraz Strzelec.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mają dziś udany dzień. Ktoś pomoże wam rozwikłać pewien problem, z którym borykaliście się od dawna. To dobrze, bo wreszcie możecie ruszyć do przodu. Zdobędziecie też nową umiejętność. Przyda się wam w przyszłości. Trzymajcie się blisko Strzelca i Wodnika. Macie w nich sprzymierzeńców.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny postanowią od dzisiaj przejść na dietę, albo przynajmniej więcej się ruszać, ponieważ przyjrzą się bliżej swojej wadze. To postanowienie wymagać będzie hartu i samozaparcia. Ale gwiazdy dobrze wam wróżą. Uda się podjąć pewne działania, a otoczenie będzie was wspierać. Pomocne znaki na dzisiaj to Byk i Ryby.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi czeka dzisiaj udany dzień. Wystrzegajcie się jednak plotek, aby nie zepsuło wam to dobrych stosunków z otoczeniem. Szczególnie z kimś z rodziny. Czeka was także pomyślny zbieg okoliczności. Sami się zdziwicie, jak pewne sprawy rozegrają się same. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Ryby.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpionom dzień przebiegnie na zajmowaniu się sprawami rodzinnymi. Nie koncentrujcie się tylko na wysłuchiwaniu opowieści, ale działajcie. Ktoś potrzebuje nie tyle waszych rad, co działania. Macie teraz okazję spotkania się z kimś dawno niewidzianym. Dobre wiadomości poprawią wam humor. Pomocne znaki na dzisiaj to Baran i Rak.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Szczęście wam dzisiaj sprzyja, co powinniście wykorzystać przy rozwikływaniu pewnej trudnej sprawy. Zabierzcie się za to od rana. Pomyślcie o przyszłości i zaplanujcie kolejne kroki. To może okazać się błogosławieństwem w przyszłości. Będziecie przygotowani na niespodzianki. A pomocny teraz okaże się Baran.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą zabiegane, ale dość zadowolone z dnia. Wezmą na siebie kilka obowiązków, które zajmą im sporo czasu. Cóż, kiedyś trzeba było zrobić coś dla domu i rodziny. A po południu znajdziecie jeszcze czas na krótki relaks. Ktoś was dzisiaj zadziwi. Sprzyjają wam teraz takie znaki zodiaku jak Panny i Waga.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnikom czas nie będzie się dzisiaj dłużył. Postanowią wyruszyć gdzieś dalej niż własne podwórko i namówią znajomych na wyjazd. Niektóre Wodniki zajmą się także kulturalnymi rozrywkami i nadrobią zaległości w oglądaniu najnowszych filmów. Dzień sprzyja także zdobywaniu nowych szczytów. A pomocne znaki zodiaku to teraz Ryby.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są skoncentrowane na sobie, spokojne i pewne siebie. Pomyślą o inwestycjach i zabiorą się za ich realizację. Nie mają wątpliwości, że przyszedł czas na działanie. To dobrze wróży na przyszłość. Nie zapomnijcie przy tym o swoich zobowiązaniach. Warto się wywiązać na czas. Pomocny znak zodiaku to Skorpion.

Horoskopy