Horoskop dzienny na sobotę 31 sierpnia 2019 roku - Lwy zakończą z sukcesem jedną trudną sprawę, Strzelce wpadną w nostalgiczny nastrój...

Horoskop dzienny na sobotę 31 sierpnia 2019 roku - czeka was pogodna sobota, chociaż możecie się spodziewać także kilku chmurek.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany mają przed sobą spokojny dzień. Nic nie zakłóci ich ułożonego wcześniej planu dnia. To dobrze, bo od dawna kilka spraw czeka na rozwiązanie. Może trzeba będzie trochę podzwonić po znajomych, albo wysłać masę mejli? Tak czy owak, sobota będzie długa i pracowita. Pomocny znak dla Barana to dzisiaj Lew.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki mają przeczucie, że wszystko pójdzie im dobrze i z zapałem zabiorą się za co trudniejsze sprawy. Dotrą do was oznaki sympatii ze strony osób, które dobrze znacie. To bardzo podnosi na duchu. Macie także powodzenie u płci przeciwnej, więc korzystajcie z okazji. Może spotkacie kogoś, kto zostanie na dłużej w waszym życiu? Sprzyjający znak zodiaku to teraz Wodnik.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są teraz w znakomitym humorze. Macie takie obowiązki, że właściwie to przyjemność. Nie zapomnijcie przy tym zadzwonić do kogoś, komu obiecaliście spotkanie. Bardzo się ucieszy z waszej inicjatywy. Dobrze jest także porozmawiać dzisiaj o karierze zawodowej. Może coś ciekawego pojawi się na horyzoncie? Sprzyja wam teraz Byk.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki pełnią dzisiaj rolę pocieszyciela. Ktoś z bliskich przyjaciół będzie chciał im się wyżalić. To dobrze, że przyjdzie do was, bo dzisiaj jesteście uważni i współczujący. To istotne, gdy trzeba zrozumieć drugą osobę i jej punkt widzenia. Możecie teraz komuś pomóc, a to zawsze potem jakoś wraca. Sprzyjający znak na dzisiaj to Baran.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lew ma nadzieję, że dzisiaj postawi na swoim i uda mu się korzystnie zakończyć pewną transakcję. Mają teraz na głowie jedną, ale za to kluczową sprawę. Skoncentrują się na niej i zabiorą za rozwiązanie. Mają nadzieję, że nie będzie to ich zbyt wiele kosztowało. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Koziorożec.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Dotrą do was wiadomości, których absolutnie się nie spodziewaliście. To poprawi wam humor na wiele dni. Macie teraz dobry czas na zajęcie się sobą i swoją przyszłością. Możecie się zająć pielęgnowaniem talentów, urody lub zdrowia. Od was zależy, jak wykorzystacie sprzyjający czas. Pomocne znaki to teraz Lew i Ryby.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi powinny dzisiaj zaufać intuicji i nie martwić się na zapas. Może lepiej zabierzcie się za mniej frapujące i niezbyt trudne sprawy, jeżeli nie czujecie się pewnie. Posłuchajcie, co na temat waszych kłopotów mają do powiedzenia inni członkowie rodziny. Czasem mają przecież niegłupie pomysły. Trzymajcie się teraz tego, co proponują wam Ryby.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpionom przyda się dzisiaj ich wrodzona pomysłowość i umiejętność zarządzania. To dobry dzień na zupełnie nowe przedsięwzięcia. Zabierzcie się za nowe sprawy, bo pewnością gwiazdy będą wam sprzyjać. Macie teraz okazję poznać nowych ludzi, którzy okażą się nie tylko pomocni, ale i - po prostu - serdeczni. Sprzyjający znak to teraz Waga.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Dla Strzelca dzisiaj najważniejsze będą wspomnienia, a nostalgia za starymi dobrymi czasami będzie im towarzyszyła cały dzień. Uważajcie, aby nie rozkleić się całkowicie. Popołudniowe zajęcia, na szczęście, odciągną was od przeszłości. Macie ważne rzeczy do zrobienia. Czekają na was przyjaciele lub rodzina. Coś im obiecaliście, więc lepiej się na tym skupcie. Pomocny znak zodiaku to teraz Byk.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce opanuje dobry humor i to od samego rana. Wszystkim wokół udzieli się zresztą ich pogoda ducha. To dobrze, bo szkoda tracić piękną sobotnią pogodę na marudzenie. Postanowicie wyruszyć w plener albo zajmiecie się sportem. Tak czy owak, dzień będzie udany i energetyczny. Pomocne znaki zodiaku to teraz Rak oraz Strzelec.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnikom potrzeba dzisiaj troski i czułości. Tak jakoś się od rana czują, jakby świat nie za bardzo im sprzyjał. Trochę się nad sobą poużalają z tego powodu. Nie ma jednak co tak rozpaczać, bo to tylko chwilowe. Zaraz wszystko się zmieni. Może nawet już po południu odzyskacie nieco dobrego humoru. Sprzyjające znaki to teraz Rak oraz Lew.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są dzisiaj pozytywnie nastawione do świata. Znajdą w sobie spore pokłady energii i zapragną wykorzystać ją w jakimś dobrym celu. Może zdecydują się na pomaganie komuś w rodzinie, albo na zajęcie się opuszczonymi zwierzakami. Tak czy owak, nie zmarnują tego dnia. Pomocne znaki zodiaku to teraz Strzelec oraz Koziorożec.

Horoskopy