Horoskop dzienny na poniedziałek 26 sierpnia 2019 roku - Lwy dostaną pomyślne wiadomości, Strzelce mają szansę na wygraną...

Horoskop dzienny na poniedziałek 26 sierpnia 2019 roku - sprawdźcie, jak zaczyna się nowy tydzień.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą w sporze z jedna osoba, z którą długo będą dyskutować. Nie będzie łatwe przekonanie jej do swoich racji. Tym bardzie, że Barany będą przekonane, że tylko one mają słuszność. Może jednak powinniście wysłuchać też drugiej strony na spokojnie. To pomoże w rozwiązaniu patowej sytuacji. Pomocne znaki na dzisiaj to Baran i Waga.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki mają przed sobą udany dzień w pracy. Szef nie będzie dzisiaj zbyt wymagający, a większość spraw zostanie załatwiona sprawnie i bez większego wysiłku. Chociaż zdarzy się niektórym Bykom zapomnieć o czymś, jak na przykład klucze do domu. Nie martwcie się jednak, macie teraz dobrą rękę do wielu spraw. Sprzyjają wam takie znaki jak Panna i Wodnik.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są dzisiaj w dobrym humorze i bez problemu rozwiążą wszelkie pojawiające się problemy. Towarzyszyć im będzie szczęście i przychylność otoczenia. Zatem nie macie się co martwić o bieg spraw. Czeka kilka miłych niespodzianek. Sprzyjające znaki to Baran i Strzelec.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki zajmą się teraz rodzinnymi sprawami, będą przy tym wyrozumiałe i pełne współczucia. Rodzina z pewnością to doceni. W pracy natomiast nie dajcie się wciągnąć w żadne ryzykowne interesy. To może skończyć się kłopotami. Dajcie sobie więcej czasu na zastanowienie się. Możecie też liczyć na Barana i Pannę.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy dostaną pomyślne wieści i rozwiążą jedną irytującą je od dawna sprawę. Rodzina będzie ich wspierać, zatem spokojnie mogą zacząć działać. Dzień będzie pełen dobrych wiadomości, a i wieczór zapowiada się ciekawie. Macie przed sobą całkiem przyjemne chwile. A pomocne znaki na dzisiaj to Byk i Strzelec.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Pannom puszczą dzisiaj nerwy. Nie pozwolą nikomu tknąć się swoich spraw ani rzeczy. Będą kłótliwe i zaborcze. Nie najlepiej to wróży kilku sprawom. Możecie przez to wiele stracić. Lepiej zatem trochę odpuścić. A sprzyjające znaki to Koziorożec i Ryby.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą towarzyskie i spragnione komplementów. Odwiedzą w związku z tym swoich znajomych i wypytają o wspomnienia z wakacji. Przy okazji pogodzą się z kimś, kto kiedyś je zdenerwował i doprowadził do zerwania kontaktów. Sprzyjające znaki zodiaku to Byk oraz Rak.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą dzisiaj zmuszone do oszczędności. Niektóre decyzje nie wzbudzą w rodzinie entuzjazmu. Trzeba będzie zmienić nieco plany, a to nie wszystkim się spodoba. Ale już po południu sytuacja nieco się zmieni i Skorpiony powrócą do kilku pomysłów. Pomocne znaki na teraz to Rak i Ryby.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Możliwe, że Strzelce coś dzisiaj wygrają. Spróbujcie szczęścia w grach, a nuż coś się uda zdobyć? Macie też sposobność poznania kogoś ciekawego. Czekajcie na niespodzianki. Sprzyjające znaki zodiaku to Lew i Panna. Warto mieć ich dzisiaj wokół siebie.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mają okazję dzisiaj na zdobycie czegoś, co od dawna było ich celem. To dzień spełniania marzeń. Możecie liczyć na korzystne zbiegi okoliczności. Także w pracy czeka kilka udanych spraw i spotkań. Jeżeli macie przy swoim boku kogoś spod znaku Wodnika i Ryb, nie musicie się niczego obawiać.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są pełne optymizmu i od rana z entuzjazmem zabiorą się załatwianie spraw. Praca będzie je dzisiaj cieszyć i przynosić satysfakcję. Jeżeli wybierzecie się na zakupy to pamiętajcie o prezentach dla najbliższych. Ale nie przesadzajcie z wydatkami. Pomocne znaki to Rak i Panna.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Dzień sprzyja przemyśleniom i budowaniu planów na najbliższe tygodnie. Ryby będą też myśleć nad finansami i oszczędnościami. Sprawdzą też rachunki i zabiorą się za porządkowanie zobowiązań. Sprzyjające znaki zodiaku to Lew i Strzelec.

Horoskopy