Horoskop dzienny na czwartek 29 sierpnia 2019 roku - Ryby czeka wiele skomplikowanych zadań, Panny powinny być skupione...

Horoskop dzienny na czwartek 29 sierpnia 2019 roku - sprawy służbowe będą dzisiaj dominować. Niektórym bardzo przyda się pomoc.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą zadowolone z wydarzeń, które wyraźnie poprawią ich pozycję w pracy i finanse. To dobry dzień na rozmowy i negocjacje w sprawach, związanych z awansem lub podwyżką. Postarajcie się o sojuszników, którzy mogą was poprzeć w staraniach. Wieczorem macie też miłe spotkanie, które od dawna planowaliście. Teraz wreszcie może uda się wam to zorganizować.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są dzisiaj bardzo zaganiane. Ktoś może się spóźnić na spotkanie, albo też wypadną wam jakieś niespodziewane sprawy. Poradzicie sobie, chociaż nie będzie łatwo. Macie teraz czas na przystosowanie się do nowej sytuacji. Zadzwońcie do znajomych po radę, jeżeli takiej potrzebujecie. Wiecie, na kogo można liczyć.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą wesołe, zadowolone z tego, co przyniesie dzień. Spotkają się z przyjaciółmi, załatwią też sporo spraw, w tym urzędowych. To będzie pracowity dzień. Ale z drugiej strony, ludzie są wam przychylni i chętnie udzielą wsparcia. Szczególnie pomocne będą osoby spod znaku Byka i Raka.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą zapracowane, jak zresztą od dawna. Czeka je sporo wyzwań, chociaż dzięki wrodzonemu sprytowi niektóre sprawy uda im się załatwić naprawdę szybko. Ważne spotkania odłóżcie na popołudnie, wtedy będziecie mogli podejść do nich mając już komplet informacji. Łatwiej będzie wam rozmawiać i negocjować. A przyjaznym znakiem jest na dzisiaj Lew.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą dość zadowolone z dnia, nawet sprawy, które je niepokoiły, jakoś same się rozwiążą. Poczują przypływ energii i ogarnie je chęć do działania. To dobrze, że wreszcie humor wam wrócił. Zaplanujcie jakieś wyjazdy lub spotkania, aby wykorzystać dobrą aurę. Wieczorem macie dobry moment na romantyczne spotkania. Może coś niecodziennego przygotujecie na kolację? Czekają was miłe momenty.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny nie powinny być dzisiaj zbyt rozluźnione, a raczej skoncentrowane na 200 procent. Czeka was bowiem zmaganie się z wieloma obowiązkami, a ponadto musicie pilnie załatwić kilka urzędowych spraw. To wszystko dużo, jak na jeden dzień. Pilnujcie zatem terminów. A jeżeli potrzebujecie wsparcia, zwróćcie się do Wodnika.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są dzisiaj na celowniku znajomych, którzy mają dużo do powiedzenia w nie swoich sprawach. Najlepiej zrobicie, jak będziecie się od nich trzymać z daleka. Brońcie swojego zdania i nie dajcie sobą manipulować. Zabierzcie się za sprawy najpilniejsze, mniej ważne zostawcie na inny dzień. Pomocny znak na dzisiaj to Lew.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony okażą się obowiązkowe i pilne. Zabiorą się za pracę wczesnym rankiem i wykonają tyle zadań, że nawet szef będzie pod wrażeniem. W domu zaplanowały porządki, chociaż nie wiadomo, czy starczy im już czasu. Gruntowne sprzątanie mieszkania zostawcie sobie może na później. A pomocny znak zodiaku na dzisiaj to Baran.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj wyjątkowo ambitne i chętne do współpracy, nawet z osobami, które niespecjalnie darzą sympatią. Możecie jednak liczyć na przyjaciół i znajomych, którzy wesprą was w staraniach. Wasze pomysły będą dzisiaj robić wrażenie, więc spokojnie możecie je prezentować i realizować. A za sobą macie kogoś spod znaku Ryb.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są spokojne i rozważnie wygłaszają opinie. Nie będzie łatwo je dzisiaj zdenerwować. To dobrze, ponieważ pewne sprawy wymagają zimnej krwi. Wysłuchajcie argumentów i rozważnie podejdźcie do problemów. Gdy już uporacie się z obowiązkami, nie zapomnijcie zadzwonić do kogoś bliskiego, komu obiecaliście spotkanie.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają dzisiaj sporo szczęścia. Los się do was uśmiechnie. Możecie też liczyć na wyrozumiałość przełożonych lub urzędników, jeżeli zaplanowaliście na dzisiaj załatwianie trudnych spraw. Pomocny okaże się przy tym Lew. Wieczorne spotkanie będzie wytworne i bardzo kulturalne.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby muszą dzisiaj zająć się pewną pilną i skomplikowaną sprawą. Najpierw jednak zadzwońcie do znajomych, którzy udzielą wam wskazówek. To ważne dzisiaj, potrzebować bowiem będziecie szerszego spojrzenia na sprawy. Dobrze jest więc poznać inny punkt widzenia. Pomocne znaki to teraz Baran i Wodnik.

Horoskopy