Horoskop dzienny na piątek 30 sierpnia 2019 roku - Skorpiony powinny pamiętać o zobowiązaniach, Byki zajmą się swoimi potrzebami...

Horoskop dzienny na piątek 30 sierpnia 2019 roku - nie zapomnijcie przeczytać swojego horoskopu. Kilka spraw może się teraz wyjaśni.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany ogarnie dzisiaj towarzyski nastrój. Będą rzucać anegdotkami i rozbawiać towarzystwo na całego. W pracy będą zdecydowane i chętne do działania. Nie dadzą sobie przy tym manipulować sobą i narzucać zdania. Są także w dobrej komitywie z kimś spod znaku Byka i Skorpiona. Wykorzystają znajomości i zrobią coś niecodziennego. Powodzenia!

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki zajmą się dzisiaj swoją urodą, kondycją lub zdrowiem. W każdym razie - mają dzień przede wszystkim dla siebie. Są nastawione na szukanie innowacji, pomysłów na zdrowe jedzenie i ekologiczny styl życia. To dzień, gdy postanowią zmienić radykalnie dietę. Sprawdźcie tylko przedtem, jakie są skutki takiego żywienia, aby nie popaść w skrajności i nie zaszkodzić swojemu zdrowiu. Sprzyjają wam Panna i Waga.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Co za dzień przed wami! Będziecie zadowoleni z obrotu spraw i nie napracujecie się za bardzo. Możecie właściwie już od rana myśleć o weekendzie i czekających was rozrywkach. Zadbajcie o siebie i o swoich bliskich. Dobrze jest co jakiś czas skupić się na sobie. Macie też dzisiaj szanse na udany wieczór w miłym towarzystwie. Odpowiedzcie tylko na mejle lub telefony. Sprzyjające znaki zodiaku to teraz Lew i Waga.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki zabiegane i zapracowane po same uszy, Ciężko będzie opanować teraz wszystkie sprawy, które domagają się zainteresowania. Ten nawał pracy może jednak przynieść wam satysfakcję, gdy za jakiś czas przyjdą wyniki. To dobry czas dla Raków urodzonych w pierwszej połowie lipca. Trzymajcie się słonecznej strony drogi! A czas spędzajcie w towarzystwie Koziorożca i Ryby.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy czeka interesujące spotkanie, które w dodatku okaże się bardzo korzystne. To dobrze, że macie otwartą głowę na świat i patrzycie przyjaźnie na ludzi i ich pomysły. Takie sprawy zazwyczaj kończą się dobrze i przynoszą satysfakcję. Posłuchajcie, co mają do powiedzenia mądrzy ludzie wokół was. To może okazać się niezwykle korzystne. Sprzyjają wam Waga oraz Koziorożec.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny powinny uwierzyć w swoje siły i polegać teraz głównie na sobie, a nie na pomocy rodziny czy znajomych. Lepiej opierać się na własnych przemyśleniach i zdolnościach. Tym bardziej, że nie możecie narzekać na brak talentów i umiejętności. Pomocny znak na dzisiaj to Wodnik. Możecie liczyć na coś niespodziewanego z jego strony.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Waga nie będzie dzisiaj narzekać na brak niespodzianek. Wszystko jednak układać się ma po waszej myśli. Potrzebujecie tylko więcej uśmiechu i otwartości na ludzi. Zabierzcie się za zaległe sprawy, ale bez pośpiechu. Dobrze jest wykorzystać ten dzień na spotkanie z przyjaciółmi. Ich rady bardzo wam pomogą. Pomocne znaki zodiaku to teraz Baran i Panna.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony powinny pamiętać o tym, co obiecały, albo uważać na to, co mówią. Potem ktoś albo was rozliczy z obietnic, albo będzie wami zawiedziony. Zatem, lepiej nie przesadzać z zapewnieniami. Jeżeli macie jakieś kłopoty natomiast, to poradźcie się Wagi lub Strzelca.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Co za dzień. To naprawdę coś niezwykłego spotkać na raz starą sympatię oraz przyjaciół sprzed lat. Będzie wam się miło rozmawiało. Wspomnienia okażą się co prawda niespójne, ale tak będzie ciekawiej. Macie w zanadrzu kilka historyjek, których jeszcze nie opowiadaliście nikomu. Sprzyjające znaki na dzisiaj to Byk i Panna.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mają nadzieję, że dzięki ich pracy świat zmieni się na lepszy. Taki cel przyświeca im teraz, gdy muszą zajmować się pewnych dużym projektem w pracy. Tak naprawdę, to poczują satysfakcję i będą dumne ze swojego zadania. Dobrze jest wykazać się otwartą głową i szlachetnym czynem. Pomocny znaki na dzisiaj to będą Baran i Wodnik.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnikom przydadzą się dzisiaj dobre wiadomości, bo wstaną w nie najlepszym humorze. Zdaje się, że spodziewacie się czegoś niekorzystnego. Niespodziewanie jednak sprawy przybiorą inny obrót i skończą się całkiem pomyślnie. Pomocne znaki to Byk i Rak, zatem to ich możecie poprosić o wsparcie.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Rybom zamarzą się rozrywki i od rana tylko o tym będą mogły myśleć. W związku z tym praca zejdzie na drugi plan. Nie wiemy, czy to dobry pomysł. Zobowiązania jednak kiedyś was dogonią, a i stan konta nie będzie najlepszy. Zatem lepiej zabrać się za aktualne zadania i weekend rozpocząć dopiero po południu. Sprzyjające znaki zodiaku to Rak oraz Lew.

Horoskopy