Horoskop dzienny na środę 28 sierpnia 2019 roku - Koziorożce bardzo zajęte najbliższą rodziną, Lwy w romantycznym nastroju...

Horoskop dzienny na środę 28 sierpnia 2019 roku - sprawdźcie, komu dzisiaj dopisuje humor.

Horoskop - Baran (21marca do 19 kwietnia)

Barany będą dzisiaj w znakomitym humorze. Wpadną im do głowy pomysły, które wprawią w zdumienie wiele osób z ich otoczenia. Możecie też dzisiaj śmiało wybrać się na zakupy, bo zdaje się, że macie ochotę na coś nowego. Dzień sprzyja także podróżom. Najlepiej w towarzystwie Raka i Wagi.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Niektóre Byki przygotowują się do wyjazdu i zaczynają właśnie podliczać swoje zobowiązania. Trochę je zaniepokoi wysokość wydatków, zaczną więc oszczędnie planować. Czeka je także ekscytujące spotkanie z kimś, kogo dawno nie widziały. Byki powinny dzisiaj trzymać się blisko Lwa i Koziorożca.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są przedsiębiorcze i zadowolone z życia. Ruszają z impetem i podejmują się nowych zadań. Jeśli jednak ktoś stanie im na drodze, zareagują gwałtownie i nie będą miały litości. Spróbujcie się jednak powstrzymać przed okazywaniem niechęci. A sprzyjają wam dzisiaj Panny oraz Ryby.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj nieco podejrzliwe i z niechęcią podejdą do inicjatywy kilku znajomych. Nie będą mieć nawet na tyle cierpliwości, aby wysłuchać ich do końca. Może po południu humor się wam poprawi, gdy przeczytacie kilka ciekawych mejli. Macie teraz po swojej stronie Barana i Strzelca, trzymajcie się ich towarzystwa.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mają dzisiaj romantyczny nastrój. Zachwycą otoczenie urokiem, zaproszą przyjaciół na obiad lub kolację, znajdą czas na ciekawe rozmowy. Dopisze wam też szczęście w miłości. Macie przed sobą spotkania, które mogą odmienić wasze życie. Trzymajcie się blisko Byka i Koziorożca. Gwiazdy radzą też unikać Bliźniaka, który dzisiaj nie ma najlepszego humoru i cierpliwości do was.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panna jest teraz zdecydowana, pewna siebie i swoich racji. Będzie szybko podejmować decyzje i to nie tylko za siebie. Ma przed sobą dobry dzień. Ale niektórzy nie będą zachwyceni jej postawą oraz tym, że narzuca im swoje zdanie. Porozmawiajcie o tym z przyjaznym wam Lwem lub Bliźniakiem.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi postanowią podziękować dzisiaj komuś za wsparcie. Będą wdzięczne i okażą to na wiele sposobów. Poza tym, dzień sprzyja ciekawym spotkaniom, romantycznym spacerom, a nawet randkom, jeżeli akurat mówimy o singlach. Sprzyjają wam teraz Barany oraz Ryby.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony skoncentrują się dzisiaj na swoich finansach i zaległych rachunkach. Rozliczą te, które czekają na zapłacenie i - na szczęście - zostanie im jeszcze na zakupy i jakiś ciekawszy wyjazd. Mają sporo energii i chętnie ją wyładują w plenerze, albo na basenie czy w siłowni. Pomocne znaki na dzisiaj to Baran i Wodnik.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce wsłuchają się w wypowiedzi innych osób i zaczną je analizować. Po namyśle zdecydują się posłuchać kilku rad. Dotyczy to głównie spraw zawodowych, które ostatnio zajmują Strzelcom sporo czasu. Macie przed sobą rzeczywiście trudne decyzje do podjęcia. Trzymajcie się teraz blisko Byka i Ryby. Możecie na nich liczyć w trudniejszych sprawach.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są zadowolone z tego, że mogą wreszcie zająć się dzisiaj domem. Szczególnie ważne są dla nich teraz kontakty z młodszym pokoleniem w rodzinie. Dzieci będą przeszczęśliwe, że mogą z wami spędzić czas. Pomocne znaki zodiaku to teraz Bliźnięta i Strzelce. Spędzicie ze sobą wesołe chwile.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają dzisiaj chwilę, żeby zastanowić się nad przyszłością i ułożyć plany na najbliższy miesiąc. Trzeba przy tym uwzględnić możliwości finansowe oraz potrzeby najbliższej rodziny. Nie będzie łatwo to wszystko zrealizować. Ale dacie radę! Pomocne znaki to teraz Byk oraz Koziorożec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby odkryją, że czeka je niespodziewane wydarzenie w pracy, awans lub zmiana zakresu obowiązków. Będą raczej zadowolone, chociaż nie za bardzo lubią zmiany. Wezmą się jednak z energią za nowe sprawy. Za to w domu - wszystko po staremu. A przyjazne znaki, Bliźnięta i Wodnik, będą was mocno wspierać.

Horoskopy